Četvrtak, 13.03.2025 | 11:13
IZVOR: blic.rs/informer.rs

Jelena Rozga VIŠE NE ŽIVI SAMA: Pjevačica otkrila KO SE USELIO u njen dom u Zagrebu

Jelena Rozga više ne živi sama u svom domu u Zagrebu.




Foto: YouTube screenshot/Jelena Rozga

Otkrila ko se uselio u njen dom.

Jelena Rozga više ne živi sama, a za hrvatske medije otkrila je ko se uselio u njen dom.

Naime, osim u rodnom Splitu, Jelena Rozga poseduje lukusuznu nekretninu u Zagrebu gde više ne živi sama.

Kako je Jelena otkrila za hrvatske medije, umjesto Ivana Huljića sa kojim je u vezi, u njen dom uselila se ćerka njene sestre Julije.

"Julija ne voli da izlazi, pa ni da ide na koncerte. Kaže da kasno počinju. Ima dvoje djece, a sestričina koja ima 24,5 godine živi sa mnom u Zagrebu. Divna je pažljiva, emotivna... Jedanaestogodišnji sestrić voli fudbal i želi da zaigra za Hajduk", rekla je Jelena.

Podsjetimo, Rozga već neko vrijeme uživa u ljubavi sa sinom Tončija Huljića. Njih dvoje su obnovili vezu poslije jedne decenije. To što je ona starija od svog izabranika 11 godina uopšte im ne predstavlja problem.

Pjevačica i nasljednik čuvenog kompozitora započeli su vezu tokom rada na njenoj pjesmi "Od čega sam ja", a Ivan je bio podrška Jeleni i tokom njenih decembarskih i januarskih koncerata u beogradskom Sava centru.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Granična policija na Aerodromu Podgorica uhapsila državljanina Turske kojeg potražuje Interpol Ankara

Srijeda, 08.07.2026 | 11:53

Policija je saopštila da su na graničnom prelazu Aerodrom Podgorica kontrolisali C.Y. (30), državljanina Republike Turske.

Pavličić započela mandat članice Venecijanske komisije

Srijeda, 08.07.2026 | 11:32

redsjednica Vrhovnog suda Crne Gore Valentina Pavličić započela je 20. juna četvorogodišnji mandat članice Evropske komisije za demokratiju putem prava (Venecijanske komisije), jednog od najznačajnijih savjetodavnih tijela Savjeta Evrope u oblasti demokratije, ljudskih prava i vladavine prava.

Bokesljka mornarica pozdravlja Spajićev stav: Važan korak ka posebnom zakonu

Srijeda, 08.07.2026 | 11:26

Bokeljska mornarica Kotor pozdravlja stav premijera Milojka Spajića, iznijet u Skupštini Crne Gore, da prihvati inicijativu za donošenje posebnog zakona, lex specialis, kojim bi se uredio njen pravni status.

Brnabić kritikovala izvještaj Picule: To nema veze sa reformama na EU putu Srbije

Srijeda, 08.07.2026 | 11:18

Predsjednica Skupštine Srbije kritikovala je danas izvještaj izvestioca Evropskog parlamenta za Srbiju Tonina Picule ocijenjujući da tekst "nema veze sa reformama evropskom putu".

Na GP Božaj oduzet automobil koji potražuje Interpol Njemačke

Srijeda, 08.07.2026 | 11:09

Na graničnom prelazu Božaj privremeno je oduzet automobil Audi Q7 radi daljih provjera, saopštili su iz Uprave policije.

Tramp: Mislim da je rat gotov, želimo da pregovaramo

Srijeda, 08.07.2026 | 11:06

Predsjednik Sjedinjenih američkih država, Donald Tramp, kazao je, odgovarajući na pitanja novinara na NATO samitu u Ankari, da smatra da je rat sa Iranom završen, kao i da SAD žele da pregovaraju.

Kovačević: Izmjene Ustava nijesu pobjeda političke zrelosti, već rezultat pritiska Evropske unije

Srijeda, 08.07.2026 | 10:56

Sporazum vlasti i opozicije o pokretanju procedure za izmjene Ustava predstavlja važan korak u evropskim integracijama Crne Gore, ali nije rezultat političke zrelosti domaćih aktera, već prije svega posredovanja Evropske unije, ocijenila je za Boje jutra, programska direktorica Centra za demokratsku tranziciju (CDT) Milica Kovačević.

Mandić: Naš cilj je da svaki ostvareni korak ka EU bude rezultat ozbiljnih reformi

Srijeda, 08.07.2026 | 10:45

Predsjednik Skupštine Andrija Mandić sastao se sa delegacijom Odbora za evropske poslove Parlamenta Kraljevine Nizozemske.

Za vikend obustava saobraćaja na dionici Njeguši – Bukovica zbog auto trke

Srijeda, 08.07.2026 | 10:26

Zbog održavanja trke brdskog šampionata Crne Gore MBAT “Njeguši 2026”, u subotu i nedjelju 11. i 12. jula, doći će do totalne obustave saobraćaja na regionalnom putu R1 Cetinje – Kotor na dionici Njeguši – Bukovica, za sve vrste vozila, prenosi Cetinjski list.

Zbog napada na Rajka Perovića privedene dvije osobe

Srijeda, 08.07.2026 | 10:01

Nikšićka policija privela je dvije osobe zbog sumnje da su napale odbornika u Skupštini opštine tog grada, Rajka Perovića i njegovog brata.