Ponedjeljak, 28.10.2024 | 17:05
IZVOR: avaz.ba

Svjetska aviokompanija nudi jedinstvene aranžmane za PUT OKO SVIJETA: Ovo su USLOVI

Putovanje treba da počne i da se završi u istoj zemlji.




Foto: Ilustracija/Pixabay.com 

Ukoliko želite da obiđete planetu, ne u stilu Fileasa Foga za 80 dana, već avionom za 24 sata i sa samo dva zaustavljanja, kompanija Star Alliance ima ponudu za sve svjetske putnike željne avanture.

RTW odnosno Round The World je udruženje koje čini 28 avioprevoznika koji dnevno obave više od 17.500 letova povezujući 1.150 destinacija u 189 zemalja.

Prijavljivanje je jednostavno, jedino što treba jeste da posjetite internet-stranicu Star Alliance i potražite Star Alliance Book & Fly. Nakon rezervacije i kupovine karata, one stižu na e-mail. Karte takođe mogu da se kupe i kod bilo koje kompanije koja je član Star Alliance grupe, piše B92, a prenosi Avaz.ba.

Svaki putnik ima obavezu da se zadrži u najmanje dva mjesta u trajanju od 24 sata, dok cjelokupni put može da ima najviše do 15 zaustavljanja. Postoji još i ponuda sa povoljnim tarifama koje uključuju najmanje 3, pa najviše do 12 zaustavljanja, a praktično svako može da odredi svoj plan puta.

Putovanje treba da počne i da se završi u istoj zemlji i treba da bude jednosmjerno, prema zapadu ili prema istoku, a Atlantski i Tihi okean se može prećii samo jednom.

Put oko svijeta je sada već potpuno realna stvar i praktično svako može da isplanira svoj put.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

"Znanje ne smije biti luksuz" – Mladi matematičar pokrenuo besplatne časove matematike za najugroženije

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 10:39

U vremenu kada privatni časovi sve više postaju neophodnost, dodatna nastava iz matematike za mnogu djecu ostaje nedostižna zbog finansijskih prepreka. Na taj rastući jaz ukazuje mladi matematičar Vuk Jovović, koji je pokrenuo inicijativu besplatnih časova i stipendija kako bi podrška stigla do djece iz socioekonomski ugroženih porodica.

ANKETA: Bodovanje, intervju, prosječna ocjena – da li smatrate da će novi pravilnik poboljšati zapošljavanje nastavnika?

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 10:51

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija donijelo je novi pravilnik o zapošljavanju nastavnika, koji precizno definiše bodovanje kandidata.

Spajić: Zaustaviti radove u Baošićima, podnijete krivične prijave, obaviješten i UNESCO

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 11:08

Radovi na obali u Baošićima se moraju zaustaviti u cilju zaštite Izuzetne univerzalne vrijednosti svjetskog dobra, kome ovo područje pripada, saopštio je premijer Milojko Spajić.

Tramp objavio da odlaže vojne napade na Iran!

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 12:49

Američki predsjednik Donald Tramp kaže da su održani razgovori o “potpunom i sveobuhvatnom rešavanju neprijateljstava“ sa Iranom.

Početna plata novoprimljenih policajaca 693 eura: I sa fakultetom rade u zvanju srednjoškolaca

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 08:17

Početna plata od 693 eura za novoprimljene policijske službenike, bez obzira na to imaju li fakultetsku diplomu ili ne, sigurno nije stimulativna za ovaj odgovoran, a često i rizičan poziv.

Ministarstvo odbrane Srbije, VMA i Vojna akademija na meti ruskih državnih hakera

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 21:27

Tragovi ruske hakerske grupe "Fancy Bear", koju američke i britanske državne institucije povezuju sa ruskom vojnom obavještajnom službom GRU, pronađeni su u Ministarstvu odbrane Srbije, Vojnoj akademiji i Vojnomedicinskoj akademiji (VMA), objavio je danas Radio Slobodna Evropa (RSE), napominjući da iz Ministarstva nije dobio odgovor na upit. 

Sjutra na jugu sunčano, na sjeveru oblačno sa padavinama

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 21:50

U južnim i centralnim predjelima pretežno sunčano ili malo do umjereno oblačno, a na sjeveru umjereno do potpuno oblačno, ponegdje sa slabim padavinama.

Marko Perović: Da popravimo utisak iz prethodnog perioda

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 21:43

Crnogorski fudbaleri žele da u prijateljskim mečevima sa Andorom i Slovenijom poprave utisak koji su ostavili u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo – to je poruka mladog Marka Perovića.

Zašto novi BMW i3 ima široke "bubrege", a iX3 uske? Dizajner otkriva ključnu razliku

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 21:34

BMW je testirao različite varijante prednje maske na oba modela.

Njemačka će finansirati proizvodnju 15.000 dronova presretača za Ukrajinu

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 21:20

Nacionalna garda Ukrajine dobiće 15.000 modernih dronova presretača Strila ukrajinske proizvodnje, koje finansira njemačka vlada u okviru nedavno potpisanog sporazuma vrijednog više miliona eura.

Udes na Zlatici, jedna osoba povrijeđena

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 21:08

U udesu koji se večeras desio na Bulevaru Vilija Branta na Zlatici povrijeđena je jedna osoba. Kako su saopštili u OKC-u Uprave policije saobraćaj nije u prekidu.

Barselona mijenja plan, Džejms nova meta umjesto Fransiska

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 20:56

Član "kneževa" može odmah da donese kvalitet i liderstvo, što traže Katalonci.

Laković o potencijalnim novim ministarskim imenovanjima: Odavno neko nije tako dobro “kuvao žabu” kao NSD i DNP

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 20:16

Bivši poslanik Pokreta Evropa sad, Miodrag Laković, oglasio se na mreži Iks povodom spekulacija o mogućim novim kadrovskim rješenjima u Vladi, da bi aktuelni direktor “Puteva” Radoš Zečević mogao preuzeti resor saobraćaja, dok bi Jovan Vučurović mogao biti imenovan za ministra bez portfelja.

Gatuzo: Samo oni bez krvi u venama ne osjećaju pritisak pred baraž

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 20:45

Selektor fudbalske reprezentacije Italije Đenaro Gatuzo izjavio je da je nervoza neizbježna dok „azuri“ pokušavaju da izbjegnu treći uzastopni neuspjeh u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

Orban traži istragu o navodnom prisluškivanju šefa diplomatije Mađarske

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 20:33

Mađarski premijer Viktor Orban naredio je danas istragu o navodnom prisluškivanju ministra inostranih poslova te zemlje Petera Sijarta, kojeg su pojedini mediji označili kao osobu koja je povjerljive razgovore sa sastanaka Evropske unije (EU) prenosila Rusiji, pišu strani mediji