Srijeda, 26.02.2025 | 11:21
IZVOR: b92.net

Mesi i Nejmar ponovo zajedno u Barseloni?!

Dobro ste pročitali, sve se više spekuliše o povratku ubitačnog tandema u Kataloniju.

 




Foto: Youtube screenshot/FC Barcelona

Lionel Mesi je navodno izjavio da ne može da završi karijeru bez da je igrao na renoviranom "Kamp Nou", koji bi trebalo da bude spreman sljedeće godine.

Vijest je prenio španski novinar Aleks Kandal, koji je i parafrazirao gore izrečenu tvrdnju Argentinca. Vidjećemo da li će na travu dobro poznatog stadiona u novom ruhu kročiti u bordo-plavoj garnituri ili u dresu Inter Majamija u nekom prijateljskom meču organizovanom tim povodom, o kojem se ništa manje ne priča.

Mesijev ugovor ističe na kraju 2025. godine, a na Floridi navodno nemaju ništa protiv toga da se po okončanju saradnje vrati na Pirinejsko poluostrvo.
 

Zajedno sa njim bi put Katalonije mogao i Nejmar, prenosi "Sport". Igračev agent Pini Zahavi je u dobrim odnosima sa prvim čovjekom Barse Đoanom Laportom, te bi to moglo da olakša dogovor.

Brazilac se nedavno vratio u Santos i počeo da pruža prepoznatljive partije, te mu je želja da po isteku šest mjeseci u matičnom klubu još jednom zaigra za Barselonu. Navodno, spreman je i na drastično smanjenje plate.

Njih dvojica su zajedno odigrala 206 mečeva za Barselonu i PSŽ. Mesi je Nejmaru asistirao 27 puta, dok mu je Brazilac vratio uslugu u 40 navrata.

Zajedno su osvojili 11 trofeja.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Potpredsjednik Aleksić primio delegaciju United Kids International School iz Podgorice

Utorak, 28.04.2026 | 21:06

Potpredsjednik Vlade Crne Gore za obrazovanje, nauku i odnose sa vjerskim zajednicama Budimir Aleksić primio je danas delegaciju United Kids International School iz Podgorice, na čelu sa rukovoditeljkom Tijanom Đurović Azar i profesorkom Ketrin Stogner.  

Napadnut tehničar bjelopoljske bolnice, nanesene mu teške tjelesne povrede, osumnjičeni na saslušanju

Utorak, 28.04.2026 | 21:00

Iz bjelopoljske bolnice "Vijestima" je potvrđeno da je Milićević zadobio povrede u vidu preloma nosa.

Građani plaćaju „za svaki slučaj“ - Kada je zaista potrebna međunarodna vozačka?

Utorak, 28.04.2026 | 21:27

Većina građana prije putovanja izvadi međunarodnu vozačku dozvolu, iako im u mnogim slučajevima nije potrebna. Nacionalna vozačka dozvola važi u većini evropskih zemalja, zato je važno provjeriti gdje se traži međunarodna vozačka.

Ivanović: Radovi na sanaciji krova SC “Morača“ počinju ove sedmice, koštaće 940.000 eura

Utorak, 28.04.2026 | 20:37

Nakon višegodišnjeg zanemarivanja i brojnih najava – krov Sportskog centra “Morača” uskoro će biti rekonstruisan. Nadležni su za RTV Podgorica istakli da radovi počinju ove sedmice, koštaće oko 940 hiljada eura i neće remetiti održavanje utakmica. Najavljeni su i radovi na Stadionu malih sportova.

Ulcinjanin vozio drogiran, bez važeće dozvole i prekoračio brzinu

Utorak, 28.04.2026 | 20:00

J.C. (26) iz Ulcinja osuđen je 26. aprila na kaznu zatvora u trajanju od 60 dana i novčanu kaznu u iznosu od 720 eura zbog tri prekršaja.  

Šahmanović: Crna Gora spremna za investicije i kapitalne energetske projekte

Utorak, 28.04.2026 | 20:45

Crna Gora je spremna za investicije i kapitalne energetske projekte, saopštio je ministar energetike i rudarstva Admir Šahmanović, u Dubrovniku, gdje je otvoren prvi dan Foruma Tri mora, jednog od najznačajnijih regionalnih skupova posvećenih infrastrukturnoj, energetskoj i ekonomskoj integraciji Centralne i Jugoistočne Evrope.

Kotoranin osumnjičen da je pijan prijetio policajcima i lakše ih povrijedio

Utorak, 28.04.2026 | 20:10

 Uhapšen je Kotoranin D.B. (22), koji je osumnjičen da je prijetio policajcima i lakše ih povrijedio, saopšteno je iz Uprave policije (UP).  

MKM Fejziću: Obnova džamije u Radulićima nije zabranjena, poništavanje ranije saglasnosti pravna nužnost

Utorak, 28.04.2026 | 20:24

Ministarstvo kulture i medija (MKM) reagovalo je na navode reisa Islamske zajednice u Crnoj Gori Rifata Fejzića, i saopštilo da obnova Hajdar-pašine džamije u Radulićima nije zabranjena, već je poništavanje ranije saglasnosti pravna nužnost.  

Božović: SDT uskoro u novoj zgradi, reforme u toku

Utorak, 28.04.2026 | 21:15

Ministar pravde Bojan Božović objašnjava da predložene izmjene Zakona o izvršenju i obezbjeđenju imaju, kako je naveo, dvostruki cilj: usklađivanje nacionalnog zakonodavstva sa pravnom tekovinom Evropske unije i unapređenje njegove praktične primjene kroz otklanjanje nedostataka uočenih u dosadašnjoj praksi. Oskar Huter iz DPS-a pita ministra što nam znači usklađivanje sa evropskim vrijednostima, kad, kako tvrdi, ne poštujemo ni sopstveni Ustav.

Pekić: Drakonskim kaznama za roditelje riješiti problem lažnih dojava o bombama

Utorak, 28.04.2026 | 19:40

Nakon hapšenja državljanina BiH zbog lažne dojave o bombi u školi “Vasa Pavić”, ali i otkrivanja više maloljetnika koji su prethodno slali mejlove prijeteće sadržine, situacija se ne poboljšava – juče je nakratko prekinuto prvo državno takmičenje u Medicinskoj školi, takođe zbog lažne dojave o bombi. Eksperti za bezbjednost upozoravaju da je neophodno promijeniti zakon koji bi omogućio drakonske kazne za roditelje, prenosi RTV Podgorica.