Petak, 08.11.2024 | 18:32
IZVOR: superžena.rs

Prave se samo za nju: Melanija Tramp NOSI BROJ CIPELA koji će vas možda iznenaditi

Donald Tramp se vratio u Bijelu kuću, a sa njim i Melanija.




Foto: YouTube screenshot/Fox News

Nova stara prva dama Amerike Melanija Tramp, dugo nije bila ovoliko zastupljena u medijima. Svima su nedostajala njena elegantna modna izdanja i sofisticirana pojava, a mnoge zanimaju i detalji iz njenog privatnog života.

Nisu samo na meti komentara njena modna izdanja koja su uvijek bez greške, oni najznatiželjniji idu toliko daleko, pa su saznali i koji broj cipela Melanija nosi.

Uvijek će nam ostati misterija kako Melanija uspijeva da uvijek zadrži smirenost i isti izraz lica, a visoke potpetice samo sve upotpunjuju i gotovo da su njen zaštitni znak. Baš se i po društvenim mrežama pokrenula polemika vezana za obuću prve dame.

Broj cipela Melanije Tramp po američkim mjerilima je 10.5, po evropskim 42.5, skoro 43, što možda jeste neobično za ženu, ali ukoliko uzmemo u obzir da je visoka 180 centimetara, onda je to sasvim očekivano.

Da drži do stila već smo znali, i koliko god se trudili ne možemo da joj nađemo manu, a činjenica i da sva obuća koju ponese je prethodno specijalno izrađena za nju, samo potvrđuje sve prethodno.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

MVP: Navodi o hibridnom ratu protiv Srbije neosnovani i neprimjereni

Nedjelja, 14.06.2026 | 18:00

Ministarstvo vanjskih poslova (MVP) odbacilo je kao neosnovane i neprimjerene navode predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, kojima se Crna Gora optužuje za vođenje hibridnog rata protiv Srbije i navodno ugrožavanje njenih interesa.

Prve projekcije referenduma: Švajcarci protiv ograničenja broja stanovnika

Nedjelja, 14.06.2026 | 18:37

Prema prvim projekcijama, glasači u Švajcarskoj odbacili su predlog da se broj stanovnika te zemlje ograniči na 10 miliona.

Za članarine u međunarodnim tijelima godišnje milion eura

Nedjelja, 14.06.2026 | 18:24

Država Crna Gora godišnje prosječno izdvaja oko milion eura za članarine u raznim međunarodnim organizacijama i fondovima, pokazuju zvanični podaci Ministarstva vanjskih poslova (MVP).

(VIDEO) Španci prkose velikim vrućinama u SAD-u: Na treninzima oblače prsluke s ledom

Nedjelja, 14.06.2026 | 18:12

Fudbaleri Španije se na zanimljiv način pripremaju za utakmicu prvog kola Svjetskog prvenstva protiv Zelenortskih Ostrva koja se igra sutra s početkom u 18 sati.

U Nikšiću i Kolašinu kontrolisano 240 osoba, oduzeti baklja i nož

Nedjelja, 14.06.2026 | 17:46

Policija je sinoć izvršila racije u ugostiteljskim objektima u Nikšiću i Kolašinu i tom prilikom kontrolisala 240 osoba. U racijama su oduzeti baklja i nož.

Udes na Zabjelu, povrijeđen motociklista

Nedjelja, 14.06.2026 | 16:56

Jedna osoba je zadobila povrede u saobraćajnoj nezgodi koja se danas dogodila u podgoričkom naselju Zabjelo.

Život piše čuda, Jakov pokazao kako je sve počelo: U tom trenutku još niko ne zna za mene

Nedjelja, 14.06.2026 | 17:22

Jakov Jozinović danas je jedan od najpopularnijih mladih pjevača na prostoru bivše Jugoslavije.  

Tragedija u Splitu: U sudaru jedrilice i katamarana poginule tri osobe

Nedjelja, 14.06.2026 | 17:08

U sudaru jedrilice i katamarana u Splitu poginule su tri osobe. Spašeno je osam osoba, a za jednom se još traga. U toku je velika akcija spašavanja, javlja Index.hr.

Perić: Izvršna vlast želi da Skupštinu Glavnog grada pretvori u svoj izvršni organ

Nedjelja, 14.06.2026 | 15:51

Lider pokret "Preokret", Srđan Perić, ocijenio je da su neutemeljene tvrdnje da preuzimanje funkcije predsjednika Skupštine Glavnog grada predstavlja preuzimanje efektivne vlasti u Podgorici.

Cerović: Crnogorski ljekari se moraju usavršavati u Evropi

Nedjelja, 14.06.2026 | 15:17

Naši ljekari moraju se usavršavati u evropskim zemljama da ne bi imali probleme sa priznanjem diploma kada Crna Gora uđe u Evropsku uniju, kazala je predsjednica Ljekarske komore, Žanka Cerović.