Četvrtak, 24.10.2024 | 10:24
IZVOR: b92.net

Pike nakon dužeg vremena PROGOVORIO o Šakiri - "Nije bila potpuno ISKRENA"

Šakira je prošle godine predstavila pjesmu "BZRP Music Sessions #53" kroz koju je otkrila kako je njen bivši partner, Žerar Pike, prevario. Sada je on otkrio detalje.




Foto: YouTube screenshot/CNN 

Nakon što je objavila putem pjesme sve o prevari, mnogi fanovi su stali na njenu stranu.

Ipak, bivši fudbaler Barselone i reprezentacije Španije, Žerar Pike, gostovao je u emisiji na CNN-u gde je prvi put prokomentarisao njegov raskid sa Šakirom.

Ono što je dosad bilo poznato je da je Pike prevario Šakiru sa 12 godina mlađom Klarom. Pike je gostujući na CNN-u optužio Šakiru da nije bila potpuno iskrena o celokupnoj situaciji.

"Ono što je ispričano nije prikazano onako kako je stvarno bilo. Ne mogu to da kontrolišem. Sada sam okružen najdražima, oni znaju kakav sam i šta radim i to mi daje mir. Život kakav sam imao, mogućnost da igram za klub svog života više od 20 godina, divna djeca, prijatelji za cijelio život, zahvalan sam na svemu tome", poručio je.

Šakira je ranije za People govorila o raskidu sa Pikeom, i istakla da je mislila da neće moći da preživi jer je u istom trenutku kada je saznala da je Pike prevario njen otac ležao u bolnici na intenzivnoj nezi.

"Preko medija sam saznala da me je varao dok mi je tata bio na intenzivnoj. Najteže mi je padalo to što nisam mogla da dobijem savjet od oca, a toliko mi je bio potreban", rekla je ona tada.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vremenska prognoza - UTORAK donosi OVE temperature

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:47

Pročitajte vremensku prognozu za utorak.

Ubjedljiva pobjeda Đukića na 5. Memorijalu “Radojica Dabetić”

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:42

Peti međunarodni otvoreni turnir u ubrzanom šahu Memorijal “Radojica Dabetić” održan je 14. decembra u multimedijalnoj sali Univerzitetskog sportskog centra u Podgorici.

Kalas: Sve teže obezbijediti kredit za Ukrajinu iz zamrznute ruske imovine

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:39

Visoka predstavnica EU za spoljnu politiku i bezbjednost Kaja Kalas izjavila je danas, 15.decembra, da obezbjeđivanje finansiranja Ukrajine putem kredita zasnovanog na zamrznutoj ruskoj imovini postaje "sve teže", uoči samita Evropskog savjeta zakazanog za četvrtak, navodeći da se pritisak u vezi sa kreditom "osjeća sa svih strana".

Kada je pravo vrijeme za večeru: Zaboravite na pravilo „do 19 časova“

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:35

Zaboravite na univerzalno „pravilno“ vrijeme za večeru. Iako smo često čuli da je idealno večerati između 17 i 19 časova, nutricionisti poručuju – to ne važi za sve.

Sabaljenka najbolja drugi put zaredom

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:26

Arina Sabalenka je drugi put zaredom izabrana za najbolju teniserku godine u izboru Ženske teniske asocijacije (WTA).

Primorac osvojio srebro, Budvi bronza u klasi 2010′

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:21

Vaterpolisti dubrovačkog Juga su pobjednici turnira za igrače rođene 2010. godine i mlađe u okviru takmičenja Olimpijske nade, dok dvije medalje idu u Crnu Goru.

Kovačević: Nikšić jedini u Crnoj Gori nudi izlagačima besplatno korišćenje kućica

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:15

Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević, otvarajući Novogodišnji i božićni bazar, koji će trajati do 15. januara, poručio je da je Nikšić jedini grad u Crnoj Gori koji nudi svojim izlagačima besplatno korišćenje kućica i da će se lokalna samouprava potruditi da tako bude i u budućnosti.

SO Pljevlja: Obezbijediti subvencije za struju, građanima kupiti klime

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 21:10

Skupština opštine Pljevlja održala je sjednicu po hitnom postupku na kojoj je razmatrana ekološka situacija u gradu pod Golubinjom.

Izostaje politička volja da se započne suštinska reforma sistema amnestije i pomilovanja

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 20:43

Amnestiji i pomilovanju se do sad nije pristupalo dovoljno ozbiljno i sistemski, iako ti instituti imaju snažnu političku konotaciju.

COREPER odobrio zatvaranje svih pet poglavlja

Ponedjeljak, 15.12.2025 | 20:35

Komitet stalnih predstavnika država članica (COREPER II) odobrio je za zatvaranje svih pet planiranih poglavlja za Crnu Goru. Zeleno svjetlo dobila su poglavlja - 3 (Pravo osnivanja preduzeća i sloboda pružanja usluga), 4 (Sloboda kretanja kapitala), 6 (Privredno pravo), 11 (Poljoprivreda i ruralni razvoj) i 13 (Ribarstvo). COREPER je zasijedao večeras.