Ponedjeljak, 09.12.2024 | 21:43
IZVOR: una.rs

Pojavio se TREJLER za novi "Sam u kući 3" i izazvao POMETNJU: Radnja smještena u 2024. godinu (VIDEO)

Fanovi su zbunjeni.




Foto: YouTube screenshot/ RagingLoon

"Sam u kući" je jedan od omiljenih božićnih filmova širom svijeta, a sada se željno iščekuje treći dio.

U glavnoj ulozi Makolin Kalkina koga se sećamo kao pametnog klinca Kevina koji pokušava da nadmudri kriminalni duo zvani Mokri Banditi, gledaoci su obožavali prvi i drugi film u franšizi.

Iako su u nastavku izašla još četiri filma brenda "Sam u kući" sa drugačijom glumačkom ekipom, nijedan nikada nije dočekan sa istim entuzijazmom kao filmovi sa originalnim glumcima.

Međutim, jedan obožavatelj je nedavno napravio haos na društvenim mrežama, nakon što je smislio trejler za "Sam u kući 3".

Ovaj jutuber je zaljubljenik u kreiranju trejlera, ali njegovo najnovije "djelo" je možda najbolje do sada.

Radnja ovog izmišljenog filma "Sam u kući" smještena je u 2024. godinu, a Mokri banditi su pušteni iz zatvora. U trejleru se vidi kako Kevin prima poruku od dvojca u kojoj je pisalo "vratili smo se mali druže". Kamera se zatim pomjera prema van kuće, gdje Kevin špijunira dobro poznati kombi za vodovod i grejanje Oh-Kai.

"Ove praznične sezone, vrijeme je da ponovo otkrijemo klasiku. Kevin Mekalister se vratio – osim što je ova porodica malo čudna oko Božića", počinje glas u trejleru.

Zatim prikazuje izgled Makolin Kalkina koji svojoj mami iz filma Ketrin O'Hara govori: "Onog dana kada si otišla, morao sam da branim našu kuću. Bio sam samo dijete i ostavila si me samog kod kuće."

Iako trejler izgleda prilično stvarno, ništa od toga nije. Jutjuber je zapravo sve izmislio koristeći mješavinu scena iz drugih filmova i TV emisija.

Gledaoci su pohvalili video i njegovog tvorca u odeljku za komentare. Jedna osoba je napisala: "Ko god da je napravio ovu parodiju je genije, ovo bi bilo nevjerovatno da se zaista snimi", "Nije me briga da li je ovo samo parodija, mogu već da vidim kao da je ovo pravi film", rekao je drugi. Treći je napisao: "Dugo nisam išao u bioskop, ali ako od ove parodije naprave pravi film, zgrabiću svoj novac i odmah ću otići u bioskop, kunem se." 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

Dug Život Romantične Komedije

Subota, 14.02.2026 | 18:43

Povratak u 1999. godinu nije za zabavu, već da se sjetimo zlatnog doba holivudskih romantičnih komedija. 10 Things I Hate About You, Notting Hill, Runaway Bride, She’s All That — to je bila godina vrhunca „meet-cute“ scena, makeover montaža, neobičnih najboljih prijatelja i gotovo tragičnih nesporazuma. Godina Julija: Julia Roberts je rekla Hugh Grantu: „Samo sam djevojka koja stoji pred dječakom i moli ga da je voli“, a Julia Stiles je uz suze rekla Heath Ledgeru: „Mrzim način na koji te ne mrzim. Ni približno, ni malo, nimalo.“ Filmovi su bili događaji. Nismo samo prešli iz kuhinje na kauč, prosipajući kokice po pidžami uz poznatu „tu-dum“ muziku. Išli smo u bioskop, oblačili stvarnu odjeću, sjedili s drugim ljudima i plaćali stvarni novac. Rom-komedije su bili pouzdan motor holivudskog box officea; od kraja osamdesetih do ranih dvijetisućitih, žanr je bio siguran hit.

