Pet mjeseci nakon što su Dženifer Lopez i Ben Aflek šokirali javnost vijestima da se razvode, uspjeli su da dogovore sve detalje i podjelu imovine uprkos tome što nisu potpisali predbračni ugovor, piše Dejli mejl.
Foto: YouTube screenshot/Prime Video; YouTube screenshot/ELLE (kolaž)
Zvanične papire za razvod potpisaće 20. februara, a svako će zadržati ono što je pojedinačno stekao tokom dvogodišnjeg braka. Uspjeli su da se dogovore i oko 61 milion vrijedne vile na Beverli Hilsu koju su zajedno kupili, ali detalji još nisu poznati javnosti.
TMZ je takođe izvijestio da će Aflek zadržati svoj udio u produkcijskoj kompaniji Artists Ekuiti, koju je osnovao 2022. godine sa prijateljem Metom Dejmonom.
Kompanija stoji iza filmova Air, The Accountant 2 i Unstoppable.
Kada je stigla vijest o njihovom raskidu, mnogi su bili iznenađeni što par nije potpisao predbračni ugovor. Tokom braka njihovo bogatstvo iznosilo je 550 miliona dolara, od čega je 400 miliona zaradila samo Dženifer.
Snimila je četiri filma otkako se udala za Bena, uključujući samofinansirani projekat Ovo sam ja... Sada: Ljubavna priča, koji dokumentuje romansu para. Lansirala je i Delola koktele i trebalo je da ide na svjetsku turneju, koja je na kraju otkazana.
Ben, koji je tokom braka imao neto vrijednost od 150 miliona dolara, glumio je u filmovima Vazduh (2023) i Hipnotik (2023). U to vrijeme je takođe završio produkciju nastavka filma Računovođa iz 2016.
Podsjećanja radi, Lopez i Aflek su se vjenčali više od 20 godina nakon što su se upoznali na snimanju komedije Gigli. Par se prvi put vjerio u novembru 2002.
Nekoliko dana prije nego što je trebalo da se vjenčaju u septembru 2003, otkazali su vjenčanje navodeći "pretjeranu pažnju medija".
U januaru 2004. zvanično su raskinuli, ali su 16 godina kasnije svojoj ljubavi dali još jednu šansu, koja nije dugo trajala.
KOMENTARI (0)