Utorak, 12.11.2024 | 17:09
IZVOR: kolektiv.me

Novi repertoar bioskopa Cineplexx Big Fashion

Od četvrtka, 14. novembra, na redovnom repertoaru bioskopa Cineplexx Big Fashion naći će se novi filmovi:




Foto: Big Fashion Cineplexx

GLADIATOR 

Film godine od 14. novembra će se naći na redovnom repertoaru bioskopa Cineplexx.

Ridli Skot, reditelj koji je stvorio neke od najboljih filmova svih vremena, priznao je da se o snimanju nastavka kultnog filma „Gladijator“ razmišljalo odmah nakon njegovog velikog uspjeha.

“Popularnost filma samo je rasla, znao sam da moramo da razmišljamo o nastavku, ali bile su potrebne godine da shvatimo kakva bi priča trebalo da bude”.

A kako bi nam podario vanvremenski blokbaster, okupio je neke od najboljih glumaca današnjice, Denzela Vošingtona, Pedra Paskala, Koni Nilsen i druge, predvođene mladim, talentovanim glumcem koji je očarao Holivud i publiku širom sveta, Polom Meskalom.

Nastavak epske sage o moći, intrigama i osveti, smješten je u drevnom Rimu. Nakon mnogo godina od trenutka kada je prisustvovao ubistvu odlikovanog junaka Maksimusa, koga je ubio njegov ujak, Lucije je primoran da uđe u Koloseum. Njegov dom pokorio je imperator – tiranin, koji sada gvozdenom pesnicom upravlja Rimom. Sa gnijevom u srcu, dok je budućnost Rima dovedena u pitanje, Lucije će morati da se osvrne ka svojoj prošlosti kako bi našao snagu i čast i kako bi vratio slavu Rimu i njegovom narodu.

HELBOJ

Uronite u mračni svijet paranormalnih istraživanja sa Helbojem iz mlađih dana. Radnja filma smještena je u 1955. godinu, u rane dane B.P.R.D.-a (Biro za paranormalna istraživanja i odbranu).

Helboj se pridružuje istraživačici Bobi Jo Song u misiji transporta opasnog pauka. Ali, kada pauk pobjegne, njihov lov kroz divljinu Apalačkih planina vodi ih do Toma Ferela, vješca koji se vraća nakon dugo vremena kako bi ispravio svoje grehove. Tokom potrage nailaze na Koru Fišer, djevojku koju je Tom odavno napustio.

Zajedno se suočavaju sa nizom zlih sila koje prijete njenoj duši. Dok im prijete mračna magija i zlokobna stvorenja, Helboj mora da iskoristi svoje vještine i natprirodnu snagu kako bi porazio sile tame. Za sve ljubitelje Helboj stripova i filmova, ova avantura donosi mješavinu horora, akcije i okultnih tema i vraća omiljenog junaka u novom, mračnijem svijetlu.

KOTA STRAHA

Samohrani otac i dvije žene napuštaju svoje domove da bi se suočili sa monstruoznim stvorenjima i spasili život jednog dječaka.

Bioskop Cineplexx Big Fashion, tokom predstojećih praznika, radiće u periodu od 14:30 do 23:00 časa.

Bioskopski repertoar za period od 14. do 20. novembra, kao i materijali novih filmova, dostupni su OVDJE.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vujović: Vlada da bira između podrške Evropskoj uniji ili Demokratama

Četvrtak, 05.03.2026 | 21:42

Čelnici bezbjednosnog sektora, uhvaćeni u brutalnom obmanjivanju demokratske javnosti vezano za izmjene zakona o unutrašnjim poslovima i ANB, i danas nastavljaju jednako tvrdoglavo i pored jasnih navoda i upozorenja Delegacije EU, naveo je na mreži X predsjednik SDP i jedan od lidera Evropskog saveza Ivan Vujović.

