Petak, 10.01.2025 | 17:30
IZVOR: nova.rs

Aleksandra Mladenović o NASILJU u vezi: "UDARIO mi je ŠAMAR, nije mogao da podnese to što zarađujem više od njega“

Pjevačica Aleksandra Mladenović otvoreno je govorila o nasilju koje je trpjela od tadašnjeg partnera.




Foto: Instagram screenshot/aleksandra_mladenovic_

Pjevačica Aleksandra Mladenović iznijela je javno detalje nasilja koje je trpjela u jednoj od prethodnih veza.

„Bila sam žrtva nasilja, i trebalo mi je dosta vremena da skupim hrabrosti i pričam o tome. Dobila sam takvu šamarčinu od partnera, a sve zbog toga što nismo bili na istim talasnim dužinama. Tačnije, problem je nastao zbog toga što sam ja više zarađivala od njega. To se sve desilo poprilično davno, ali poslije toga dugo nisam bila spreman da budem sa nekim u vezi. Danima sam trpjela ponižavanje, vrijeđanje, bukvalno je htio da me spusti na svoj nivo. Nebitno je koliko je on imao, koliko ja… Bitna je ta njegova ograničenost“, rekla je ona tada i dodala:

„Uvijek je sa mnom pričao kao sa pjevačicom, a ne kao sa partnerkom. Stalno me je maltretirao zbog toga što sebi kupujem stvari, torbe, a on to ne može da mi priušti, pa ga to boli. Na njega sam gledala kao na jako dobru osobu, emotivnu… Čak sam razmišljala i zahvaljivala se Bogu što mi je poslao tako dobru i normalnu osobu, ali je sve to kratko trajalo. On je u svakom momentu bio tu, ali se naprasno promijenio. Postao je drugi čovjek. Mislila sam da je greška u meni, puštala sam sve tako da prođe… Moj najbolji prijatelj mi je i rekao da će to tako da se desi“, rekla je pjevačica tada u emisiji „Magazin in“, piše Blic.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Ako se ZNOJITE posle jela IZBJEGAVAJTE ljeti ove namirnice

Utorak, 17.06.2025 | 21:51

Znojenje je uobičajena tjelesna reakcija na visoke temperature, ali ponekad može biti uzrokovano i ishranom.

Brus Vilis bez otkrio: "Ovo je najbolji film koji sam ikad snimio"

Utorak, 17.06.2025 | 21:36

U karijeri prepunoj blokbastera, Brus Vilis ističe jedan film koji mu je posebno prirastao srcu – i to nije Die Hard

FOTO/VIDEO - Bajka postaje stvarnost: Da li ste znali da postoji prava KUĆICA Vinija Pua?

Utorak, 17.06.2025 | 21:07

Nema televizora ni buke, samo priroda, mir i bajkovita atmosfera.

Nova studija OTKRIVA - Ne treba DUGO vježbati da bi se vidjeli rezultati

Utorak, 17.06.2025 | 20:34

Nedostatak vremena često je glavni razlog za preskakanje treninga, posebno kada se svakodnevne obveze neočekivano nagomilaju. Novo istraživanje donosi ohrabrujuće vijesti za sve koji vježbanju mogu posvetiti tek ograničen broj sati sedmično- rezultati sugerišu da se i s kraćim, ali intenzivnijim treninzima snage mogu postići jednako dobri, pa i bolji rezultati od onih uobičajenih dugotrajnih treninga s velikim brojem ponavljanja.

Pohovani MOCARELA trouglići — Kremasto zadovoljstvo u HRSKAVOM omotaču

Utorak, 17.06.2025 | 20:18

Pohovani mocarela trouglići su neodoljiva grickalica ili predjelo koje oduševljava na prvi zalogaj. Spolja zlatno i hrskavo, a iznutra se sir topi u savršenoj kremastoj teksturi. Idealni su za posluženje uz umak od paradajza ili jogurta, i gotovi su za 15 minuta! 

Alkarazu PROMIJENJEN protivnik u zadnji čas — Teška POBJEDA posle Rolan Garosa

Utorak, 17.06.2025 | 20:05

Karlos Alkaraz, španski teniser, pobijedio je Adama Voltona u prvom kolu Kvinsa (London, serija 500) rezultatom 2:0, po setovima 6:4, 7:6 (4).

Sjutra OTVARANJE Ambasade Crne Gore u Kopenhagenu

Utorak, 17.06.2025 | 19:54

Ministar vanjskih poslova Ervin Ibrahimović boraviće sjutra i u četvrtak u posjeti Danskoj, povodom zvaničnog otvaranja Ambasade Crne Gore u toj državi.

Leković: Anketni odbor PRIHVATIO inicijativu da od ANB zatraži dokumentaciju o praćenju i ubistvu Duška Jovanovića

Utorak, 17.06.2025 | 19:39

Poslanik Demokrata Momčilo Leković saopštio je da je Anketni odbor prihvatio njegovu inicijativu da zatraži od Agencije za nacionalnu bezbjednost kompletnu dokumentaciju koja se odnosi na aktivnosti službe vezane za Duška Jovanovića, njegovo praćenje i ubistvo.

Da li ste znate da postoji NAJVEĆI iPhone na svijetu - Evo šta ga čini posebnim (VIDEO)

Utorak, 17.06.2025 | 19:05

Možete li da zamislite da posedujete iPhone koji je 15 puta veći od običnog? Nešto takvo zapravo postoji.

Ognjen Amidžić dobio EMOTIVNU poruku od supruge: "Znaj da si najvoljeniji čovjek na svijetu!" (FOTO)

Utorak, 17.06.2025 | 18:47

Danas je za njih poseban dan.