Subota, 07.12.2024 | 13:45
IZVOR: kolektiv.me

"LAVICE" spremne za Poljsku: Umor nas ne zaustavlja, CILJ je Beč!

Crnogorska rukometna reprezentacija, juče je izgubila od reprezentacije Francuske.  




Foto: screenshot/ Rukometni savez 

Igračice su otvoreno govorile o umoru, i ograničenim rotacijama koje su uticale na njihove performanse u prethodnim mečevima.

Andrijana Tatar istakla je da je tim svjestan da sve zavisi od njihove igre, ali i da su fizička iscrpljenost i manjak opcija za rotaciju u timu presudili u proteklim utakmicama.

"Najveći razlog za poraz u prethodna dva meča je umor. I druge ekipe igraju pod istim uslovima, ali one imaju širu rotaciju, što ih čini manje ranjivim. Očekujem jak meč protiv Poljske, ali naš cilj ostaje odlazak u Beč," izjavila je Tatar.

Slično mišljenje dijeli i Nina Bulatović, koja je naglasila razočaranje nakon utakmice sa Mađarskom.

"Osjećale smo da možemo više. Teško je igrati turnir sa samo jednom postavom igračica. Umor je učinio svoje, ali to ne znači da ćemo protiv Poljske posustati," poručila je Bulatović.

Katarina Džaferović pozvala je na borbeni duh tima, uprkos izazovima koje donosi duel sa snažnom ekipom Poljske.

"Ništa nije izgubljeno. Poljska jeste jak protivnik, ali vjerujem da možemo izvući maksimum i ostati u trci za plasman," zaključila je Džaferović.

Meč protiv Poljske ključan je za dalji plasman crnogorskih rukometašica, a iako ih očekuje težak zadatak, igračice poručuju da će dati sve od sebe kako bi ostvarile zacrtane ciljeve.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 eura + 100% bonusa na prvi depozit!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (1)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.
🇲🇪🇲🇪🇲🇪
07.12.2024 14:56

AJMO NŠE LAVICE .

1 0

Milović: Jasna struktura troškova i objašnjenje odluka su od ključnog značaja za pozitivan stav o drugoj dionici autoputa

Petak, 16.01.2026 | 13:54

Jasna struktura troškova i objašnjenje odluka su od ključnog značaja za pozitivan stav o drugoj dionici autoputa koja se već dugo obećava od strane Vlade, saopštio je generalni sekretar DPS-a i poslanik Nikola Milović.

Protiv Vraneša pokrenut prekršajni postupak zbog vrijeđanja Tadić-Mijović

Petak, 16.01.2026 | 13:50

Osnovno državno tužilaštvo u Pljevljima podnijelo je zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka protiv predsjednika te opštine Daria Vraneša zbog uvredljivog komentara koji je uputio direktorici Centra za istraživačko novinarstvo (CIN) Milki Tadić-Mijović.

Godišnjica ubistva Olivera Ivanovića: Dan kada se zavrti jedan tvit

Petak, 16.01.2026 | 13:22

Aleksić – Joanikije: Crnoj Gori neophodan dijalog za prevazilaženje podjela, na tome moraju istrajno raditi i država i Crkva

Petak, 16.01.2026 | 13:18

Potpredsjednik Vlade za obrazovanje, nauku i odnose sa vjerskim zajednicama Budimir Aleksić sastao se danas sa mitropolitom crnogorsko-primorskim Joanikijem u Cetinjskom manastiru, a tokom susreta je, kako je saopšteno iz Kabineta Aleksića, ocijenjeno da odnosi države i Crkve počivaju na međusobnom poštovanju i razumijevanju, uz značajan prostor za dalje unapređenje dijaloga i saradnje.

ASK sprovodi istragu o imovini 30 funkcionera

Petak, 16.01.2026 | 13:01

Agencija za sprečavanje korupcije (ASK) sprovešće u ovoj godini dubinsku provjeru imovine i prihoda oko 30 javnih funkcionera, među kojima su i tri ministra sa najvećim budžetima, pet starješina državnih organa, predsjednici dvije lokalne samouprave, nosioci dvije visoke tužilačke i tri visoke sudske funkcije, pet poslanika, po tri lica koja imenuju Skupština i Vlada... .

Vučić: Svi u Srbiji znaju da bojkotujem samo Piculu

Petak, 16.01.2026 | 12:56

Aleksandar Vučić, predsjednik Srbije, kaže da svi u Srbiji znaju da on bojkotuje samo Tonina Piculu, izvjestioca Evropskog parlamenta za Srbiju i njemu slične, prenosi Danas.rs.

Mačkovšek pred duel s našim rukometašima: Crna Gora odličan tim, ali vjerujem u pobjedu Slovenije

Petak, 16.01.2026 | 12:16

Iako je preskočio prvi dio priprema, jer je želio da iskoristi klupsku pauzu za odmor, dugi niz godina jedan od „stubova“ u odbrani Slovenije, Borut Mačkovšek, odlučio je da prihvati poziv nakon povrede Vlaha i pridruži se reprezentaciji.

Ljubav na staklenim nogama: Nikolija otpratila Relju

Petak, 16.01.2026 | 12:05

Pjevačica Nikolija Jovanović spakovala je kofere i napustila porodični stan te otputovala iz Srbije, u jeku skandala oko navodne prevare njenog supruga Relje Popovića.

Budućnost čuvene „Ikeine“ plave torbe neizvjesna

Petak, 16.01.2026 | 11:46

Simbol samostalnosti mladih u skandinavskim zemljama, voljena „Ikeina“ plava torba neće više moći da se kupi.

Uprava policije: Neprijavljene blokade ugrožavaju bezbjednost građana

Petak, 16.01.2026 | 11:37

Uprava policije (UP) saopštila je da građani nenajavljenim blokadama direktno ugrožavaju sopstvenu bezbjednost, bezbjednost drugih učesnika saobraćaja, kao i prava i slobode drugih građana, te navode da preusmjeravanje i zatvaranje drumskog saobraćaja može vršiti isključivo policija.