Srijeda, 06.11.2024 | 22:01
IZVOR: b92.net

Glumac zbog OPAKE BOLESTI podvrgnut revolucionarnoj terapiji

Glumac Kris Hemsvort pojasnio je detalje regenerativne terapije koju prima i naglasio je važnost provođenja vremena u mirnom porodičnom okruženju.




Foto: Instagram screenshot/chrishemsworth

Slavni glumac Kris Hemsvort bio je primoran na manji broj uloga, ali i da promjeni određene životne navike. Pored toga, Kris je krenuo i na preventivnu terapiju.

U nedavnoj objavi na Instagramu izgledao je opušteno i zdravo dok je pozirao ispred jedne od klinika Eterna. Dr. Kan, svetski lider u regenerativnoj medicini i terapiji matičnim ćelijama, liječio je članove kraljevske porodice, slavne osobe poput Zaka Efrona i elitne sportiste svojim revolucionarnim tretmanima matičnim ćelijama. Sada liječi i Krisa Hemsvorta.

Njegov rad sa ćelijama MUSE, koje imaju sposobnost otkrivanja i popravljanja oštećenog tkiva, privukao je pažnju cijelog svijeta, a glumac se vrlo brzo našao među njegovim pacijentima.

"Stvarno sam uživao u susretu s dr Kanom. Njegova terapija ćelijama MUSE, nevjerovatnom vrstom regenerativnih matičnih ćelija, jedinstvena je", napisao je Kris u svojoj objavi.

"Činjenica da dr Kan direktno sarađuje sa profesorkom Mari Dezava, koja je bila pionirka u radu s ovim ćelijama, učinila me sigurnim da sam u rukama nekoga ko je u samom vrhu regenerativne medicine".

Podsjetimo, Kris Hemsvort je ranije govorio o svojoj dijagnozi, prema kojoj ima 'osam do deset puta veću vjerovatnost da oboli od Alchajmera. Zato je i odlučio da uspori sa karijerom, i da se posveti svojoj porodici.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Todorović: Spajić traži smjenu Marije Radonjić jer mu se nije dopala njena izjava

Utorak, 24.02.2026 | 18:33

Portparolka DNP-a Jovana Todorović reagovala je povodom odluke PES-a da inicira razrješenje potpredsjednice Opštine Danilovgrad Marije Radonjić (DNP) koja je u jednoj humorističkoj emisiji iznijela svoj stav, a koji se predjesniku Vlade Milojku Spajiću očigledno nije dopao. Radonjić je u emisiji kritikovala Spajića da im se ne javlja, te ga uporedila sa hologoramom i kazala da se ponašao kao da je u “avionskom režimu”.

Pejović: Šćepanović mi je u telefonskom razgovoru rekao da će Jokić biti penzionisan, nećemo pristati na poniženja

Utorak, 24.02.2026 | 17:40

Jedan od pet zahtjeva odnosio se upravo na Jokićevu smjenu.

Inspektor Ljuca: Nije bilo propusta u postupanju prema Balijagiću

Utorak, 24.02.2026 | 20:24

Službenik policije OB Bijelo Polje Ćemal Ljuca (49) kazao je da nije nesavjesno radio prilikom postupanja prema Aliji Balijagiću prije nego je ovaj u Sokolcu 25. oktobra 2024. godine ubio brata i sestru Jovana i Milenku Madžgalj, za šta je osuđen u Višem sudu.  

Tiktoker prozivao Bjelogrlića u kafiću, glumac mu udarcem IZBIO TELEFON IZ RUKE (VIDEO)

Utorak, 24.02.2026 | 19:42

U jednom kafiću u centru Beograda danas su gosti svjedočili incidentu kada je glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić udarcem izbio mobilni telefon tiktokeru Aleksandru Šulcu, poznatijem kao Lepi, koji ga je prethodno prozivao i snimao.

Učenik udario vršnjaka u učionici, slučaj prijavljen policiji

Utorak, 24.02.2026 | 20:12

Na društvenim mrežama objavljen je snimak iz škole Marko Miljanov u Bijelom Polju na kojem se vidi kako dječak ulazi u učionicu, prilazi drugom dječaku, drsko mu se obraća i udara ga po glavi. Roditelji s kojima smo razgovarali sumnjaju da je riječ o organizovanoj akciji u kojoj dječak upada u učionice i udara đake dok ga drugi snima. Kažu da su zabrinuti za bezbjednost svoje djece koja u školu idu sa strahom da će biti sljedeći.  

