Srijeda, 12.03.2025 | 19:15
IZVOR: klix.ba

Poznata glumica pokrenula glasine o PREKIDU VJERIDBE: Odgodili su i svoje vjenčanje

Sidni Svini  mnogi smatraju najzgodnijom glumicom na svijetu, a nedavno je pokrenula glasine o prekidu sa vjerenikom Džonatom Davinom.




Foto: YouTube screenshot/Today

Ove glasine uslijedile su samo mjesec dana nakon što je objavljeno da su odgodili vjenčanje planirano za maj. Svini je nedavno otputovala sama u Francusku na Paris Fashion Week bez svog vjerenika.

Par se vjerio još 2022. godine, ali sudeći po trenutnoj situaciji stvari nisu idealne. Prema TMZ-u, Sidni  još od sredine februara boravi u poznatom Beverly Hills Hotelu, ali Džonatan joj se nije pridružio.

Umjesto toga, društvo joj prave bliske prijateljice, a paparaci su je više puta snimili dok s njima ruča u restoranu unutar hotela. Proteklog vikenda, Sidni je uživala u opuštenom ručku uz bazen u društvu Lauren Sančez,  vjerenica Džofa Bezosa. Sidni i Džonatan koji je od nje stariji 14 godina, skupa su od 2018. godine, a kao razlog odgađanja vjenčanja navode njihov prenatrpani poslovni raspored.

Sidni  je još 2023. godine u intervjuu za Entertainment Tonight otkrila da nema mnogo vremena za planiranje vjenčanja. Ipak, u aprilu 2024. godine ona je snimljena kako izlazi iz salona vjenčanica u Los Anđelesu noseći veliku zaštitnu torbu, što je dalo naslutiti da pripreme teku svojim tokom.

Osim privatno, Sidni i Džonatan sarađuju poslovno, pa su imali priliku da rade na romantičnoj komediji "Anyone But You" iz 2023. godine u kojoj je Sidni glumila, ali i producirala film sa svojim vjerenikom.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

SDT pokrenulo istragu protiv 12 osoba zbog kriminalne organizacije i ubistva Saše Klikovca

Srijeda, 22.07.2026 | 09:45

Specijalno državno tužilaštvo (SDT) pokrenulo je istragu protiv 12 osoba zbog sumnje da su izvršile krivična djela stvaranje kriminalne organizacije, teško ubistvo i pomoć učiniocu nakon izvršenog krivičnog djela. Istraga se odnosi na djelovanje grupe koju je, prema navodima SDT-a, organizovao sada pokojni Alen Kožar, a koja se dovodi u vezu sa ubistvom Saše Klikovca u Zeti u julu 2020. godine.

Rok za upis bespravnih objekata produžiti još godinu

Srijeda, 22.07.2026 | 09:20

Poslanik Dejan Đurović podnio je Skupštini Crne Gore Predlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o legalizaciji bespravnih objekata, kojim se, između ostalog, predviđa produženje roka za upis bespravnih objekata u katastar sa 12 na 24 mjeseca, kao i uvođenje naknade za rad komisija koje sprovode postupak legalizacije.

Milatović: Šavnik je vjekovno svjedočanstvo o Crnoj Gori koja je postojana i ponosna

Srijeda, 22.07.2026 | 08:25

Predsjednik Crne Gore, Jakov MIlatović uputio je čestitku čelnim ljudima Šavnika i njegovim građanima povodom Dana opštine.

Majami greškom otkrio Lebronovu "odluku"

Srijeda, 22.07.2026 | 08:45

Jedna od glavnih tema ovog ljeta jeste gdje će Lebron Džejms nastaviti karijeru, a izgleda da bi uskoro mogli da dobijemo epilog.

Donald Tramp želi Infantina na čelu Ujedinjenih nacija

Srijeda, 22.07.2026 | 09:55

Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp navodno želi da predsjednik FIFA-e Đani Infantino naslijedi Antonija Guterešana funkciji glavnog sekretara Ujedinjenih naroda, tvrdi američki list "New York Post".