VIDEO - Pripremite maramice: Novi HIT na Netfliksu je mnoge rasplakao

Srijeda, 11.02.2026 | 18:07

Netfliksova romantična drama koja je gledaoce ostavila u suzama brzo je postala jedan od najgledanijih filmova na streaming platformi.

Simpsonovi su "znali" i za Džefrija Epstina? "Ludaci na ostrvu u tajnosti upravljaju svijetom"

Nedjelja, 08.02.2026 | 20:18

Gledaoci su primijetili detalj u animiranom sitkomu - postojanje ostrva u vlasništvu osuđenog pedofila Džefrija Epstina.

Kako je epizoda Dosijea X dovela do serije Breaking Bad?

Subota, 07.02.2026 | 21:34

Dugogodišnja kreativna partnerstva često stoje iza nekih od najboljih filmova i serija, a u svijetu televizije malo ih je toliko kultnih i uticajnih kao saradnja scenariste i producenta Vinsa Giligana i glumca Brajana Kranstona.

Stiže nova "Stranger Things" avantura: Netflix teaserom najavio animirani spin-off popularne serije

Srijeda, 04.02.2026 | 21:58

Iako je serija „Stranger Things“ nedavno završena, Netflix je juče objavio teaser i datum premijere animiranog spin-offa „Stranger Things: Tales From ’85“, iza kojeg stoje Erik Robles i izvršni producenti, braća Duffer.

U SUBOTU oblačno sa kišom i pljuskovima u centralnim i južnim oblastima

Petak, 13.02.2026 | 21:58

U subotu se prognozira jače naoblačenje koje će usloviti padavine, intenzivnije padavine se očekuju u popodnevnim satima i tokom noći. 

Petnjica: Tri osobe zadržane, osumnjičene za prinudu nad maloljetnicima, vezali ih kanapom, udarali, prijetili…

Subota, 14.02.2026 | 08:21

Nakon saslušanja u Osnovno državno tužilaštvo u Beranama, određeno je zadržavanje do 72 sata za jednu punoljetnu osobu M.K. i dvije maloljetne E.K. i A.K, osumnjičene da su na svirep način, silom i prijetnjama, prinudili dvojicu maloljetnika na izvinjenje zbog navodnih ranijih nesuglasica. Oni se sumnjiče da su izvršili krivično djelo prinuda, saopšteno je iz ODT Berane.

Nesreća u Srbiji - poginula Tatjana Ječmenica, bivša teniserka i selektorka SCG

Subota, 14.02.2026 | 08:57

Vijest koja je sinoć potresla regionalnu sportsku javnost dolazi iz Beograda - u teškoj saobraćajnoj nesreći život je izgubila Tatjana Ječmenica, nekadašnja teniserka i bivša selektorka FED kup reprezentacije Srbije i Crne Gore. Imala je 47 godina.

Oružje kod Barovića legalno, a za navodnu utaju poreza ga nijesu ni saslušali

Subota, 14.02.2026 | 09:35

Odluka osnovne državne tužiteljke Slađane Vukotić – Kankaraš da nakon saslušanja pusti na slobodu biznismena Veselina Barovića (73), koji je uhapšen u četvrtak veče zbog 17 metaka od automatske puške koju je dobrovoljno predao policiji prije 20 godina, potvrda je da su bezbjednosne službe ovom spektakularnom akcijom pokušali da skrenu pažnju sa debakla koji ih je zadesio bjekstvom šefa kriminalne organizacije Miloša Medenice.

Danas su Zimske zadušnice, vjeruje se da zapaljena svijeća osvjetljava put umrlima

Subota, 14.02.2026 | 08:32

Danas su Velike ili Zimske zadušnice, koje najavljuju pripreme za početak Časnog posta.

Nedostaju ljekari, fale pedijatri i drugi specijalisti

Subota, 14.02.2026 | 21:42

Dom zdravlja Nikšić suočava se s velikim deficitom ljekara, zbog čega su gužve i čekanje na preglede, naročito u zimskim mjesecima, svakodnevica. Iz Uprave te zdravstvene ustanove kažu da se sa hroničnim problemom nedostatka ljekara, koji je evidentan širom države, bore tako što predano rade na unapređenju uslova rada, nabavci nove opreme i rekonstrukciji infrastrukture.

