Srijeda, 26.02.2025 | 10:30
IZVOR: telegraf.rs

"Ne mogu da završim karijeru, a da ne odigram meč tamo": Mesi spreman da napusti Majami?

Poznati fudbalski novinar Aleks Kandal, koji je prvi objavio vijest o prelasku Lionela Mesija u Inter Majami, sada donosi nove informacije o želji argentinskog fudbalera!




Foto: Youtube screenshot/FC Barcelona

Naime, prema njegovim tvrdnjama, Mesi je uzbuđen zbog mogućnosti da ponovo zaigra za Barselonu, na renoviranom Kamp Nou.

Mesi, koji je proveo 21 godinu u Barseloni i postao klupska legenda, napustio je Katalonce 2021. godine i prešao u PSŽ, gde je njegov boravak bio turbulentan i završio se razlazom 2023. Nakon toga, argentinski as se pridružio Inter Majamiju u MLS ligi.

Ne mogu da završim karijeru, a da ne odigram meč na novom Kamp Nou - navodno je izjavio Mesi, prema riječima španskog novinara Kandala.

Barselona planira povratak na svoj stadion u narednim mjesecima, nakon što prođe kroz veliku rekonstrukciju. Očekuje se da bi 2026. godina mogla biti poslednja u Mesijevoj profesionalnoj karijeri, kada bi mogao još jednom obući dres Barselone, ali i odigrati poslednji Mundijal sa Argentinom, na Svjetskom prvenstvu u SAD-u, Kanadi i Meksiku.

Mesi ugovor sa Interom ima do decembra ove godine, a bez obzira na to da li će se vratiti kao igrač ili nakon završetka karijere, Mesi i njegova porodica i dalje smatraju Barselonu svojim domom i planiraju da se tamo trajno nastane.

Izvor: telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

KSCG izabrao najbolje u 2025: Nikola Vučević, Marija Leković, Đorđije Jovanović, Zorana Radonjić…

Ponedjeljak, 29.12.2025 | 21:38

Proglašenjem najboljih krunisana je još jedna košarkaška godina koju su obilježili nastupi naših košarkaša i košarkašica na Evropskom prvenstvu.

U Podgorici, Pljevljima i B. Polju veoma loš kvalitet vazduha

Ponedjeljak, 29.12.2025 | 21:27

Kvalitet vazduha u Podgorici, Pljevljima i Bijelom Polju je ocijenjen kao veoma loš, objavljeno je na sajtu Vazduh.me.

Đukanović: Blokada TE Pljevlja nanijela bi nepopravljivu štetu

Ponedjeljak, 29.12.2025 | 21:06

Predsjednik Odbora direktora Elektroprivrede Crne Gore Milutin Đukanović je u emisiji "Naglas" kazao da bi eventualna blokada Termoelektrane Pljevlja od revoltiranih građana zbog gašenja kotlarnice u Skerlićevoj ulici mogla da nanese nepopravljivu štetu te da bi trebale i godine da se TE vrati u funkciju. On je istakao i da TE trenutno manje zagađuje vazduh nego prethodnih godina, ali da je neko želio da napravi predstavu.  

Građani Pljevalja najavljuju blokadu Termoelektrane ukoliko se ne riješi problem kotlarnice

Ponedjeljak, 29.12.2025 | 20:43

Građani Pljevalja koji se griju iz kotlarnice u Skerlićevoj ulici uputili su hitan javni poziv Ministarstvu ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera, Direkciji za ekološku inspekciju, Ministarstvu zdravlja i Agenciji za zaštitu životne sredine, povodom najavljenog zatvaranja pomenute kotlarnice.

Šćepanović izabran za direktora Uprave policije u punom mandatu

Ponedjeljak, 29.12.2025 | 20:08

Vlada Crne Gore izabrala je večeras Lazar Šćepanovića za direktora Uprave policije u punom mandatu.

Vlada telefonski odlučila o više kadrovskih pitanja i finansiranju vjerskih škola

Ponedjeljak, 29.12.2025 | 20:21

Vlada je 26. decembra, u skladu s članom 10 Uredbe o Vladi, bez održavanja sjednice, na osnovu pribavljene saglasnosti većine članova Vlade, odlučila o nekoliko predloga zakona, među kojima su oni o pozorišnoj djelatnosti i kinematografiji, razrješenju više rukovodilaca i članova Upravnih odbora centara za socijalni rad, predsjednice Upravnog odbora Komanskog mosta, ali i o generalnom direktoru Direktorata za međunarodnu saradnju i IPA projekte u Ministarstvu dijaspore. Usvojena je i informacija o podršci vjerskim obrazovnim ustanovama s predlozima ugovora o finansiranju i podršci Srednje vjerske škole – Medresa „Mehmed Fatih“, Podgorica i Srednje vjerske škole Gimnazija „Sveti Sava“, Podgorica.

Kris Džener ostavila jak utisak pozirajući pored partnera: Ko bi rekao da je 25 godina starija od njega?

Ponedjeljak, 29.12.2025 | 19:47

Ako je suditi po najnovijim porodičnim fotografijama s Badnje večeri, Kris Džener definitivno ne stari.

DPS Pljevlja o zatvaranju kotlarnice u Skerlićevoj: Neophodno je zaštiti građane i obezbijediti održivo rješenje

Ponedjeljak, 29.12.2025 | 19:35

Opštinski odbor DPS Pljevlja saopštio je da je predao u proceduru zahtjev za sazivanje vanredne sjednice Skupštine opštine Pljevlja, povodom rješenja Ministarstva ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera – Direkcije za ekološku inspekciju, kojim je naloženo pečaćenje kotlovskog postrojenja Kotlarnice u Skerlićevoj ulici.

Najmanji grad u Evropi koji fascinira posjetioce - ima samo 30 stanovnika

Ponedjeljak, 29.12.2025 | 19:23

Na sjeveru Istre, na brežuljku okruženom vinogradima, šumama i gotovo zaboravljenom tišinom, smješten je Hum – grad koji s ponosom nosi titulu najmanjeg grada u Evropi.

Đokovićeva poruka iz Dubaija: Olimpijske igre u Los Anđelesu su prioritet!

Ponedjeljak, 29.12.2025 | 19:07

Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, jasno je stavio do znanja da ne planira penziju i da su mu Olimpijske igre u Los Anđelesu 2028. godine glavni cilj.