Zirojević: Iz EK pozvali Milatovića i Spajića da povuku izmjene Zakona o unutrašnjim poslovima

Četvrtak, 05.03.2026 | 21:34

Poslanik Socijaldemokrata (SD) Nikola Zirojević kazao je da opozicija ima informacije da je predsjedniku države Jakovu Milatoviću i premijeru Milojku Spajiću stigao poziv iz Evropske komisije da povuku sa dnevnog reda Skupštine Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o unutrašnjim poslovima. Pitanje je, kazao je on u emisiji "24 sata" na Televiziji E, da li će to imati uticaja na njih, ili će, kaže, nastaviti da dovode u pitanje evropski put Crne Gore.  

Pet iznenađujuće zdravih konzerviranih namirnica, uvrstite ih u svakodnevnu ishranu

Četvrtak, 05.03.2026 | 21:24

Konzervirana hrana je jeftina, praktična i dugo traje. Međutim, često se smatra manje zdravom od svježe hrane. Istina je da se neki hranjivi sastojci mogu izgubiti tokom procesa konzerviranja, kada se hrana zatvori u hermetički zatvorenu posudu i zagrijava na visoku temperaturu kako bi se uništile sve bakterije.

Drecun: Crna Gora će sigurno osjetiti ekonomske posljedice sukoba na Bliskom istoku

Četvrtak, 05.03.2026 | 21:04

Ekonomski analitičar Predrag Drecun kaže da mi jesmo daleko od sukoba ali da treba da pokušamo da se ne dijelimo ko je za Trampa, ko za Iran zbog toga što imamo ranjivu ekonomiju.  

Sjutra otvaranje: Crna Gora prvi put na Zimskim paraolimpijskim igrama, Šibalić jedini predstavnik

Četvrtak, 05.03.2026 | 20:54

Svečanom ceremonijom u Arena di Verona sjutra će biti otvorene Zimske paraolimpijske igre u Milano i Kortina d’Ampeco.

Lekić: To što je rat sa Iranom stigao do EU je poseban alarm; očigledno je da je Iran potcijenjen vojno

Četvrtak, 05.03.2026 | 20:38

Bivši diplomata Miodrag Lekić kazao je da je puno nepoznanica koliko će se širiti, kakav će biti ishod rata sa Iranom, te da nije napravljen precizan plan, jer se ne shvata šta je prvobitni cilj.

Adžić: Hapšenje Đukanovića predstava koja je trebalo da bude pokrivalica za propuste u sektoru bezbjednosti

Četvrtak, 05.03.2026 | 20:30

Adžić je kazao da je hapšenje Đukanovića djeluje kao predstava koja je trebalo da bude "pokrivalica" za brojne propuste u bezbjednosnom sektoru.

Evropska komisija predstavila neformalne ideje o prijemu novih država u EU, članice “rezervisane”

Četvrtak, 05.03.2026 | 20:14

Evropska komisija je predstavila državama članicama Evropske unije niz ideja o tome kako pristupiti članstvu budućih država u evropski blok, piše Radio Slobodna Evropa (RSE).

Arakči: Iran spreman za kopnenu invaziju SAD, nema pregovora ili prekida vatre

Četvrtak, 05.03.2026 | 20:06

Iranski ministar spoljnih poslova Abas Arakči izjavio je da je Iran spreman za eventualnu kopnenu invaziju Sjedinjenih Američkih Država i odbacio mogućnost pregovora sa Vašingtonom, navodeći da Teheran nije tražio prekid vatre uprkos napadima SAD i Izraela.

Panč i dalje privlači posjetioce, čuvari zadovoljni što se polako uključuje među majmune

Četvrtak, 05.03.2026 | 21:17

Panč je glavna turistička atrakcija u zoološkom vrtu i botaničkoj bašti grada Ičikava u Japanu, gdje posjetioci stoje u redu da ga fotografišu. Razlog? Zato što se, kada je stigao ovdje, zanemareni makaki nije odvajao svoje plišane igračke orangutana.