Četvrtak, 26.12.2024 | 20:22
IZVOR: idjtv.nova.rs

„Izgledalo je kao na filmu“: Ovaj PAR proslavlja DECENIJU svoje ljubavne priče

Jedan od najpoznatijih i najskladnijih ljubavnih parova na domaćoj javnoj sceni, Nikolija Jovanović i Relja Popović, ove godine proslaviće punu deceniju svoje ljubavi koja je odoljela svim pritscima i preprekama.




Foto: Instagram screenshot/ nikolijaofficial

Relja je svoj muzički put započeo kao dio grupe „Elitni odredi“ u kojoj se nalazi sa kolegom i prijateljem Vladom Matovićem i koja je bilježi nezapamćeni uspjeh širom Balkana. Oni su 2014. godine odlučili da ukrste glasove sa svežom energijom na muzičkoj sceni, djevojkom koja je javnosti već bila poznata kao jedinica Vesne Zmijanac, Nikolijom.

Vejć na snimanju spota su sevnule prve varnice između Nikolije i Relje, međutim pjevačica je kako je sama istakla neko vrijeme „bežala“ od Relje i ovog odnosa i to u bukvalnom smislu.

 „Kad smo se upoznali bili smo u jednom kafiću i sjedeli smo jedno preko puta drugog, tek upoznati i jako zaljubljeni i on je pružio ruku i krenuo je da kaže, da pjeva: „A još bih s tvojih dlanova…“, a onda sam ja dodala: „Vode popio“. Mislim nije on mene jurio, ja sam bježala. Ja sam bježala, to mi je nekako bilo jako koketno i zabavno u tom trenutku, ali pošto je on jako dobar vozač, to je izgledalo kao na filmu, kao pravo jurenje kolima. Pobegla sam te večeri. Našli smo se sljedeće, kad sam ja njega zvala. Tako da, bilo je malo muškog, a bilo je malo i ženskog starta. A sljedeće večeri sam ga zvala da me pokupi“, istakla je ona jednom prilikom za „Blic TV“.

Oni su svoje viđanje nastavili, a pjevačica je otkrila da je reper bio taj koji je nju osvojio, a da ona kada se radi o ljubavi ne zna da sakrije svoja osjećanja, te je sve bilo jasno još na samom početku.

„On je taj koji je mene osvojio. Generalno, bitno mi je to nešto – „magija“. Ja sam svoja. Jednostavno se to nešto desi. Nemam neke posebne tehnike. Drugarice imaju mod u koji se prebace. Postanu ženstvenije, prešaltaju se na drugi jezik.“

Međutim, nije sve bilo tako idilično, te se par susreo i sa brojnim ne tako prijatnim situacijama i javnim osudama koje je u najvećoj mjeri ponela Nikolija. Nakon godinu dana njihove veze, „Elitni odredi“ su donijeli odluku o rastanku, a Relja i Vlada su otkrili da smatraju da je najbolje da svako započne solo karijeru.

Fanovi nisu olako prihvatili ove vijesti, te su usljedile optužbe na Nikolijin račun da je ona krivac za razdor u grupi. O ovom, najtežem životnom periodu, pjevačica je nedavno otvorila dušu i iznela šokantne detalje.

„Kada su se oni raspadali, ja sam prvi put zatrudnela sa Reljom i izgubili smo prvo dijete. U trenutku kada me novinari zovu i pitaju i prenose mi kako je fan rekao da će da mi iščupa utrobu zbog Elitnih odreda, to je trajalo mjesecima, a više puta su i Relja i Vlada istakli, a i ja, da ja nemam apsolutno nikakve veze sa raspadom Elitnih odreda, a najviše sam, čini mi se nekako tog linča opet pretrpjela. Ja sam i dan-danas njima kriva, ali mislim to su dve odrasle osobe, drugo ljudi koji prate Vladu i Relju i njihove karijere, vrlo im je jasno ko je kako nastavio da gradi svoju solo karijeru i tu ne treba neko da bude mnogo pametan da misli da sam imala ikakve veze sa tim raspadom. Bilo je jako bolno i ne želim da razmišljam o tome“, otkrila je Nikolija Jovanović.

 Kada su se strasti smirile, popularni par je nastavio da uživa u ljubavi, a kao kruna njihove veze došle su njihove dvije ćerkice. Par svoj privatni život vješto čuva od očiju javnosti, te na društvenim mrežama ne dijele slike svoje djece, a rijetke su prilike kada govore o porodičnoj dinamici i njihovom odnosu. Ipak, jednom prilikom Nikolija je istakla da joj je drago što je narodu dosadna.

„Neophodno je za uspjeh da se malo kriješ od medija. Imam skladan brak, a to je javnosti i medijima dosadno i ja sam mnogo srećna zbog toga“.

Kada se radi o njihovim karijerama, Relja i Nikolija redovno biljže vanserijske uspjehe i važe za jedne od pokretača novog muzičkog pravca. Tokom godina ostali su dosledni svom stilu, ali često eksperimentišu i donose nešto novo.

Iako jedno drugom predstavljaju najveću podršku i često se savjetuju oko posla, poznati par je od pjesme „Alkohola litar“ uradio samo jedan zajednički duet pod nazivom „Meduza“, koji na Jutjubu biljži preko 42 miliona pregleda.

