Četvrtak, 28.11.2024 | 21:31
IZVOR: novosti.magazin.rs

"On je mogao da gradi karijeru jer sam ja bila sa djecom": Jovana Pajić iskreno o braku sa Saletom Tropikom

Jovana Pajić se vratila muzici jača nego ikada.




Foto: Jovana Pajić, Youtube screenshot

Pjevačica Jovana Pajić godinama nije bila aktivna na muzičkoj sceni. Ona se nakon razvoda od kolege Aleksandra Cvetkovića, poznatijeg kao Sale Tropiko, vratila pjevanju.

Ona se sada osvrnula na komentare da je karijere njenog bivšeg supruga bila u usponu tokom braka dok ona nije nastavljala sa svojom karijerom, a da je nakon razvoda situacija obrnuta.

- Što se tiče tih komentara, to je narativ španskih serija. Kao ona je ostavljena, pa se njom oženio sopstveni deda, pa je onda... To su tuđe projekcije neke istine koja u suštini nema veze sa životom. Saša je i mogao da gradi karijeru spokojan jer sam ja bila s djecom, imao je prostora. Sada kad nisam dio te zajednice, imam i ja vremena i fokusa da se bavim svojom karijerom i djecom- rekla je Jovana i prokomentarisala to što joj je bivši suprug pružio javnu podršku

- Bilo bi sumanuto da nije. To bi baš bilo poremećeno i nenormalno da mu nije drago. Jer i ja ću se cio život radovati njegovim uspjesima.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Kako izračunati BOJU SVOG IMENA i šta ona govori o vama

Srijeda, 20.08.2025 | 18:33

Jeste li se ikada zapitali kakvu energiju nosi vaše ime?

SRCE ILI RAZUM? Ova tri horoskopska znaka su majstori u BALANSIRANJU

Srijeda, 20.08.2025 | 18:21

Koliko puta ste se našli u dilemi – da li poslušati srce ili razum? Ova tri horoskopska znaka najbolje upravljaju srcem i razumom u datim situacijama, odlično to rade. 

Pamela Anderson o vezi s Liamom Nisonom: Ne možeš ga NE VOLJETI

Srijeda, 20.08.2025 | 18:10

Pamela Anderson otvoreno je progovorila o vezi i hemiji s glumcem Liamom Nisonom.

Osmajić UMJESTO Krstovića U Lećeu

Srijeda, 20.08.2025 | 17:57

Nikola Krstović je napustio Leće, a njegovo mjesto mogao bi da zauzme Milutin Osmajić. Italijanski mediji pišu da postoji opcija da jedan Crnogorac bude zamijenjen drugim iz Prestona.

Ne možete ga propustiti: Osvježavajući čaj koji HLADI bolje od klima-uređaja

Srijeda, 20.08.2025 | 17:31

Dok mnogi tragaju za osvježenjem, pravi spas leži u šoljici hladnog ljetnog čaja.    

TRAGEDIJA u Republici Srpskoj: Kamionom išao u rikverc i usmrtio majku

Srijeda, 20.08.2025 | 17:26

U stravičnoj nesreći u Sokocu nastradala je R.B. koju je kako saznaju “Nezavisne novine”, spletom nesrećnih okolnosti usmrtio kamion zastava kojim je upravljao njen sin S.B.

Naučnici iznenađeni: Dramatično USPORENO TOPLJENJE arktičkog leda

Srijeda, 20.08.2025 | 17:07

Naučnici su potvrdili da se topljenje morskog leda na Arktiku dramatično usporilo u posljednjih 20 godina, bez statistički značajnog smanjenja njegove površine od 2005. godine.

Poznata glumica o MRAČNOJ STRANI Holivuda: „Postala sam NESIGURNA“

Srijeda, 20.08.2025 | 16:49

Glumica Džena Ortega pojavila se na naslovnoj strani meksičkog izdanja magazona "Vogue" i u intervjuu otkrila šta nastoji da izbjegava dok radi u Holivudu.

Sindikat prosvjete OBAVIJESTIO MPNI o ŠTRAJKU UPOZORENJA

Srijeda, 20.08.2025 | 16:43

Sindikat prosvjete Crne Gore uputio je Ministarstvu prosvjete, nauke i inovacija (MPNI) Odluku o štrajku upozorenja, koji će se održati 1. septembra.

Vlada OPREDJELJUJE 300.000 EURA za nabavku rezervnih djelova i popravku helikoptera MUP-a

Srijeda, 20.08.2025 | 16:39

Vlada Crne Gore je na danas održanoj telefonskoj sjednici usvojila odluku o preusmjeravanju 300.000 eura za nabavku rezervnih djelova i popravku helikoptera MUP-a.