Arsenal opet koban po Budućnost, Bokelj izjednačio

Srijeda, 25.02.2026 | 16:11

Utakmicama 21. kola nastavljeno je takmičenje u Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi.

Spajić: Donosimo Evropu u Crnu Goru i nosimo Crnu Goru u Evropu

Srijeda, 25.02.2026 | 16:06

Širom Evropske unije (EU) naš nacionalni avio-prevoznik nosi poruku – Crna Gora je sljedeća članica EU, istakao je premijer Milojko Spajić.

EU radi na opcijama da zaobiđe veto Mađarske

Srijeda, 25.02.2026 | 15:48

EU radi na različitim opcijama kako bi progurala zajam od 90 milijardi eura za Ukrajinu uprkos vetu Mađarske, saopštila je portparolka Evropske komisije Paula Pinjo.

Španija zabranjuje energetska pića mlađima od 16 godina

Srijeda, 25.02.2026 | 15:39

Ministar socijalnih prava i potrošnje Španije Pablo Bustinduj najavio je danas, 25. februara da će ta zemlja zabraniti prodaju energetskih pića mlađima od 16 godina, kao i mlađima od 18 ukoliko je riječ o napicima sa više od 32 miligrama kofeina na 100 mililitara, zbog štetnih posljedica po zdravlje mladih.

Real bez Mbapea u revanšu protiv Benfike

Srijeda, 25.02.2026 | 15:31

Real Madrid biće značajno oslabljen u revanšu plej-ofa Lige šampiona protiv Benfike, jer neće moći da računa na najboljeg strijelca Kilijana Mbapea.

DNP: Obeshrabrujuće postupanje pravosuđa u slučaju Gornje Zaostro

Srijeda, 25.02.2026 | 15:24

Društvo profesionalnih novinara (DPNCG) izrazilo je zabrinutost zbog činjenice da napad i onemogućavanje izvještavanja reportera Vijesti i Pobjede u Gornjem Zaostru Borisa Pejovića i Steva Vasiljevića neće imati za ishod njihovo pravično zadovoljenje, jer, kako su kazali, očigledno politička i vjerska pozadina tog incidenta utiče na odluke pravosudnih organa.

Zvrko: Strujić-Harbić pogrešno postavlja odnos identiteta i državnosti

Srijeda, 25.02.2026 | 15:14

Iako poslanicu Kenanu Strujić-Harbić poštujem kao koleginicu, sa stavovima koje je iznijela duboko se ne slažem. Smatram da oni predstavljaju narativ koji odstupa od ustavnog poretka Crne Gore i pogrešno postavlja odnos identiteta i državnosti, kazao je član predsjedništva Demokratske partije socijalista (DPS) i poslanik te partije, Elvir Zvrko.

O žalbi SDT-a u odnosu na Vesnu Medenicu: Čeka se da advokat primi rješenje putem redovne pošte

Srijeda, 25.02.2026 | 14:57

Iz Višeg suda Podgorica oglasili su se povodom određivanja pritvora Marku Vučiniću i oko rešenja Apelacionog suda vezano za žalbu SDT u odnosu na Vesnu Medenicu.

Aerodromi planiraju da ulože u opremu i adaptacije 21 milion eura

Srijeda, 25.02.2026 | 14:52

Nakon što su Aerodromi Crne Gore početkom godine usvojili plan javnih nabavki u vrijednosti od oko osam miliona eura, kompanija sada čeka saglasnost Vlade na izmjene i dopune za dodatnih 13 i po miliona eura. To je, na sjednici Odbora za ekonomiju, finansije i budžet saopštio izvršni direktor, Roko Tolić. Ukupna ulaganja tokom 2026. godine, planirana su, kako se očekuje, u iznosu od nešto preko 21 milion eura – i to sve od sopstvenih sredstava.

Beranki određeno zadržavanje zbog sumnje da je drvenom letvom udarala snahu

Srijeda, 25.02.2026 | 14:44

Nakon saslušanja u Osnovnom državnom tužilaštvu u Beranama određeno je zadržavanje do 72 sata osumnjičenoj S.K . koja se tereti za krivično djelo nasilje u porodici ili u porodičnoj zajednici.