Nedjelja, 26.01.2025 | 09:53
IZVOR: superžena.rs

Bivša ga je optužila za nasilje, skrasio se pored fatalne manekenke: Zverev godinama LJUBI OVU LJEPOTICU (FOTO)

Aleksander Zverev, pored uspjeha na terenu, može se pohvaliti i idiličnim ljubavnim životom.




Foto: Instagram screenshot/sophiathomalla

Njemački teniser Aleksander Zverev široj javnosti je poznat kao uspješan sportista koji o svom privatnom životu ne želi mnogo da govori. Ipak, htio ili ne, različiti detalji su ipak dospijevali u javnost.

Sada je poznato da popularni Saša od 2020. uživa u ljubavi sa Sofijom Tomalom, njemačkom manekenkom. Iako rijetko govori o njoj, uvijek je to u hvalospjevima.

"Mislim da je za tenisere uvijek veoma važno koga imate pored sebe. Sofija je neko ko mi daje mir i sigurnost. Igram izuzetno dobro kada znam da je ona uz mene i nadam se da će tako biti i sljedeće godine. Još nisam postigao sve svoje ciljeve", rekao je on prije par godina za jedan njemački magazin.

Ko je Sofija Tomala?

Foto: Instagram screenshot/sophiathomalla

Poznata manekenka je rođena u Berlinu i starija je od Saše osam godina. Njeni roditelji su glumci, Simone Tomala i Andre Veters, pa je tako i ona krenula njihovim stopama. Karijeru je započela u industriji zabave kao model, glumica i televizijska voditeljka.

Poznati bivši

Osim po ljepoti i karijeri, Sofija je poznata i po vezama sa nekim uspješnim muškarcima. Prije veze sa Sašom, bila je sa Gevinom Rosdejlom, a to je bila prva njegova veza nakon raskida sa Gven Stefani. Ta veza je potrajala oko godinu dana.

Sofija je bila i u braku sa norveškim pjevačem Endijem LaPleguom, ali i ta ljubav je potrajala oko godinu dana.

"Svi muškarci sa kojima sam imala nešto raskinuli su sa mnom jer na kraju više nisu mogli da izdrže", rekla je Tomala nakon razvoda.

Optužbe za zlostavljanje

Život Aleksandera Zvereva je obilježila i optužba njegove bivše djevojke za nasilje u porodici. Brenda Patea ga je optužila za fizičko zlostavljanje i narušavanje zdravlja tokom jedne svađe 2020. godine.

Djevojka je tada tvrdila kako ju je Zverev 'gurao uz zid i davio je tokom svađe u hodniku.' Zanimljivo je da je teniser samo nekoliko dana nakon tog incidenta i zaprosio svoju tadašnju djevojku.

Brenda je kasnije govorila o tome kako je Zverev jako ljubomoran, provjeravao joj je telefon i imao veliku potrebu da sve kontroliše. On je sve demantovao, a saga je završena vansudskim poravnanjem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Registruj se na meridianbet.me i započni igru uz fantastičnih 100 eura bonusa dobrodošlice!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Krivične prijave protiv Beranaca: Osumnjičeni za nelegalnu gradnju u zoni nacionalnog parka i šumsku krađu

Petak, 05.12.2025 | 14:14

Protiv dvije osobe podnijeta je krivična prijava zbog sumnje da su nelegalno gradili u zoni nacionalnog parka, dok se jednoj osobi na teret stavlja šumska krađa, saopšteno je iz Uprave policije.

Osude uvreda upućene Tadić Mijović: Spajić da obezbijedi smjenu Vraneša

Petak, 05.12.2025 | 14:11

Više nevladinih i građanskih organizacija osudilo je komentar predsjednika opštine Pljevlja Daria Vraneša upućenog direktorici CIN-CG Milki Tadić Mijović.

Radulović: Modernizacija Luke Bar u fokusu crnogorske transportne politike

Petak, 05.12.2025 | 14:01

Crna Gora jača svoju ulogu u razvoju TEN-T mreže, posebno kroz unapređenje Luke Bar koja postaje ključno regionalno čvorište, kazao je ministar pomorstva Filip Radulović na ministarskom sastanku Transportne zajednice u Briselu.

JPMD podržalo posjetu učenika SMŠ „Danilo Kiš“ Luki Budva u okviru projekta „Dan mobilnosti mladih"

Petak, 05.12.2025 | 13:36

Javno preduzeće za upravljanje morskim dobrom Crne Gore saopštilo je da je sa zadovoljstvom dalo doprinos projektu „Dan mobilnosti mladih“, koji realizuje Đački parlament SMŠ „Danilo Kiš“ iz Budve.

Velika promjena na Evroviziji: Od sljedeće godine se sve mienja

Petak, 05.12.2025 | 13:06

Organizatori Evrovizije najavili su značajne promjene u pravilima glasanja za naredno izdanje takmičenja, koje će se održati u Austriji.

Meč ODLUKE za Crnu Goru

Petak, 05.12.2025 | 13:00

Crnu Goru očekuje presudan duel za plasman u četvrtfinale Svjetskog prvenstva u Njemačkoj i Holandiji.

Naloženo prinudno dovođenje Kana na suđenje grupi koja je planirala njegovo ubistvo

Petak, 05.12.2025 | 12:14

Sutkinja Višeg suda u Podgorici Nada Rabrenović naložila je prinudno dovođenje Marka Ljubiše Kana na naredno ročište zakazano za sredinu januara, kako bi dao iskaz kao svjedok oštećeni u postupku protiv dijela kriminalne organizacije koja je početkom 2021. godine planirala njegovo ubistvo, piše Pobjeda.

Vujović: Sve što treba da znate o PES-u je da podržava Vraneša, kad nema države fašizam maršira

Petak, 05.12.2025 | 12:10

Sve što treba da znate o PES-u je da podržava predsjednika Opštine Pljevlja Darija Vraneša, saopštio je na mreži X predsjednik SDP i jedan od lidera Evropskog saveza Ivan Vujović, i dodao da kad nema države fašizam maršira.

Završena sanacija rijeke Tare nizvodno od novog mosta

Petak, 05.12.2025 | 11:56

U okviru radova na prevenciji štetnog dejstva voda rijeke Tare, Uprava za vode je u saradnji sa Ministarstvom odbrane i inženjerskom jedinicom Vojske Crne Gore završila sanaciju korita rijeke na dionici nizvodno od novog mosta na magistralnom putu Mateševo- Kolašin (neposredno nakon isključenja sa auto petlje Mateševo), saopšteno je iz Uprave za vode.

Nišić: Povećanje plata u javnom, ne smije demotivisati privatni sektor

Petak, 05.12.2025 | 11:39

Socijalni savjet u ponedjeljak će na sjednici raspravljati o Opštem kolektivnom ugovoru, a ujedno i o zahtjevu Unije slobodnih sindikata da se za 10 odsto povećavaju zarade zaposlenih u javnoj upravi.