Srijeda, 05.02.2025 | 20:57
IZVOR: krstarica.rs

Astrolozi TVRDE: Ovo je NAJNESREĆNIJI znak u 2025. godini

Moraće da se suoče s realnošću i preuzmu odgovornost za svoje postupke.




Foto: Ilustracija/Pexels.com 

U 2025. godini, horoskopski znak koji se može smatrati najnesrećnijim zavisiće od mnogih astroloških faktora, ali neki astrolozi predviđaju da bi Blizanci mogli da se suoče s posebnim izazovima.

Tokom 2025. godine, Blizanci bi mogli da prolaze kroz period introspekcije i suočavanja s prošlim greškama, posebno zbog uticaja retrogradnog Merkura, koji je njihov vladar. Ovo može dovesti do nesporazuma u komunikaciji, kašnjenja u poslovima i ličnim planovima, kao i do osjećaja frustracije.

Uticaj planeta na Blizance u 2025. godini:

Retrogradni Merkur: Kao vladar Blizanaca, Merkur ima ključnu ulogu u njihovom životu. Tokom 2025. godine, Merkur će nekoliko puta biti retrogradan, što može da izazove konfuziju, nesporazume i poteškoće u komunikaciji. Ovi periodi su često obilježeni kašnjenjima, kvarovima tehnoloških uređaja i prekidima u planovima, što može značajno uticati na svakodnevni život Blizanaca.

Saturnov uticaj: Saturn će tranzitirati kroz Ribe, donoseći lekcije koje se odnose na odgovornost, zrelost i rješavanje nerešenih problema. Ovaj tranzit može djelovati kao test izdržljivosti i upornosti, jer će Blizanci morati da se suoče s realnošću i preuzmu odgovornost za svoje postupke.

Emocionalni i društveni aspekti:

Blizanci će možda osetiti pritisak na emotivnom i društvenom planu. Moguće je da će se suočavati s problemima u odnosima, bilo da su u pitanju prijateljstva, porodični odnosi ili ljubavne veze. Nesporazumi i konflikti će biti češći, a Blizanci će morati da nauče kako da bolje izražavaju svoje misli i osjećanja kako bi izbjegli nepotrebne sukobe.

Profesionalni izazovi:

Na profesionalnom planu, Blizanci bi mogli da naiđu na prepreke, bilo u vidu kašnjenja u projektima, neslaganja sa saradnicima ili problema s autoritetima. Ova godina će zahtijvati strpljenje, temeljno planiranje i fleksibilnost kako bi se prevazišli izazovi.

Savjeti za Blizance u 2025. godini:

Strpljenje: Naučiti biti strpljiv i prilagodljiv biće ključno. Retrogradni periodi donose frustracije, ali i prilike za reevaluaciju i poboljšanje strategija.

Samorefleksija: Vreme introspekcije i rada na sebi može pomoći Blizancima da prevaziđu unutrašnje konflikte i ojačaju emocionalno.

Otvorenost za promjene: Umjesto da se bore protiv promjena, Blizanci bi trebalo da ih prihvate kao priliku za rast i razvoj.

Komunikacija: Jasna i otvorena komunikacija pomoći će u prevazilaženju nesporazuma i jačanju veza s okolinom.

Iako će 2025. godina donijeti mnoge izazove, Blizanci imaju priliku da iz ovih iskustava izađu jači i mudriji. Kraj godine može donijeti olakšanje i nagradu za sav trud uložen tokom teških perioda.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Ovo su nova kadrovska rješenja Vlade

Četvrtak, 12.03.2026 | 16:58

Vlada Crne Gore je, na danas održanoj 117. sjednici kojom je predsjedavao premijer mr Milojko Spajić, razmotrila više kadrovskih pitanja.

Vraneš: Izgradnja toplovoda se nastavlja

Četvrtak, 12.03.2026 | 16:56

Radovi na drugoj fazi projekta toplifikacije u Pljevljima su počeli, a gradilište je danas obišao predsjednik Opštine Pljevlja, Dario Vraneš, zajedno sa saradnicima i predstavnicima institucija uključenih u realizaciju ovog projekta.

Stojović: Prisustvo Đukanovića na Anketnom odboru doprinijelo bi demokratskim procesima

Četvrtak, 12.03.2026 | 16:36

Dolazak bivšeg predsjednika Crne Gore Mila Đukanovića na sjednicu Anketnog odbora nije zakonska obaveza, ali bi njegovo eventualno prisustvo doprinijelo jačanju demokratskih procesa i političkog dijaloga u državi, rekao je za RTCG poslanik Pokreta Evropa sad (PES) Gordan Stojović.

Vučurović: Đukanović izbjegao suočavanje sa poslanicima

Četvrtak, 12.03.2026 | 16:31

Poslanik Nove srpske demokratije (NSD) Jovan Vučurović ocijenio je za RTCG da je bivši predsjednik Crne Gore Milo Đukanović izbjegao suočavanje sa poslanicima pred Anketnim odborom, navodeći da je, kao dugogodišnji nosilac vlasti, imao obavezu da odgovori na pitanja o događajima i odlukama iz perioda dok je upravljao državom.

Rama: Kosovo je Vučićeva noćna mora, pa zato nekad govori besmislene stvari

Četvrtak, 12.03.2026 | 16:47

Albanski premijer Edi Rama izjavio je da je Kosovo “noćna mora” predsjednika Srbije Aleksandra Vučića.

Tramp: Kada cijene nafte rastu - SAD dobro zarađuju

Četvrtak, 12.03.2026 | 16:36

Otprilike u isto vrijeme kada je u Iranu emitovana poruka vrhovnog vođe Modžtabe Hamneija, oglasio se i Donald Tramp, koji je na društvenim mrežama napisao da bi SAD mogle da profitiraju od rasta globalnih cijena energije.

Kurtoa: Niko nije sabotirao Alonsa

Četvrtak, 12.03.2026 | 16:21

Real Madrid sa Ćabijem Alonsom na klupi Alvarom Arbeloom – reklo bi se da i nema neke razlike u igri, rezultati su valjda za nijansu bili bolji dok je trener bio bivši vezista “kraljevskog kluba”.

Lokalizovan požar u Dobrskoj Ploči, uzrok ljudski faktor

Četvrtak, 12.03.2026 | 16:05

Pripadnici Službe zaštite i spašavanja Prijestonice lokalizovali su požar koji je danas oko 14 časova izbio u mjestu Dobrska Ploča, na skretanju prema Bokovu.

Uprava za nekretnine: Primljeno 10.000 zahtjeva za legalizaciju bespravno izgrađenih objekata

Četvrtak, 12.03.2026 | 15:46

Od početka procesa legalizacije primljeno je 10.000 zahtjeva za legalizaciju bespravno izgrađenih objekata, kazao je direktor Uprave za nekretnine Marko Bulatović.

Jovanović imenovao Božovića i Ivanovića za potpredsjednike Opštine Budva

Četvrtak, 12.03.2026 | 15:43

Predsjednik Opštine Budva Nikola Jovanović imenovao je danas dva potpredsjednika.