Pretresom kuće u Ulcinju pronađena dva pištolja i preko 100 komada municije, uhapšena jedna osoba zbog ometanja policije

Srijeda, 22.07.2026 | 15:15

Službenici Uprave policije pretresali su jednu kuću u Ulcinju i tom prilikom su oduzeli dva pištolja i municiju i tom prilikom uhapsili I.D (59), jer je ometao policijske službenike u vršenju dužnosti.

ČETVRTAK: Promjenljivo oblačno sa sunčanim intervalima

Srijeda, 22.07.2026 | 15:30

U četvrtak nas očekuje pretežno sunčano vrijeme uz slab do umjeren razvoj dnevne oblačnosti, saopšteno je iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.

Ibrahimović sa pomoćnikom generalnog sekretara NATO-a: Jačanje kolektivne odbrane i evroatlantskih vrijednosti

Srijeda, 22.07.2026 | 14:41

Potpredsjednik Vlade i ministar vanjskih poslova Ervin Ibrahimović sastao se danas sa pomoćnikom generalnog sekretara NATO-a za obavještajne i bezbjednosne poslove, Skotom Brejem, koji boravi u posjeti Crnoj Gori.

Alternativa kritikovala Perića: Konsultacije sa građanima iskorišćene za partijski skup Preokreta

Srijeda, 22.07.2026 | 14:23

Alternativa Crna Gora oštro je kritikovala način na koji je danas u Skupštini Glavnog grada organizovana konsultacija sa građanima povodom tačaka dnevnog reda XX sjednice, ocjenjujući da se radi o partijskom skupu koji je, kako navode, predstavljen kao institucionalni mehanizam dijalog

PES Kotor: DPS ponovo nudi jedino što zna - restrikcije

Srijeda, 22.07.2026 | 14:35

Od Demokratske partije socijalista očekivali smo da će na jučerašnjoh sjednici Skupštine opštine Kotor, posvećenoj problemu vodosnabdijevanja, ponuditi makar jedno konkretno, odgovorno i održivo rješenje. Umjesto toga, nakon višesatne rasprave postalo je jasno da iz njihove političke kuhinje ponovo stiže isti, dobro poznati recept — restrikcije, saopšteno je Pokreta Evropa sad Kotor.

Đurović: Stigao predlog za rekonstrukciju Vlade, sjednica sjutra

Srijeda, 22.07.2026 | 14:15

Šef poslaničkog kluba Nove srpske demokratije (NSD) Dejan Đurović rekao je za RTCG da je u Skupštinu stigao predlog za rekonstrukciju Vlade i parlament će sjutra o tome raspravljati.

Novi filmovi na repertoaru bioskopa CINEPLEXX

Srijeda, 22.07.2026 | 14:09

Novi filmovi na repertoru bioskopa Cineplexx.

Top Hill pobijedio kišu: Jala Brat i Buba Corelli priredili jednu od najenergičnijih noći ljeta

Srijeda, 22.07.2026 | 14:01

Postoje večeri koje se jednostavno dogode i postanu legendarne. Sinoć je upravo takva noć ispisana na Top Hillu. 

Abazović predlaže uvođenje turističke kartice “I Love Montenegro”

Srijeda, 22.07.2026 | 13:36

Država treba da uvede turističku karticu “I Love Montenegro” i na taj način dobije cjelogodišnju promociju, jer bi svaki gost mogao da postane ambasador crnogorskog turizma, predlaže lider Građanskog pokreta URA Dritan Abazović.

Ivanović i Perazić: Jačanje uloge mladih u evropskim integracijama i međunarodnoj saradnji

Srijeda, 22.07.2026 | 13:23

 Potpredsjednik Vlade za vanjske i evropske poslove  Filip Ivanović sastao se sa generalnim sekretarom Mreže za mlade Crne Gore Vladimirom Perazićem, kako bi razgovarali o unaprjeđenju položaja mladih, njihovom većem uključivanju u proces evropske integracije, jačanju institucionalne saradnje i mogućnostima razvoja međunarodnih partnerstava u oblasti omladinske politike.