Utorak, 10.12.2024 | 10:48
IZVOR: telegraf.rs

Član tima propao kroz lift, pa pao na Brenu: OTKRIVENI DETALJI povrede u Areni

Nakon vIJesti da se Lepa Brena povrIJedila na koncertu koji je sinoć održala u zagrebačkoj Areni, oglasili su se iz organizacije i otkrili šta će se dogoditi sa ostala dva koncerta koje je rasprodala.




Foto: arhiva, Kolektiv.me

Naime, iz organizacije koja je bila zadužena za Brenin dolazak u Zagreb, naveli su da se večerašnji, četvrti koncert odlaže.

Saopštenje organizatora Vam prenosimo u cjelosti:

- Poštovani, ovim putem obaveštavamo cenjenu javnost kako se tokom sinoćnjeg, trećeg koncerta, Lepe Brene u Areni Zagreb dogodila nezgoda zbog koje je omiljena regionalna zvezda jutros podvrgnuta operaciji zgloba. Operacija je uspešno obavljena te se pevačica oseća dobro.

- Do nezgode je došlo kada je član tehničke ekipe nesrećno pao s pozornice u spušteni lift te zadobio lakše telesne povrede, upravo u trenutku dok je Lepa Brena čekala svoj izlazak pred publiku i tako je povredio. Uprokos velikoj boli, Lepa Brena je još jednom pokazala neverojatan profesionalizam te vrlo zahtevan koncert odradila besprekorno i do kraja, nošena euforijom publike i željom da ne razočara svoje obožavatelje. Ovaj hrabri čin samo je još jedan dokaz njene veličine, predanosti muzici i ljubavi prema obožavateljima.

- S obzirom na proces oporavka, a prema preporuci liječnika, odgađaju se najavljeni koncerti koji su se trebali održati danas 10. prosinca i 16. prosinca u Areni Zagreb. Kupljene ulaznice vrijedit će i za nove datume o kojima ćemo vas naknadno obavijestiti, dok će onima kojima novi termini ne budu odgovarali povrat sredstava biti izvršen u cijelosti. U ime Lepe Brene, njezinog tima i organizatora zahvaljujemo na razumevanju i podršci! - navodi se u saopštenju Extra FM.

Izvor: telegraf.rs

KOMENTARI (1)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.
Euro-Neuro
10.12.2024 12:46

Neka sjedi doma i odmara u brojanju para .

2 0

Opština Budva: Račun odblokiran u rekordnom roku, isplaćene sve zarade

Utorak, 05.05.2026 | 16:08

Opština Budva saopštila je da je račun lokalne uprave odblokiran u kratkom roku, čime su, kako navode, otklonjeni pokušaji destabilizacije finansijskog sistema.     

"Pravilo spavanja 7:1" može da vam produži život, evo i kako

Utorak, 05.05.2026 | 16:04

Ljekari ističu da jednostavno pravilo poznato kao "pravilo spavanja 7:1" može pomoći u stvaranju zdravijih navika spavanja, a samim tim i produžiti život.  

Laković: U PES-u ima ljudi koji su donijeli ideologiju iz nekih drugih partija, poput DF-a

Utorak, 05.05.2026 | 15:45

Nezavisni poslanik i bivši šef poslaničkog kluba Pokreta Evropa sad Miodrag Laković kazao je da je PES kao partija "konglomerat raznih ideja, vizija, naklonosti..."  

Makron o odgovoru EU na američko povećanje carina: "Sve opcije na stolu"

Utorak, 05.05.2026 | 15:35

Francuska podržava slobodnu i fer trgovinu, poručio je predsjednik ove zemlje Emanuel Makron.  

Uhapšen pripadnik obezbjeđenja premijera Sjeverne Makedonije, pretukao suprugu

Utorak, 05.05.2026 | 15:22

Premijer Sjeverne Makedonije Hristijan Mickoski potvrdio je danas da je uhapšen jedan pripadnik njegovog obezbjeđenja zato što je pretukao svoju suprugu.  

Budućnost zbog finansija odbijena za UEFA licencu

Utorak, 05.05.2026 | 15:18

Komisija za licenciranje klubova Fudbalskog saveza Crne Gore donijela je odluke u prvostepenom postupku za izdavanje licenci za UEFA takmičenja u sezoni 2026/27, a pravo nastupa u evropskim takmičenjima, ukoliko ga izbore kroz domaće prvenstvo ili Kup, za sada su dobili Dečić, Sutjeska, Mornar i Petrovac.     

Martinović zadovoljan presudom: Perović oslobođena za sve ono što joj se stavlja na teret da je oštetila državu

Utorak, 05.05.2026 | 14:25

Advokat Nikola Martinović kazao je da je zadovoljan presudom od dvije godine i dva mjeseca zatvora bivšoj direktorici Agencije za sprečavanje korupcije (ASK) Jeleni Perović "jer je njome oslobođena za sve ono što joj se stavlja na teret da je oštetila državu", te da se kaznom ne bi bavio jer smatra da činjenično ne može opstati, prenosi Portal ETV.

Tramp: Zelenski je veoma lukav čovjek, NATO je tigar od papira

Utorak, 05.05.2026 | 14:13

SAD žele da što prije okončaju rusko-ukrajinski sukob jer Ukrajina gubi teritoriju, izjavio je američki predsjednik Donald Tramp.

Stanić: Povećanje cijena goriva – odnos vlasti prema građanima i privredi

Utorak, 05.05.2026 | 13:59

Najnovije povećanje cijena goriva za je dokaz da u Vladi CrneGore ne žele ozbiljno da se bave pitanjem standarda građana, podrške privredi i zaustavljanja galopirajuće inflacije. Iako su najavljivali “odgovoran odnos prema građanima”, danas će nas na pumpama dočekati veće cijene, saopštio je predstavnik Evropskog saveza Mirko Stanić.

Mandić sa izaslanikom Slovenije: Podrška ubrzanju evropskog puta Crne Gore

Utorak, 05.05.2026 | 13:46

Specijalni izaslanik Slovenije za Zapadni Balkan Anžej Frangeš poručio je da zvanična Ljubljana napredak Crne Gore smatra ohrabrujućim i važnim za ukupni tempo proširenja Evropske unije (EU).