Četvrtak, 14.11.2024 | 09:12
IZVOR: klix.ba

Hoće li Lejdi Gaga GLUMITI u novoj sezoni Netflixovog HITA "SRIJEDA“?

Nakon što je pjesma Lejdi Gage iz 2011. godine "Bloody Mary" postala toliko popularna zahvaljujući plesnoj sceni  Džena Ortega u Netflixovom hitu „Srijeda“, Entertainment Weekly saznao je da će Gaga glumiti u drugoj sezoni serije.




Foto: YouTube screenshot/ E! News

Iako još nisu poznati konkretni detalji o njenoj ulozi, potvrđeno je da Gaga trenutno snima seriju u Evropi. Džena Ortega je na dodjeli Zlatnih globusa u januaru 2023. godine izrazila želju da Gaga postane dio serije.

Ortega je tada izjavila kako smatra da bi Netflix volio sarađivati s Lejdi Gagom, te dodala da bi bila savršen dodatak seriji.

"Mislim da bi njih dvije, imale nevjerovatan dinamičan odnos, poput dvije duše koje se razumiju, a Lejdi Gaga bi savršeno odgovarala za takvu ulogu", izjavila je Ortega. Pjesma "Bloody Mary" postala je popularna među fanovima "Srijede" zahvaljujući plesnoj koreografiji koju je izvodila Ortega, a koja je bila povezana s tom pjesmom.

Prva sezona serije koja je bila prikazana od osam epizoda, usredsređena je na " Srijedu Adams" i počela se prikazivati 23. novembra 2022. godine. Netflix je ubrzo nakon toga objavio da je serija postavila tadašnji novi rekord platforme po satima gledanja za serije na engleskom jeziku, u prvoj sedmici s više od 341 milion sati.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Knežević: Injac je više puta zloupotrijebila položaj, to je za zatvor kao kuća

Nedjelja, 22.02.2026 | 14:31

Bivša ministarka odbrane Olivera Injac je bila institucionalno zaštićena od Specijalnog državnog tužilaštva, ocijenio je lider Demokratske narodne partije Milan Knežević.

(VIDEO) U Beču sa zgrade letelo 10.000 eura: Oduševljeni prolaznici se umalo pobili

Nedjelja, 22.02.2026 | 14:16

Influenser Vajsenbek, koji se na društvenim mrežama predstavlja kao MaxaMillion, skrenuo je pažnju javnosti jednim svojim neobičnim potezom.

Greške koje ne smijete napraviti: Šta nikako ne trebate pokloniti ženama za 8. mart

Nedjelja, 22.02.2026 | 14:07

Bliži se 8. mart - Međunarodoni dan žena kada je sva pažnja usmjerena na nježniji pol. Uobičajeno da se daruju pokloni, mahom cvijeće, ali mnogi muškarci naprave velike greške baš na ovaj dan.

SDT podnijelo optužni predlog protiv Milutina Simovića

Nedjelja, 22.02.2026 | 13:34

Specijalno državno tužilaštvo SDT podnijelo je Specijalnom odjeljenju Višeg suda u Podgorici optužni predlog protiv Milutina Simovića, bivšeg ministra poljoprivrede i ruralnog razvoja u Vladi Crne Gore, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio produženo krivično djelo zloupotreba službenog položaja.

Nikšić: Policija otkrila ko je djevojka koja je automobilom udarila dječaka na biciklu

Nedjelja, 22.02.2026 | 13:19

Službenici Odjeljenja bezbjednosti Nikšić rasvijetlili su događaj od 16. februara kada je jedno maloljetno lice prilikom učestvovanja u saobraćaju kao biciklista, zadobilo povrede

Ulcinj: Djevojčica uputila lažnu dojavu o bombi u školi, odgovaraće i njeni roditelji

Nedjelja, 22.02.2026 | 12:59

Postupajući po prijavi direktorice Osnovne škole “Maršal Tito” u Ulcinju da joj je 14. decembra 2025. godine sa jednog profila na Instagram mreži upućena poruka u kojoj se navodi da je u pomenutoj školi postavljena bomba koja će eksplodirati 16. decembra 2025. godine, policija je identifikovala izvršioca i podnijela krivičnu prijavu.

Stranci u državnoj upravi: Nova pravila igre i put prema EU

Nedjelja, 22.02.2026 | 12:40

Državljani članica EU, Evropskog ekonomskog prostora (EEA) i Švajcarske Konfederacije prema izmjenama i dopunama Zakona o državnim službenicima i namještenicima, dobijaju mogućnost rada u crnogorskim institucijama, ali uz strogo definisana ograničenja. Ova uredba stupa na snagu danom prijema Crne Gore u Evropsku uniji.

Mandić, Mujović i Borovinić-Bojović na obilježavanju praznika Svetog Simeona Mirotočivog

Nedjelja, 22.02.2026 | 12:33

Crkva Srbije obilježila je juče u Podgorici praznik Svetog Simeona Mirotočivog, rodonačelnika srpske srednjovjekovne dinastije Nemanjić.

Zajednica opština: Upravljanje nusproizvodima životinjskog porijekla da bude u isključivoj nadležnosti Vlade

Nedjelja, 22.02.2026 | 12:29

Zajednica opština Crne Gore (ZOCG) dostavila je Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede izjašnjenje na Nacrt zakona o upravljanju i postupanju sa nusproizvodima životinjskog porijekla u kojem je upozoreno da je dio predloženih odredbi suprotan Zakonu o državnoj upravi, Zakonu o finansiranju lokalne samouprave i Zakonu o životnoj sredini.

Maloljetnica koju je povrijedio tramvaj je u stabilnom stanju

Nedjelja, 22.02.2026 | 11:45

Stanje maloljetne pacijentice koja je teško povrijeđena u tramvajskoj nesreći koja se desila prošle sedmice je stabilno, potvrdio je za portal "Avaza" direktor Opšte bolnice "Prim. dr. Abdulah Nakaš" Ismet Gavrankapetanović.