Nedjelja, 23.02.2025 | 14:58
IZVOR: telegraf.rs

(VIDEO) Ronaldov "DVOJNIK" se pojavio na tribini na meču Al Nasra: Evo šta je Portugalac URADIO

Na zagrijavanju pred utakmicu između Al Nasra i Al Etifaka, scena koja je uslijedila postala je hit na društvenim mrežama.




Foto: YouTube screenshot/Saudi Pro League -الدوري السعودي للمحترفين -

Kristijano Ronaldo je primijetio navijača na tribini koji je izgledao kao njegov "dvojnik". Navijač je nosio dres s Ronalovim prezimenom, što je dodatno zaintrigiralo Portugalca.

Navijač je počeo da maše prema Ronaldu, pokušavajući da privuče njegovu pažnju, u čemu je i uspio. Ronaldo je, na početku, bio ozbiljan i samo je kratko gestikulirao prema njemu, ali ubrzo nije mogao da sakrije svoj osmijeh.

Nakon što je primijetio svog "dvojnika", Ronaldo je prišao svom saigraču, Marcelu Brozoviću, a iako je teško razaznati o čemu su tačno razgovarali, bilo je jasno da je tema bila navijač koji je podsjećao na Ronalda. Brozović je nakon kratke konverzacije sa Ronaldom okrenuo pogled prema navijaču i pokazao mu palac gore.

Iako je scena sa "dvojnikom" bila zabavna, na terenu nije bilo mnogo razloga za smijeh. Al Nasr je doživeo neočekivan poraz rezultatom 3:2, a Ronaldo se nije upisao u listu strijelaca.

Izvor: telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Peugeot priprema iznenađenje: Stiže SEDAM MODELA do 2030. godine

Subota, 08.08.2026 | 11:23

Peugeot priprema jednu od najvećih modelskih ofanziva u poslednjih nekoliko godina.

Milatović: Slavne pobjede crnogorske vojske pripadaju Crnoj Gori

Subota, 08.08.2026 | 09:47

Slavne pobjede crnogorske vojske pripadaju našoj istoriji, našem državnom dostojanstvu i svim generacijama koje su kroz vjekove čuvale slobodu naše zemlje, saopštio je predsjednik Crne Gore Jakov Milatović.

USPJEH mladih "lavica" - Crna Gora je u finalu Svjetskog prvenstva!

Petak, 07.08.2026 | 19:34

Mlade „lavice“ su u Rumuniji ispisale jednu od najljepših stranica u istoriji crnogorskog ženskog rukometa!

Njemački list o dolasku Zelenskog u Beograd: Iza kulisa razgovori o zajedničkoj fabrici dronova u Srbiji

Petak, 07.08.2026 | 19:28

Dolazak Volodimira Zelenskog u posjetu Srbiji možda je najava zajedničke fabrike dronova, piše Frankfurter algemajne cajtung. Za taj list priča Kristofer Hil koji opisuje kako je srpska municija izvožena u Ukrajinu.

Sunčano i vrelo, ali ne svuda: Subota donosi temperature do 40 stepeni i lokalnu grmljavinu

Petak, 07.08.2026 | 15:30

Pomračenje Sunca 12. avgusta: Naočare za posmatranje skoro rasprodate

Petak, 07.08.2026 | 15:26

Predstoji najveće pomračenje Sunca od 1999. godine

Herceg Novi: Bogdan Diklić i film Dom otvaraju 39. Filmski festival

Petak, 07.08.2026 | 15:12

Glumačka legenda Bogdan Diklić, ovogodišnji dobitnik nagrade „Milan Žmukić“ za izuzetan doprinos filmskoj umjetnosti, svečano će otvoriti 39. Filmski festival Herceg Novi – Montenegro Film Festival, koji će biti održan od 22. do 28. avgusta.

Požar na Lisinju i dalje aktivan

Petak, 07.08.2026 | 15:04

Pripadnici Službe zaštite i spašavanja, avio-helikopterske jedinice MUP-a, uz podršku građana, pokušavaju da stave pod kontrolu požar na Lisinju, koji prijeti već sedmicama, prenosi Bar Info.

Polovina svjetskih hidroelektrana bi mogla da postane nefunkcionalna do 2060. godine

Petak, 07.08.2026 | 14:49

Akumulaciona jezera širom svijeta gube kapacitet za skladištenje vode prosečnom stopom od 7,3 odsto po deceniji, pri čemu su nesrazmerno pogođene manje akumulacije koje zajedno obezbeđuju vodu za milijarde ljudi.

Raspisan tender za obnovu parketa u fiskulturnoj sali škole u Kolašinu, vrijednost radova skoro 40.000 eura

Petak, 07.08.2026 | 14:34

Osnovna škola „Risto Manojlović“ u Kolašinu raspisala je tender za izvođenje parketarskih radova u fiskulturnoj sali, čija je procijenjena vrijednost 39.750 eura, saopšteno je iz Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija (MPNI).