Petak, 13.12.2024 | 10:56
IZVOR: vijesti.me

Srećni dobitnik automobila Škoda Octavia u velikoj Hifa Oil nagradnoj igri je Haris Košuta

Ponekad vas sreća pogodi sasvim neočekivano. I upravo to se desilo u utorak, 03. decembra, dana kada je Haris Košuta iz Rožaja obaviješten da je upravo on osvojio novi automobil Škoda Octavia Ambition u velikoj Hifa Oil nagradnoj igri „Prava ekipa na Hifa Oil sipa!“.




Foto: Hifa Oil CG

„Ovo je prvi put da sam nešto osvojio u nagradnoj igri. Nijesam očekivao da ću biti dobitnik bilo koje nagrade, pa tako ni automobila“, rekao nam je Haris Košuta, koji je tog dana bio na poslu kada su mu javili da je osvojio novi automobil.

„Kada su me pozvali i rekli da sam dobio nagradu i da treba da pošaljem fiskalni račun, iskreno sam mislio da je u pitanju vaučer 50 eura goriva ili PlayStation 5. Nakon što sam poslao račun obavijestili su me da je u pitanju glavna nagrada. Malo je reći da sam bio šokiran. U tom trenutku sam bio na poslu, tako da nijesam uspio u potpunosti da se prepustim osjećaju sreće i uzbuđenja. Nakon što sam se malo sabrao pozvao sam prvo porodicu da im prenesem radosne vijesti“, ispričao nam je Haris.

Porodica je bila u šoku i nevjerici, jer uopšte nisu ni znali da je Haris igrao nagradnu igru niti da bi ovakvo nešto moglo da se desi. Haris otkriva da je u porodici bilo i suza radosnica kada su čuli lijepe vijesti da je upravo on postao vlasnik novog automobila. Nakon provjere ispravnosti računa uslijedili su dogovori oko preuzimanja automobila i svečanog uručenja ključeva ispred kompanije Hifa Oil CG na adresi Cijevna bb, Podgorica. Haris je stigao vidno uzbuđen i sretan te se zahvalio Hifa Oil osoblju koje mu je pomoglo sa svim informacijama o nagradnoj igri.

„Točio sam na stanici u Reževićima. Usluga je bila na nivou, a naročito toga dana kada me je kasirka uputila sa pravilima nagradne igre, sve mi je objasnila i pomogla mi je oko prijave, kao i uvijek, bili su vrlo ljubazni, sve pohvale“, ističe Haris.

Kompanija Hifa Oil CG, jedan od najznačajnijih distributera naftnih derivata u Crnoj Gori, organizovala je veliku nagradnu igru u periodu od 30.09.2024. do 01.12.2024. pod sloganom „Prava ekipa na Hifa Oil sipa!“. Učesnici u nagradnoj igri imali su priliku da osvoje brojne dnevne i sedmične nagrade te glavnu nagradu automobil Škoda Octavia Ambition 1.5 TSI.

„Ovo je čak druga po redu nagradna igra koju smo organizovali ove godine i kroz ove nagradne igre podijelili smo dva automobila i brojne druge vrijedne nagrade. Nadamo se da smo uspjeli obradovati naše kupce kroz bogati fond nagrada, a svakako naš najveći cilj jeste da im budemo na usluzi kroz uvijek ljubazan i prijatan pristup naših zaposlenih, te kvalitet naših proizvoda kojim će biti zadovoljni. Ističem da smo ove godine uveli novi zeleni Isomax, dizajniran da ponudi maksimalnu efikasnost goriva uz niz prednosti koje se postižu njegovim korištenjem naročito u segmentu koji se odnosi na fuel economy i smanjenje emisije CO2. Kompanija Hifa Oil čestita srećnom dobitniku automobila i zahvaljuje se svim kupcima koji su učestvovali u nagradnoj igri“, poručili su iz kompanije Hifa Oil CG.

Benzinske pumpe Hifa Oil CG možete pronaći na 8 lokacija i to na dvije lokacije u Podgorici te u Nikšiću, Danilovgradu, Sutomoru, Tivtu, Budvi i Zeti.

PR objava

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

Vuković: Snažna privreda temelj evropske i ekonomski stabilne Crne Gore

Utorak, 12.05.2026 | 20:00

Na jubilarnom, desetom izdanju dodjele Godišnjih nagrada Asocijacija menadžera Crne Gore, ministar finansija Novica Vuković poručio je da su znanje, odgovornost i snažan realni sektor ključ razvoja savremene i evropske Crne Gore.  

Crna Gora dobila više od 250 miliona eura, Albaniji 20 miliona: Veliki infrastrukturni projekti donijeli Podgorici veću podršku EU

Utorak, 12.05.2026 | 18:16

Evropska investiciona banka (EIB) najavila je nova velika ulaganja u Crnu Goru i Albaniju, ali sa različitim prioritetima — dok Podgorica dobija više od 250 miliona eura za bolnice, željeznicu i energetiku, Tirana, kako je danas saopšteno dobija podršku za razvoj privatnog sektora, digitalizaciju i zelenu ekonomiju.

Rakočević: Građani danas ne žive bolje; Čarapić: Da nije bilo programa Evropa sad plate bi bile 500 eura

Utorak, 12.05.2026 | 13:18

Na dnevnom redu sjednice je Predlog zakona o izmjenama Zakona o poreskoj administraciji, Predlog zakona o izmjeni Zakona o porezu na dohodak fizičkih lica i Predlog zakona o izmjeni Zakona o zaštiti depozita.

