Ponedjeljak, 10.02.2025 | 20:17
IZVOR: informer.rs/24sedam.rs

Rada Manojlović ponovo ZALJUBLJENA! Uživa u LJUBAVI sa poznatim muškarcem

Trudi se da privatni život drži po strani. 




Foto: Instagram screenshot/radamanojlovic

Nakon kraha veza sa kolegama Milanom Stankovićem i Harisom Brekovićem, pjevačica Rada Manojlović je odlučila da se potpuno posveti svojoj karijeri, a ljubavni život je bila stavila na pauzu.

U više navrata je isticala da se ništa romantično nije dešavalo u njenom životu, te da nije srela nikoga ko bi je ponovo osvojio nakon raskida sa Harisom.

Međutim, prema informacijama koje je prenio Informer, situacija se promenila. Rada je nakon nekoliko godina ponovo pronašla sreću u ljubavi, a njen izabranik je poznati sportista. Ovaj par se upoznao putem zajedničkih prijatelja, a između njih su odmah "zaiskrile" varnice.

Zanimljivo je da su oboje, kao javne ličnosti, odlučili da svoju vezu drže u tajnosti, bar dok ne budu sigurni da je to prava stvar. Takođe, odlučili su da ne prate jedno drugo na društvenim mrežama niti se pojavljuju zajedno na javnim mjestima dok ne ozvaniče svoj odnos. Ono što im je zajedničko je to da su oboje već imali javne veze, što ih je učinilo opreznijima pri ulasku u nove romanse.

Rada i njen novi partner očigledno žele da zadrže privatnost svog odnosa dok ne budu potpuno sigurni u njegovu trajnost, a obožavaoci pjevačice sa nestrpljenjem čekaju da saznaju više detalja o ovoj novoj ljubavi.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Jovanović: Sea Dance u Budvi od 27. do 29. avgusta, bulevar Jaz - Tivat neće biti gotov do početka turističke sezone

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 09:58

Od 27. do 29. avgusta u Budvi nas očekuje Sea Dance festival, potvrdio je za "Boje jutra" na TV Vijesti prvi čovjek Opštine Nikola Jovanović. Festival će se organizovati u Bečićima, a očekuje se više od 50 hiljada gostiju.

Orban priznao poraz, Tisa osvojila dvotrećinsku većinu u mađarskom parlamentu

Nedjelja, 12.04.2026 | 23:18

Mađarska je izabrala – aktuelni premijer Mađarske Viktor Orban izgubio je izbore poslije 16 godina.

Čarapić: Pobjeda Petera Mađara ima paralelu sa uspjehom PES-a 2023.

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 11:37

Šef poslaničkog kluba Pokreta Evropa sad (PES) Vasilije Čarapić uporedio je pobjedu Petera Mađara na izborima u Mađarskoj sa PES-om i izborima 2023. godine, rekavši da je paradoks što neki neće i odbijaju da vide paralelu o kojoj on govori.

Prognoza - Pročitajte kakvo nas VRIJEME očekuje 13. APRILA

Nedjelja, 12.04.2026 | 22:51

U ponedjeljak se očekuje promjenljivo oblačno vrijeme, uglavnom tokom noći ponegdje uslovi za slabu kišu

Besplatno zemljište za stanove prosvjetarima u Pljevljima, počinje realizacija projekta

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 08:23

Opština Pljevlja besplatno je ustupila skoro 1500 m2 zemljišta stambenoj zadruzi prosvjetnih radnika Crne Gore „Solidarno“, kako bi se u narednom periodu izgradila zgrada sa stanovima za pljevaljske prosvjetare.

Đuričković odogovorio Čarapiću: Vi i Orban isti ste „mindset“

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 13:35

Funkcioner Evropskog savez Miloš Đuričković odgovorio je poslaniku Pokreta Evropa sad Vasiliju Čarapiću koji je pobjedu Petera Mađar uporedio sa pobjedom PES-a na izborima 2023. godine.

Janović: Crnoj Gori potrebna nova politička snaga

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 13:20

Crna Gora je zaglavljena u partijskim monopolima i ima prostora za novu političku snagu, poručio je za Newsmax Balkans televiziju nezavisni poslanik u Skupštini Crne Gore Nikola Janović.

Budućnost u Sarajevu protiv Dubaija, SC Derbi domaćin Megi

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 13:56

Košarkaši Budućnost Volija i SC Derbija nastaviće večeras takmičenje u Admiralbet ABA ligi.

Papa odgovorio na kritike: Ne bojim se Trampove administracije, nastavit ću sa misijom Crkve

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 13:45

Papa Lav XIV izjavio je danas da nema straha od Trampove administracije i da će nastaviti javno govoriti nakon što je američki predsjednik kritikovao njegove komentare o ratu s Iranom.

UP - U Stokholmu uhapšena osoba koju potražuje podgorički Interpol

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 13:06

Juče je u Švedskoj po međunarodnoj potjernici raspisanoj od strane NCB Interpol-a Podgorica uhapšen crnogorski državljanin koji se potražuje zbog sumnje da je izvršio krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga i krivično djelo teška tjelesna povreda, saopšteno je iz Uprave policije (UP).

Italija ipak na Mundijalu? FIFA ima novi scenario

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 12:02

Italija, koja treći put zaredom nije prošla u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, ipak bi mogla da se ukrca u posljednji vagon voza za ovogodišni Mundijal, u jednom ishodu koji FIFA sprema ako Iran odluči da bojkotuje najveću smotru svjetskog fudbala.

Nikšić: Uhapšene tri osobe, pronađeno 41 pakovanje kokaina

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 11:54

U Nikšiću su uhapšeni D.J. (23), D.K. (24) i N.L. (23) i na teret im se stavlja krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga u saizvršilaštvu, saopšteno je iz Uprave policije. Pregledom automobila pronađeno je 41 pakovanje kokaina.

Krgović: Jak sjeverni vjetar i nepristupačan teren pogoduju širenju vatre, za većinu požara na otvorenom odgovoran je ljudski faktor

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 11:49

Na teritorije Podgorice nema požara koji prijete da ugroze imovinu, ali i pored konstantnih apela da se vodi računa o paljenju vatre na otvorenom ljudski faktor je odgovoran za izbijanje većinu požara po Crnoj Gori -rekao je u jutarnjem programu Budilnik, na Televiziji E, vatrogasac Luka Krgović.

Čarapić: Pobjeda Petera Mađara ima paralelu sa uspjehom PES-a 2023.

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 11:37

Šef poslaničkog kluba Pokreta Evropa sad (PES) Vasilije Čarapić uporedio je pobjedu Petera Mađara na izborima u Mađarskoj sa PES-om i izborima 2023. godine, rekavši da je paradoks što neki neće i odbijaju da vide paralelu o kojoj on govori.

Karlos Alkaras priznao: Presudni poeni i Janik Siner odlučili finale u Monte Karlu

Ponedjeljak, 13.04.2026 | 11:27

I bez titule i bez broja 1, ali i bez dobre igre. Tako je Karlos Alkaras završio finale mastersa u Monte Karlu. Da njegova briga bude još veća, to je drugo uzastopno finale u kome nije uspio da uzme ni set Janiku Sineru a kamoli dođe do šampionskog trofeja. Slično je prošao i jesenas u Torinu.