Četvrtak, 14.11.2024 | 08:11
IZVOR: klix.ba

Bejbi Lazanja ISKRENO - "Eurosong ću PAMTITI dok sam živ, ali osjećao sam da tamo NE PRIPADAM"

Muzičar Marko Purišić poznatiji kao Bejbi Lazanja sjutra će objaviti novu pjesmu "Catch Me If You Can", a pred sam izlazak spota on se prisjetio učešća na Eurosongu gdje je osvojio drugo mjesto sa pjesmom "Rim Tim Tagi Dim".




Foto: Instagram screenshot/the_baby_lasagna_

U objavi na svom Instagramu Purišić je napisao da je Eurosong nešto što će pamtiti dok je živ, ali da se tamo osjećao kao da ne pripada.

"Osjećaj otuđenosti može biti poprilično težak i zbunjujući, a pjesma 'Catch Me If You Can' govori upravo o tome. Kroz nju želim predstaviti kako je biti autsajder i kako to prihvatiti. Radiš sve na svoj način i vjeruješ u svoju viziju, bez obzira na popularno mišljenje na ukuse većine i na očekivanja", naveo je.

Foto: Instagram screenshot/the_baby_lasagna_

Dalje dodaje da je riječ o tome kako biti običan u društvu koje se trudi ne biti obično i na kraju to postane.

"Jedno veliko f*** you velikim očekivanjima. Iskreno se nadam da ćete u pjesmi pronaći malo mira, neki stih s kojim se možete poistovjetiti. Nešto što će vas motivisati i ohrabriti. Vidimo se u petak", napisao je.

Spot za njegovu pjesmu biće sjutra zvanično objavljen, a Purišić je ranije rekao da je snimanje bilo pomalo zastrašujuće jer je bio prvi put da režiju nije radila njegova supruga Elizabeta.

"Mi smo se morali da se skoncentrišemo i na druge, lične stvari pa smo odlučili povjeriti Mateu cijeli proces. Bilo je zastrašujuće prepustiti nekom drugom da ima potpunu kontrolu nad kreativnim procesom i ne znati kako će sve ispasti. Srećom, ispalo je nevjerovatno", naveo je.

Njegova supruga Elizabeta mu je najveća podrška u karijeri, a prethodno je režirala njegov spot za pjesmu 'Rim Tim Tagi Dim' sa kojim se predstavio na Eurosongu. Marko i Elizabeta su se vjenčali u oktobru nakon više od tri godine veze.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Dojave o bombama u OŠ "Sutjeska" i Gimnaziji "Slobodan Škerović", policija na terenu

Utorak, 07.04.2026 | 15:45

Dojave o postavljenim bombama stigle su danas u Osnovnoj školi "Sutjeska" i Gimnaziji "Slobodan Škerović", gdje je nastava prekinuta.  

Petorica Cetinjana oslobođena, trojica osuđena zbog incidenta tokom skupa predsjedničkog kandidata Milatovića

Utorak, 07.04.2026 | 15:35

Prvostepenom presudom koju je danas izrekla sutkinja Osnovnog suda na Cetinju Marija Ćupić petorica Cetinjana oslobođena su optužbi, dok su trojica proglašena krivim, za krivična djela napad na službeno lice tokom promotivnog skupa tadašnjeg predsjedničkog kandidata Jakova Milatovića, prenosi Radio Cetinje.

Predlog ES za privremeno smanjivanje PDV-a: Mjera između spasavanja standarda i privrede

Utorak, 07.04.2026 | 15:25

Evropski savez (ES) juče je predstavio akt kojim se Vladi omogućava da privremeno snizi stopu poreza na dodatu vrijednost (PDV) u cilju zaštite standarda građana usled posljedica eskalacije sukoba na Bliskom istoku.    

Budva: Dojava o bombi u SMŠ "Danilo Kiš"

Utorak, 07.04.2026 | 14:56

Budvanska policija izvršiće detaljan pretres kompletnog objekta Srednje mješovite škole (SMŠ) "Danilo Kiš" nakon što je stigla dojava da je postavljena bomba u ovoj školskoj ustanovi.

Bogdanović: Zakon jeste zaštitio istorijske simbole, ali nije uredio kada, gdje i na koji način se mogu isticati

Utorak, 07.04.2026 | 14:50

Zakon o državnim simbolima, usvojen u vrijeme bivšeg režima, u članu 28 jasno je zaštitio crnogorske istorijske simbole, uključujući sve crnogorske trobojke od 1905. godine, i to na istovjetan način na koji su zaštićeni i važeći državni simboli, kazao je poslanik Demokrata Boris Bogdanović.  

Knežević: Trobojka smeta onima koji bi da zaboravimo Vojislavljeviće, Balšiće, Petroviće...

Utorak, 07.04.2026 | 14:29

Lider Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević je u objašnjenju svog predloga da se na dnevni red Skupštine uvrsti rasprava o trobojci kao narodnoj zastavi kazao da bi "heroje Kajmakčalana, Bregalnice, Vučjeg dola..." trebao da ubjeđuje da je sadašnja zastava njihova.

Dojava o bombi u tri osnovne škole u Podgorici, učenici poslati kući

Utorak, 07.04.2026 | 14:26

Učenici Osnovnih škola "Štampar Makarije", "Sutjeska" i "Maksik Gorki" poslati su nešto prije 14 časova kući nakon dojave da je u toj obrazovnoj ustanovi postavljena eksplozivna naprava.

Nikolić: Vlast koristi novac građana da bi korumpirala određene ciljne grupe, izgledate kao dobrovoljni davaoci tuđe krvi

Utorak, 07.04.2026 | 14:07

Šef poslaničkog kluba DPS-a Andrija Nikolić ukazao je da je od 240 hiljada zaposlenih svaki treći angažovan u javnom sektoru.

Siner dominantno započeo nastup u Monte Karlu

Utorak, 07.04.2026 | 14:04

Drugi teniser svijeta prepustio svega tri gema Igu Amberu.

Brajović: Identitetska pitanja se svjesno stavljaju u prvi plan, na štetu suštinskih društvenih potreba

Utorak, 07.04.2026 | 13:57

Uvođenjem vjeronauke u škole narušava se princip sekularnosti i otvara prostor za institucionalizaciju religijskog uticaja na obrazovanje djece, ocijenila je članica Predsjendištva Foruma žena Evropskog saveza Danijela Brajović.