Srijeda, 11.12.2024 | 15:59
IZVOR: blic.rs/B92.NET

KRAJ LJUBAVI nakon 23 godine - RAZVEO se Dejan Stanković

Proslavljeni fudbaler, a sada trener Dejan Stanković i njegova supruga Ana Aćimović su nakon 23 godine braka donijeli odluku da se razvedu, prenosi Blic.




Foto: YouTube screenshot/Crvena zvezda

Oni su u braku dobili troje djece - sinove Filipa, Stefana i Aleksandra.

Stanković je nekoliko puta u medijima govorio o svojoj, sada već bivšoj supruzi o kojoj je imao samo riječi hvale.

"Nedavno sam rekao da je ona potez moje karijere i stvarno je stako. Ana je ljubav, podrška, oslonac, vjera i nada", rekao je Stanković jednom prilikom za domaće medije.

Otkrio je i kako je izgledao rast njegovih sinova, kao i kako su to on i Ana doživljavali.

"Ne razmišljam o tome da li da budem strog ili blag. Želim da samo imaju osmijeh na licu i budu srećni. Greške su sastavni dio karijere, bez njih je nemoguće postići uspjeh. Zato neka slobodno greše, neka budu svjesni gde su i kako pogriješili, da bi to kasnije mogli da isprave. Ne bi trebalo ponavljati greške, ali griješiti je sasvim u redu", rekao je Stanković.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 eura + 100% bonusa na prvi depozit!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

AMU ograničila reemitovanje Informer TV na šest mjeseci, postupci i protiv domaćih emitera TV Adria i TV Prva

Ponedjeljak, 25.05.2026 | 12:55

Savjet Agencije za audiovizuelne medijske usluge donio je odluku o privremenom ograničavanju reemitovanja cjelokupnog programa „Informer TV“ u trajanju od šest mjeseci, uz pokretanje postupaka po službenoj dužnosti protiv domaćih emitera TV Adria i TV Prva zbog emitovanja spornog dokumentarnog sadržaja.

Dačić: Zašto bih podnio ostavku, ni Ružić nakon Ribnikara nije trebalo

Ponedjeljak, 25.05.2026 | 12:50

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić smatra da ne treba da podnese ostavku na tu funkciju, jer se, kako je naglasio za Danas, u policiji nikada ne traži politička odgovornost.

VDT: Svaki govor mržnje tokom praznika biće procesuiran

Ponedjeljak, 25.05.2026 | 12:38

Tokom prazničkog perioda dražavna tužilaštva formirala su dva predmeta zbog osnova sumnje da je izvršeno krivično djelo izazivanja nacionalne, rasne i vjerske mržnje. To je saopšteno iz Vrhovnog državnog tužilaštva.

Radulović: Zabrana ulaska plovilima u Plavu špilju

Ponedjeljak, 25.05.2026 | 12:29

Novim pravilnikom o sigurnosti plovidbe, izvještavanju i upravljanju pomorskim saobraćajem, koji je nedavno donijelo Ministarstvo pomorstva, zabranjen je ulazak plovila na motorni pogon u područje Plave špilje, saopšteno je iz Ministarstva pomorstva.

Knežević: “Meni spočitavaju Vučića, a oni čekaju na šalteru po instrukcije od Satlera”

Ponedjeljak, 25.05.2026 | 12:26

Lider Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević kazao je da je Johan Satler "jos jednom potvrdio ono što sve vrijeme govorim da je guverner Crne Gore koji upravlja i opozicijom i vlašću.

VIDEO: Snaga zajedništva i energija Crne Gore: Više od 25.000 građana i gostiju slavilo 20 godina od obnove nezavisnosti

Ponedjeljak, 25.05.2026 | 12:15

Povodom obilježavanja 20 godina od obnove nezavisnosti Crne Gore, više od 25.000 građana i gostiju zajedno je slavilo uz muziku, emocije i nezaboravnu atmosferu, navela je Vlada.

Američke trupe u Evropi: Gdje, zašto i dokle?

Ponedjeljak, 25.05.2026 | 12:05

Predsjednik SAD Donald Tramp stalno prijeti smanjenjem broja američkih vojnika u bazama u Evropi. No, tamo su i dalje desetine hiljada vojnika. DW odgovara na najvažnija pitanja

Policija podnijela dvije krivične prijave u Beranama i Bijelom Polju zbog falsifikovanja i lažnog iskaza

Ponedjeljak, 25.05.2026 | 11:55

Protiv R.N. iz Bijelog Polja podnijeta je krivična prijava zbog sumnje da je lažno prijavio gubitak vozačke dozvole koju je prethodno priložio nadležnim organima druge države. Protiv A.C. iz Podgorice podnijeta je krivična prijava zbog sumnje da je tokom saobraćajne kontrole policajcima dao na uvid vozačku dozvolu koja nije njegova.

Profesori Građevinskog fakulteta razvili model – kako će zidane zgrade u Crnoj Gori reagovati na jak zemljotres

Ponedjeljak, 25.05.2026 | 11:43

Kako će zidane zgrade u Crnoj Gori reagovati na jak zemljotres — na to pitanje pokušava da odgovori novi naučni model koji su razvili profesori Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, Jelena Pejović i Nina Serdar, zajedno sa međunarodnim timom istraživača.

Crna Gora dobila Nacionalnu robotičku ligu za razvoj STEM i digitalnih vještina mladih

Ponedjeljak, 25.05.2026 | 11:35

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija Crne Gore, Univerzitet Crne Gore – Mašinski fakultet, Five Group, Naučno-tehnološki park Crne Gore i Inovaciono-preduzetnički centar Tehnopolis potpisali su danas Sporazum o saradnji, kojim se zvanično uspostavlja Nacionalna robotička liga (NRL) – integrisani obrazovno-takmičarski program u oblasti robotike i STEM obrazovanja za djecu, mlade i studente u Crnoj Gori, saopštili su iz Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija (MPNI).