Prekić: Isticanje trobojke zloupotreba prošlosti i negiranje savremenog identiteta Crne Gore

Subota, 14.02.2026 | 21:25

Ne postoji nikakvo istorijsko utemeljenje da trobojke koje se ističu po Crnoj Gori, pa i ona na Žabljaku, imaju ikakve veze sa crnogorskim nasljeđem -rekao je u centralnoj informativnoj emisiji 24 Sata, na Televiziji E, istoričar Adnan Prekić.

SAD izvele vazdušne napade na desetine ciljeva Islamske države u Siriji

Subota, 14.02.2026 | 21:27

Američka vojska izvela je između 3. i 12. februara deset vazdušnih napada na više od 30 ciljeva Islamske države (IS) u Siriji, u okviru kampanje protiv te ekstremističke grupe u Iraku i Siriji, saopštila je danas Centralna komanda SAD (CENTCOM).

Domen Prevc olimpijski šampion!

Subota, 14.02.2026 | 21:18

Ski skakač Domen Prevc više nije jedini član porodice bez pojedinačne olimpijske medalje. Nakon zlata u mješovitoj ekipnoj konkurenciji, stiglo je i odličje u pojedinačnom takmičenju i to na velikoj skakaonici, čime je kompletirao olimpijsku priču.

Nikšić: Dječak u školi zadobio teške tjelesne povrede, hitno prevezen u Klinički centar

Subota, 14.02.2026 | 20:50

Trinaestogodišnji dječak, učenik O.Š. “Jovan Gnjatović” u Vraćenovićima kod Nikšića, zadobio je juče teške tjelesne povrede, prenosi Portal RTNK.

U Podgorici u 2025. evidentirano 439 slučajeva krađe i razbojništva, rasvijetljeno 98 odsto predmeta

Subota, 14.02.2026 | 20:19

Tokom prošle godine na teritoriji Podgorice evidentirano je 439 krivičnih djela iz oblasti imovinskog kriminaliteta, dok je rasvijetljeno čak 98 odsto slučajeva, prenosi RTV Podgorica.  

Folklorni ansambl KIC-a „Budo Tomović“ u junu slavi 80 godina rada, centralna proslava u Podgorici i turneja po svijetu

Subota, 14.02.2026 | 20:31

Folklorni ansambl KIC-a "Budo Tomović" obilježava 80 godina rada – centralna proslava održaće se 6. juna velikim koncertom u Podgorici, kao i turnejom po svijetu. Ipak, kako naglašava umjetnički rukovodilac ansambla, glavni izazov u radu im je nedostatak igrača.

U Crnoj Gori 338 djece se nalazi u hraniteljskim porodicama, potreban razvoj nesrodničkog hraniteljstva

Subota, 14.02.2026 | 20:00

UNICEF u 2026. godini nastavlja podršku hraniteljstvu, s posebnim fokusom na uspostavljanje prvog Centra za hraniteljstvo u Podgorici, poručuju iz te organizacije. Kako navode, cilj je osigurati sigurno porodično okruženje za djecu, pružiti bolju podršku hraniteljskim porodicama, te uspostaviti bolju kontrolu kvaliteta hraniteljstva.

Zbog čega mačke vole udarati stvari

Subota, 14.02.2026 | 19:36

Mačke su poznate po tome da s ivice stola slučajno gurnu čašu ili ukras na pod, a ništa manje iznenađujuće nije ni kada se međusobno „lupnu“ šapom. Iako to ponašanje ljudima često djeluje zločesto ili osvetoljubivo, iza njega se zapravo krije kombinacija instinkta, znatiželje i komunikacije.  

Zelenski isprozivao Orbana u Minhenu pa mu stigao ironičan odgovor iz Mađarske: "Hvala na predizbornom govoru"

Subota, 14.02.2026 | 19:22

Mađarski premijer Viktor Orban ponovo je isprozivao ukrajinskog predsjednika Volodimira Zelenskog, a sve povodom govora na Minhenskoj sigurnosnoj konferenciji.