Utorak, 10.12.2024 | 13:13
IZVOR: Cdm.me

Medvedev: Mnogo volim PARE

Novac je glavni motiv za igranje tenisa, kada je u pitanju Danil Medvedev.




Foto: YouTube screenshot/Tennis TV

Ruski igrač je priznao da bi volio da zaradi milijardu, iako to nije realno.

“Da kažemo da ja mnogo volim pare. Ta suma vjerovatno nije realna, jer je mnogo velika. Milijarda. Kada bih toliko zaradio, dobro bih razmislio da li da nastavim da igram”, priznao je Medvedev.

Ipak, nije to jedini razlog zbog kojeg je izabrao ovaj sport.

“Bez obzira koliko neki put ne volim tenis, istovremeno ga i mnogo volim. Teško je živjeti bez takmičenja. Zato ja pokušavam i da igram i da zarađujem”, istakao je peti teniser svijeta.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 eura + 100% bonusa na prvi depozit!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Mitrović: Svaka čast momcima

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 08:29

Košarkaška reprezentacija Crne Gore savladala je sinoć Rumuniju (65:64) u posljednjem kolu prve faze kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo i sa prve pozicije se plasirala u narednu fazu.

Pejović: Sinhronizovani napadi Ðukanovića i Vučića dokazuju njihovu neraskidivu vezu

Nedjelja, 05.07.2026 | 20:32

Današnji sinhronizovani napadi SNS-a i DPS-a dokazuju neraskidivu vezu Ðukanovića i Vučića. Ove dvije navodno zavađene strukture imaju paničnu potrebu da se zajedno štite i održavaju, dok pred očima javnosti pokušavaju da zamagle istoriju zajedničkog djelovanja, saopštio je generalni sekretar Pokrta Evropa sad (PES) Boris Pejović.

Postignut dogovor vlasti i opozicije: Biće inicirane izmjene zakona u oblasti unutrašnjih poslova i nacionalne bezbjednosti, intenzivira se izbor sudija Ustavnog suda

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 08:42

Predstavnici parlamentarne većine i opozicije postigli su danas saglasnost o više ključnih pitanja od značaja za evropski put Crne Gore, uključujući izmjene zakona iz oblasti unutrašnjih poslova i bezbjednosti, izbor sudija Ustavnog suda i sprovođenje izbornih reformi, saopšteno je nakon sastanka održanog uz podršku Delegacije Evropske unije u Crnoj Gori.  

Belingem oduševljen pobjedom, pa "potkačio" bivše reprezentativce Engleske

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 09:57

Engleska je u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva, pošto je pobijedila jednog od domaćina Meksiko sa 3:2 i sa igračem manje od 54. minuta meča.

Uplovljavaju četiri broda sa 3,27 hiljada putnika

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 12:22

U kotorsku luku danas će uploviti četiri broda sa 3,27 hiljada putnika.

Polović: Cilj izgradnja javne uprave zasnovane na savremenim digitalnim rješenjima

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 19:07

Cilj svih aktivnosti Koordinacionog tijela za upravljanje procesom digitalne transformacije je izgradnja moderne, efikasne i građanima dostupne javne uprave, zasnovane na savremenim digitalnim rješenjima, kazao je generalni direktor za infrastrukturu, informacionu bezbjednost, digitalizaciju i e-servise, Dušan Polović.

Paolini izborila četvrtfinale Vimbldona, Mertens takođe među osam najboljih

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 18:53

Italijanska teniserka Jasmin Paolini plasirala se u četvrtfinale Vimbldona nakon što je poslije tri seta savladala Aleksandru Ealu sa Filipina rezultatom 6:4, 4:6, 6:3.

Sedam načina da hodanjem poboljšate kondiciju bez osećaja iscrpljenosti

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 18:45

Mnogi hodanje smatraju samo načinom da stignu od tačke A do tačke B ili laganom aktivnošću rezervisanom za dane kada nemaju vremena za pravi trening.

Milatović ispratio ambasadora Afifija: Crna Gora i Egipat otvaraju novo poglavlje saradnje

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 18:21

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović primio je u oproštajnu posjetu nerezidentnog ambasadora Egipta u Crnoj Gori, sa sjedištem u Pragu, Mahmuda Mostafu Afifija.

Izručen član visokorizične organizovane kriminalne grupe, iz Srbije u Crnu Goru

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 18:08

Službenici NCB Interpola Podgorica su danas, uz asistenciju Posebne jedinice policije i u saradnji sa službenicima Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije – NCB Interpola Beograd, realizovali ekstradiciju međunarodno traženog lica I.T. (28), državljanina Crne Gore, člana jedne visokorizične OKG.

Spajić: Tačno je da sam imao državljanstvo Srbije

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 17:57

U Skupštini Crne Gore je počeo premijerski sat.   

Žestoka polemika Pejovića i Kneževića

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 17:13

Sjednicu parlamenta danas obilježila je žestoka polemika Milana Kneževića (DNP) i Borisa Pejovića (PES).

Marković demantovao Spajića: Bio sam jedini poslanik DPS-a koji nije glasao za Abazovićevu Vladu

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 17:10

Predsjednik Stranke evropskog progresa SEP, Duško Marković kazao je da je jedini tadašnji poslanik DPS-a koji nije glasao za Vladu Dritana Abazovića, niti je prisustvao sjednici za izbor te Vlade.

Knežević Spajiću: Sinoć ste vratili Đukanovića, povucite priznanje Kosova i Marović će biti izručen

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 16:39

Predsjednik Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević kazao je da je Milojko Spajić vratio Mila Đukanovića u punom sjaju njegovog antisrpstva.

Evropski pokret u Crnoj Gori pozdravlja politički dogovor kao potvrdu da interes građana i države može biti iznad partijskih razlika

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 16:38

Evropski pokret u Crnoj Gori pozdravlja postizanje dogovora između predstavnika parlamentarne većine i opozicije, uz podršku i posredovanje odgovornih međunarodnih partnera, kao važan korak ka prevazilaženju političke krize i obnovi institucionalnog dijaloga u interesu evropske budućnosti Crne Gore.