Na predlog Mugoše održaće se saslušanje oko Opšteg kolektivnog ugovora

Utorak, 12.05.2026 | 12:39

Skupštinsko saslušanje resornih ministara zaduženih za socijalni dijalog i finansije, Naide Nišić i Novice Vukovića, povodom kompleksne situacije oko Opšteg kolektivnog ugovora (OKU), održaće se naredne sedmice.

Spajić: Više od 30 javnih zdravstvenih ustanova u CG dobiće novu medicinsku opremu, vrijednu 27 miliona eura

Utorak, 12.05.2026 | 09:27

Više od 30 javnih zdravstvenih ustanova u Crnoj Gori dobiće novu medicinsku opremu, vrijednu 27 miliona eura, saopštio je premijer Milojko Spajić.

NBA u šoku: Preminuo Brendon Klark u 29. godini

Utorak, 12.05.2026 | 20:54

Uzrok smrti igrača Memfisa nije poznat

Zogović: Poziv Milatovića neprimjeren ukoliko Rute nije spreman da prihvati odgovornost za ratni zločin u Murini

Utorak, 12.05.2026 | 20:29

Poziv predsjednika Crne Gore Jakova Milatovića generalnom sekretaru NATO Marku Ruteu da posjeti Murinu može se smatrati vrlo upitnim i neprimjerenim ukoliko generalni sekretar NATO-a nije spreman da prihvati odgovornost za ratni zločin u Murini i uputi izvinjenje porodicama stradalih, ranjenim građanima, kao i svim stanovnicima ovog kraja. To je saopštio potpredsjednik Demokratske narodne partije Milun Zogović.

Vuković: Snažna privreda temelj evropske i ekonomski stabilne Crne Gore

Utorak, 12.05.2026 | 20:00

Na jubilarnom, desetom izdanju dodjele Godišnjih nagrada Asocijacija menadžera Crne Gore, ministar finansija Novica Vuković poručio je da su znanje, odgovornost i snažan realni sektor ključ razvoja savremene i evropske Crne Gore.  

Medžlis Islamske zajednice Bijelo Polje: Obnova Hajdar-pašine džamije blokirana uprkos stručnim nalazima

Utorak, 12.05.2026 | 20:41

Medžlis Islamske zajednice Bijelo Polje reagovao je povodom Rješenja Uprave za zaštitu kulturnih dobara br. UPI-03-041/25-25/12 od 30.04.2026. godine, kojim se ponovo poništava prethodno data saglasnost na Konzervatorski projekat sanacije, restauracije i rekonstrukcije Hajdar-pašine džamije u Radulićima, nakon što je Upravni sud Crne Gore prethodno slično rješenje vratio na ponovni postupak po žalbi Islamske zajednice.  

Radunović: Uskoro konkurs za glavni projekat "Veljeg brda"

Utorak, 12.05.2026 | 19:45

Za projekat Velje brdo završen je međunarodni konkurs za idejno rješenje. Upravo ovih dana će da bude raspisan konkurs za glavni projekat i izvođenje radova. To je po principu „projektuj i izvedi”, da bi ubrzali proces, kazao je Slaven Radunović, ministar prostornog planiranja, urbanizma i državne imovine.

SB o BiH: SAD traže kraj međunarodnog intervencionizma, Rusija ukidanje OHR

Utorak, 12.05.2026 | 20:13

Na sjednici Savjeta bezbjednosti Ujedinjenih nacija (UN) u Njujorku, posvećenoj stanju u Bosni i Hercegovini (BiH), predstavnica SAD Tami Brus izjavila je da se u BiH bliži kraj međunarodnom intervencionizmu i tutorstvu.

Premijera predstave “Korov” 14. maja na sceni KIC-a “Budo Tomović”

Utorak, 12.05.2026 | 21:04

Peta premijera Gradskog pozorišta Podgorica u ovoj godini biće predstava „Korov“, koju po motivima drame „Cvjećarka“ Mirjane Medojević režira Mirko Radonjić. Premijerno izvođenje zakazano je za četvrtak, 14. maja, sa početkom u 20 časova u Velikoj sali Kulturno-informativnog centara Budo Tomović, saopšteno je iz tog pozorišta.

URA: Evropski parlamentarci traže zaštitu Svetog Stefana i javnog interesa

Utorak, 12.05.2026 | 19:31

Građanski pokret URA pozdravlja inicijativu i podršku poslanika Evropskog parlamenta, posebno iz redova zelenih i progresivnih političkih grupacija, koji su se obratili premijeru Milojku Spajiću povodom zaštite Svetog Stefana i očuvanja javnog interesa na tom prostoru.

Čarapić: Cijene životnih namirnica i ljekova određuju monopolisti koje je stvorio DPS; Klikovac: Kako monopol sa 10 velikih firmi u sektoru farmacije

Utorak, 12.05.2026 | 19:20

Nakon što je na današnjoj Sjencici Skupštine poslanik Pokreta Evropa sad (PES) Vasilije Čarapić rekao da cijene životnih namirnica, ljekova i stanova u Crnoj Gori određuju prethodnici državne vlasti misleći na Demokratsku partiju socijalista (DPS) reagovao je šef Kluba odbornika DPS-a u Skupštini Glavnog grada, Andrija Klikovac.

Crna Gora dobila više od 250 miliona eura, Albaniji 20 miliona: Veliki infrastrukturni projekti donijeli Podgorici veću podršku EU

Utorak, 12.05.2026 | 18:16

Evropska investiciona banka (EIB) najavila je nova velika ulaganja u Crnu Goru i Albaniju, ali sa različitim prioritetima — dok Podgorica dobija više od 250 miliona eura za bolnice, željeznicu i energetiku, Tirana, kako je danas saopšteno dobija podršku za razvoj privatnog sektora, digitalizaciju i zelenu ekonomiju.