U spotu za ovu pjesmu, par je snimio prisne scene na plaži, koje su oduševile i raznježile sve fanove koji nemaju često prilike da ih vide u ovom izdanju.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vučević: Prema Crnoj Gori imamo najbliža i najbolja osjećanja jer s njom dijelimo istoriju

Utorak, 16.12.2025 | 10:07

Savjetnik za regionalna pitanja predsjednika Srbije i predsjednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević kaže da Srbija nastavlja evropski put uz istovremeno jačanje saradnje sa partnerima širom svijeta, zalažući se za regionalnu stabilnost i ravnopravnu integraciju Zapadnog Balkana u Evropsku uniju.

ANKETA: Javni prevoz ili taksi – šta češće koristite?

Utorak, 16.12.2025 | 10:34

Glasajte u našoj novoj anketi!

Udes u centru Podgorice

Utorak, 16.12.2025 | 10:57

U centru Podgorice danas je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su učestvovala dva automobila.

Asanović Mujoviću: Nismo mi krivi što ćete vi plaćati odštetu

Utorak, 16.12.2025 | 12:03

Gospodine Mujoviću, znamo da ste nervozni nakon rezultata koji su stigli u nedjelju veče, ali vam moramo poručiti da nismo mi krivi što ćete vi plaćati odštete iz ugovora koji je potpisao Ivan Vuković, žao nam je što ste samo vi odlučili da taj posao pokušate da privedete kraju, na silu, suprotno volji većine, poručio je predsjednik Opštine Zeta Mihailo Asanović gradonačelniku Podgorice Saši Mujoviću.

DPS: Mandić potvrdio da i sa pozicije predsjednika Skupštine sprovodi antidržavnu politiku

Utorak, 16.12.2025 | 09:18

Obraćanje predsjednika Skupštine Crne Gore, Andrije Mandića, na sinoćnjem svečanom prijemu povodom 120 godina od Ustava Knjaževine Crne Gore, još jednom je potvrdilo da Mandić danas – i sa pozicije predsjednika Parlamenta, nastavlja da sprovodi antidržavnu politiku, kazali su iz DPS-a.

Đukanović: Milatović u svojim javnim istupima ne barata činjenicama, dokumentacijom niti zvaničnim podacima

Utorak, 16.12.2025 | 20:00

Reagovanje predsjednika Odbora direktora EPCG Milutina Đukanovića, na ocjene predsjednika države Jakova Milatovića.

Kakvo nas VRIJEME očekuje u srijedu? Pročitajte vremensku PROGNOZU

Utorak, 16.12.2025 | 21:47

U srijedu se očekuje pretežno oblačno vrijeme, sa uslovima za mjestimičnu pojavu slabe do umjerene kiše u južnim i centralnim predjelima.

Samit EU – Zapadni Balkan bez Srbije: Vučić poručio da niko neće ići u Brisel

Utorak, 16.12.2025 | 21:23

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da sjutra neće učestvovati na Samitu EU – Zapadni Balkan u Briselu, te da na tom skupu neće biti nijednog predstavnika Srbije. 

Triler u Istanbulu: PAO slomio Fener u dramatičnoj završnici

Utorak, 16.12.2025 | 21:29

U derbiju 16. kola Evrolige, koji je opravdao taj epitet, Fenerbahče je u Istanbulu ugostio Panatinaikos - dva posljednja šampiona Evrope. Poslije 40 minuta velike borbe, slavili su gosti rezultatom 77:81.

Čarapić: Botunjani da ne narušavaju zdravlje izlažući se hladnom vremenu

Utorak, 16.12.2025 | 21:18

Svi potrebni uslovi su ispunjeni kako bi u Botunu počela gradnja postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda, kazao je šef poslaničkog kluba PES-a Vasilije Čarapić.

Dječji psihijatar osumnjičen da je godinama zlostavljao i drogirao svoje maloljetne pacijente

Utorak, 16.12.2025 | 20:36

Dječji psihijatar (46) iz Osijeka uhapšen je i krivično prijavljen zbog sumnje da je počinio niz teških krivičnih djela, uključujući zlostavljanje maljoletnih pacijenata i omogućavanje konzumiranja droge. Nakon završenog kriminalističkog istraživanja, predat je pritvorskom nadzorniku, saopštila je policija.

Odgođen početak novog suđenja za ubistvo Ljubiše Mrdaka

Utorak, 16.12.2025 | 20:25

Većina optuženih se nije pojavila na glavnom pretresu jer im je zabranjen ulazak u Crnu Goru. Sudija je novo ročište zakazao za 18. februar naredne godine.

Sarajevo trenutno najzagađeniji grad na svijetu

Utorak, 16.12.2025 | 20:10

Sarajevo je trenutno najzagađeniji grad na svijetu s indeksom kvaliteta vazduha od 330 µg/m³, što je vidljivo i u samom vazduhu s obzirom na gustinu smoga. Međutim, do jutra se očekuje poboljšanje situacije.

I FIFA krunisala Dembela

Utorak, 16.12.2025 | 19:52

U glavnom gradu Katara, Dohi, dodijeljene su FIFA nagrade, a najprestižnija priznanja za 2025. godinu otišla su u ruke Osmana Dembelea i Aitane Bonmati.  

Povrede u Čelsiju skočile za 44 odsto nakon Svjetskog klupskog prvenstva

Utorak, 16.12.2025 | 19:45

Učešće na Svjetskom klupskom prvenstvu u Sjedinjenim Američkim Državama ostavilo je vidljiv trag na igrački kadar Čelsija - londonski klub je, prema najnovijoj studiji, zabilježio 44 odsto više povreda u periodu nakon turnira.