Srijeda, 19.02.2025 | 16:04
IZVOR: idjtv.nova.rs

OGLASILA se Rijana nakon suđenja Asap Rokiju - Poslala SNAŽNU PORUKU

Rijana se oglasila nakon što je njen dečko, Asap Roki, oslobođen optužbi u suđenju za pucnjavu.




Foto: YouTube screenshot/extratv

Asap Roki, čije je pravo ime Rakim Majers, suočavao se s mogućom zatvorskom kaznom od 10 do 24 godine da je bio proglašen krivim za dva krivična djela napada poluautomatskim vatrenim oružjem na bivšeg prijatelja, Asap Relija, pravog imena Terel Efron, u vezi s incidentom iz novembra 2021. godine.

Reli je tvrdio da je reper pucao na njega tokom svađe, a da ga je metak okrznuo po zglobu ruke. Međutim, Roki je negirao optužbe, navodeći da je pištolj bio rekvizit, kao i da njegov bivši prijatelj samo pokušava da izvuče novac, prenosi BBC.

Roki je odbio nagodbu kojom bi u zamenu za priznanje krivice za jednu tačku optužnice dobio šest mjeseci zatvora i uslovnu kaznu. Na njegovu sreću, porota ga je oslobodila svih optužbi, te je napustio sud u Los Anđelesu kao slobodan čovjek.

Prema pisanju MailOnline, pjevačica hita Disturbia bila je prisutna kada je presuda izrečena i vidno emotivno reagovala na vijest.

Ona je brisala suze dok je grlila Rokija u sudnici.

Par su napolju dočekali brojni obožavaoci i novinari, a Roki se kratko obratio okupljenima prije nego što je napustio sudnicu.

„Cijeli ovaj period bio je lud poslednje četiri godine,” rekao je. „Zahvalan sam i blagosloven što sam ovdje sada, kao slobodan čovjek koji može da priča s vama.”

Rijana je sada i javno proslavila njegovu pobjedu, podelivši kratku poruku na svom Instagram storiju.

„Slava pripada samo Bogu,” napisala je 36-godišnja pjevačica, dodajući: „Zahvalna sam, ponizna pred Njegovom milošću.”

Svoju poruku završila je emotikonom sklopljenih ruku u znak zahvalnosti.

Roki i Rijana su u vezi od 2020. godine i imaju dva sina – dvogodišnjeg RZA Atlstona i jednogodišnjeg Rajota Rouza. Pjevačica je čak dovela djecu u sudnicu tokom završnih izlaganja na suđenju.

Njeno prisustvo na suđenju bilo je pod velikim medijskim nadzorom, a Rokijev advokat, Džo Takopina, izjavio je da je želio da je „zaštiti od sudskog procesa, ali ništa je nije moglo spriječiti da bude uz njega.”

Govoreći o suđenju nakon presude, Takopina je dodao (preko Metroa): „Porota je prozrela ovu lažnu optužnicu. On je odbio nagodbu i svega nekoliko mjeseci zatvora, jer je znao da je nevin. Bilo je trenutaka kada, prije nego što je sudski službenik pročitao odluku, nije znao da li će naredne dvije decenije provesti u zatvoru ili otići kući.”

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

FIFA suspendovala Partizan zbog duga, zabrana registracije igrača do 2027. godine

Utorak, 16.12.2025 | 15:07

Partizan se našao u ozbiljnim problemima nakon što je FIFA uvela suspenziju kojom se crno-bijelima zabranjuje registracija novih igrača u naredna tri prelazna roka, što praktično znači blokadu sve do ljeta 2027. godine

Cigarete će poskupjeti najmanje 40 centi

Utorak, 16.12.2025 | 15:04

Ukoliko Skupština usvoji vladin Predlog izmjena i dopuna Zakona o akcizama, paklica cigareta će u 2026. godini poskupjeti najmanje 40 centi, dok bi u 2027. i 2028. godini cijena rasla po 60 centi.

Podgorica: Uvodi se probna linija gradskog prevoza na relaciji Zabjelo – Komani

Utorak, 16.12.2025 | 14:54

Iz Gradskog prevoza Glavnog grada saopštili su da od srijede, 17. decembra, počinje da saobraća probna linija 53b na relaciji Zabjelo – Komani.

Savjet EU: Osniva se radna grupa za izradu Ugovora o pristupanju sa Crnom Gorom

Utorak, 16.12.2025 | 14:49

Savjet EU za spoljne poslove (GAC) odlučuje da će biti osnovana Ad hok radna grupa za izradu Ugovora o pristupanju sa Crnom Gorom. To se navodi u nacrtu zaključaka o proširenju EU pred današnju sjednicu Savjeta, u koji je RTCG imala uvid. Očekuje se da 26 država članica EU glasa za zaključke, osim Mađarske, koja je iskazala protivljenje u vezi sa Ukrajinom.

Istraživanje DPNCG: Za napade na novinare 12 presuda, prijetnje procesuirane kao prekršaji, novinarke na meti online predatora

Utorak, 16.12.2025 | 14:46

Predstavljeni ciljevi Programa ekonomskih reformi 2026–2028

Utorak, 16.12.2025 | 14:44

Ministarstvo finansija danas je, kroz okrugli sto, započelo javni dijalog o Nacrtu Programa ekonomskih reformi 2026–2028 (PER), ključnom dokumentu ekonomskog planiranja Crne Gore, koji se priprema u skladu sa smjernicama Evropske komisije, saopšteno je iz tog resora.

Vraneš optužio Ekološku inspekciju za ucjene

Utorak, 16.12.2025 | 14:36

Predsjednik Opštine Pljevlja Dario Vraneš optužio je Ekološku inspekciju za ucjene.

Nikolić: Institucija Zaštitnika ne želi da se zamjera parlamentarnoj većini

Utorak, 16.12.2025 | 14:34

Šef poslaničkog kluba Demokratske partije socijalista (DPS), Andrija Nikolić, kazao je u Skupštini da institucija Zaštitnika ljudskih prava i sloboda ne želi da se zamjera parlamentarnoj većini, te da ćemo dok god sistem ljudskih prava i sloboda bude zavisio od političkog konteksta, imati partitokratiju u institucijama.

RUP podržao stipendiranje studenata na UCG

Utorak, 16.12.2025 | 14:24

Izvršni direktor Rudnika uglja Pljevlja Nemanja Laković potpisao je Memorandum o saradnji sa Univerzitetom Crne Gore (UCG) tako da RUP aktivno učestvuje u inicijativi „Stipendije najboljima – posao kod najboljih“.

Strujić Harbić: Bratski odnos Crne Gore i BiH ne može pokvariti anonimni grafit

Utorak, 16.12.2025 | 14:21

Poslanica Bošnjačke stranke Kenana Strujić Harbić reagovala je povodom vandalskog čina ispisivanja grafita na Ambasadi Bosne i Hercegovine u Podgorici.