Ponedjeljak, 24.02.2025 | 14:00
IZVOR: b92.net

(VIDEO) ZASTRAŠUJUĆA scena: Grom zamalo ubio tiktokerku

Poznata tiktokerka iz Indonezije po imenu Nana slučajno je usnimila udar groma na nekoliko metara od sebe.




Foto: TikTok screenshot/nfianas

Kada je strastvena teniserka i poznata tiktokerka iz Indonezije po imenu Nana krenula na trening na svoj lokalni teren za tenis, poslednje što je očekivala bilo je da će doživjeti isksustvo bliske smrti.

Međutim, dok je završavala poslednjih 30 minuta treninga u mestu Banjarnegari u Indoneziji, zamalo ju je ubio grom.

Dramatični snimak, koji je objaviljen na Naninom TikTok nalogu, pokazuje kako ona u početku vježba svoju forhend tehniku, šaljući lopte svom treneru na drugoj strani mreže.

Ali, nakon drugog povratnog udarca, munja je zaparala nebo, grom je udario u najviše drvo pored terena i zapalio ga, prenio je Dejli mejl.

"Bilo je mnogo ljudi koji su igrali fudbal na terenu u blizini, jer je kiša prestala. Ali, iznenada, baš kada je trebalo da završim poslednjih 30 minuta treninga, ova munja je zaparala nebo i udarila u najviše drvo, a svi sa susednog fudbalskog igralištu su počeli da vrište. Bila sam u šoku, a moj trener je takođe ostao bez riječi jer je rekao da je najjasnije vidio udar groma ispred njegovih očiju".

U video snimku se čuje jeziv zvuk munje dok kida lišće i grane ogromnog drveta. 

Međutim, zastrašujući udar groma nije obeshrabrio Nanu da nastavi da vježba tenis, što je i objavila na TikToku, dijeleći snimke sa istog teniskog terena.

Inače, Indonezija koja se nalazi između Australije i Tajlanda ima više od 280 miliona stanovnika i jedno je od najčešćih mjesta za udar groma u svijetu. Tako je 2022. zabilježila najveći broj udara groma na određenoj udaljenosti - više od 76 miliona.

VIDEO MOŽETE POGLEDATI OVDJE.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Peugeot priprema iznenađenje: Stiže SEDAM MODELA do 2030. godine

Subota, 08.08.2026 | 11:23

Peugeot priprema jednu od najvećih modelskih ofanziva u poslednjih nekoliko godina.

Milatović: Slavne pobjede crnogorske vojske pripadaju Crnoj Gori

Subota, 08.08.2026 | 09:47

Slavne pobjede crnogorske vojske pripadaju našoj istoriji, našem državnom dostojanstvu i svim generacijama koje su kroz vjekove čuvale slobodu naše zemlje, saopštio je predsjednik Crne Gore Jakov Milatović.

USPJEH mladih "lavica" - Crna Gora je u finalu Svjetskog prvenstva!

Petak, 07.08.2026 | 19:34

Mlade „lavice“ su u Rumuniji ispisale jednu od najljepših stranica u istoriji crnogorskog ženskog rukometa!

Njemački list o dolasku Zelenskog u Beograd: Iza kulisa razgovori o zajedničkoj fabrici dronova u Srbiji

Petak, 07.08.2026 | 19:28

Dolazak Volodimira Zelenskog u posjetu Srbiji možda je najava zajedničke fabrike dronova, piše Frankfurter algemajne cajtung. Za taj list priča Kristofer Hil koji opisuje kako je srpska municija izvožena u Ukrajinu.

Sunčano i vrelo, ali ne svuda: Subota donosi temperature do 40 stepeni i lokalnu grmljavinu

Petak, 07.08.2026 | 15:30

Pomračenje Sunca 12. avgusta: Naočare za posmatranje skoro rasprodate

Petak, 07.08.2026 | 15:26

Predstoji najveće pomračenje Sunca od 1999. godine

Herceg Novi: Bogdan Diklić i film Dom otvaraju 39. Filmski festival

Petak, 07.08.2026 | 15:12

Glumačka legenda Bogdan Diklić, ovogodišnji dobitnik nagrade „Milan Žmukić“ za izuzetan doprinos filmskoj umjetnosti, svečano će otvoriti 39. Filmski festival Herceg Novi – Montenegro Film Festival, koji će biti održan od 22. do 28. avgusta.

Požar na Lisinju i dalje aktivan

Petak, 07.08.2026 | 15:04

Pripadnici Službe zaštite i spašavanja, avio-helikopterske jedinice MUP-a, uz podršku građana, pokušavaju da stave pod kontrolu požar na Lisinju, koji prijeti već sedmicama, prenosi Bar Info.

Polovina svjetskih hidroelektrana bi mogla da postane nefunkcionalna do 2060. godine

Petak, 07.08.2026 | 14:49

Akumulaciona jezera širom svijeta gube kapacitet za skladištenje vode prosečnom stopom od 7,3 odsto po deceniji, pri čemu su nesrazmerno pogođene manje akumulacije koje zajedno obezbeđuju vodu za milijarde ljudi.

Raspisan tender za obnovu parketa u fiskulturnoj sali škole u Kolašinu, vrijednost radova skoro 40.000 eura

Petak, 07.08.2026 | 14:34

Osnovna škola „Risto Manojlović“ u Kolašinu raspisala je tender za izvođenje parketarskih radova u fiskulturnoj sali, čija je procijenjena vrijednost 39.750 eura, saopšteno je iz Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija (MPNI).