Srijeda, 19.03.2025 | 11:55
IZVOR: 24 sata.hr

Supruga pobjednika Evrovizije 2015. progovorila o NASILJU i traži RAZVOD!

Švedski pjevač Mans Zelmerlov koji je bio pobjednik Evrovizije 2015. godine i njegova supruga Kiara Janson odlučili su da se razvedu nakon šest godina braka.




Foto: YouTube screenshot/ Eurovisiong Song Contest

Britanska glumica poznata po ulozi u seriji "Hollyoaks", na društvenim mrežama je otkrila teške optužbe protiv supruga.

Navela je da su razlog razvoda emotivno i fizičko zlostavljanje, preljuba i zloupotreba droga s njegove strane. U svojoj objavi istakla je i da je dugo ćutala kako bi zaštitila porodicu, ali da više nije mogla ignorisati situaciju koja ugrožava nju i njihovu djecu.

"Predugo sam ćutala i štitila bivšeg supruga. Kako bih zaustavila nagađanja, podnijela sam zahtjev za razvod u Ujedinjenom Kraljevstvu kako bih ovo držala u privatnosti. Kada se učinilo da to više nije moguće, važno je da kažem javno svoju istinu i napokon stanem na zemlju", započela je Janson svoju objavu.

"Moja djeca su bila i uvijek će ostati moj najvažniji prioritet i učiniću sve da ih zaštitim i da budem majka kakvu zaslužuju. Ne mogu dozvoliti svojoj porodici da žive u neugodnoj okolini i budu i dalje izloženi drogiranju, emocionalnom i fizičkom zlostavljanju i beskrajnoj prevari", dodala je.

"Ohrabrujem sve koji su u sličnoj situaciji da potraže pomoć i podršku i pronađu snagu da povrate kontrolu nad svojim životom. Svako zaslužuje sreću i slobodu. Želim Monsu sve najbolje u njegovim budućim nastojanjima i da traži pomoć koja mu je očajnički potrebna. Kako se ovo poglavlje zatvara, ne želim mu ništa osim puta u bolju budućnost", zaključila je.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Raspisan tender za nastavak Bulevara Veljka Vlahovića: Za novu saobraćajnicu tri miliona eura

Utorak, 19.05.2026 | 18:08

Agencija za izgradnju i razvoj Podgorice raspisla je tender za odabir izvođača radova za izgradnju saobraćajnice u zahvatu DUP-a „Agroindustrijska zona“, što je nastavak Bulevara Veljka Vlahovića od kružnog toka na magistralnom putu Podgorica - Tuzi do Bulevara Josipa Sladea u blizini "Zetatransa".

Policija odustala od zabrane skupova

Utorak, 19.05.2026 | 21:02

Uprava policije odustala je juče od najavljenog rješenja o zabrani dva javna okupljanja zakazana za 21. maj na Grahovcu, povodom obilježavanja godišnjice Bitke na Grahovcu i Spasovdana, saznaje Pobjeda iz vrha policijske uprave i od organizatora skupova.

Vremenska prognoza - SRIJEDA u znaku ovih temperatura

Utorak, 19.05.2026 | 21:49

U srijedu se u južnim i centralnim predjelima očekuje pretežno sunčano vrijeme, mjestimično uz malu do umjerenu oblačnost u popodnevnim satima.

Mandić: Dolazim na prijem kod Spajića, želimo najbolje Crnoj Gori

Utorak, 19.05.2026 | 20:05

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić otvorio je izložbu „Evropo, vraćamo se!” u Crnogorskoj akademiji nauka i umjetnosti odakle je poručio da će sjutra doći na prijem premijera Milojka Spajića povodom obilježavanja 20 godina od obnove nezavisnosti Crne Gore.

Martines objavio spisak: Ronaldo predvodi Portugalce na Mundijalu

Utorak, 19.05.2026 | 17:57

Selektor fudbalske reprezentacije Portugala, Roberto Martines objavio je danas spisak od 27 igrača za Svjetsko prvenstvo, a na spisku se nalazi i Kristijano Ronaldo, kojem će to biti šesti nastup na Mundijalu.

Milatović - Kos: Urgentno popuniti Ustavni sud izborom nedostajućih sudija

Srijeda, 20.05.2026 | 17:48

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović održao je radni ručak sa evropskom komesarkom za proširenje Martom Kos.

Na Bjelasici stradao turista iz Holandije

Srijeda, 20.05.2026 | 17:36

Holandski državljanin poginuo je danas na Bjelasici nakon pada, saznaje Berane online.

Upozorenje građanima na pokušaje prevare putem SMS poruka i drugih aplikacija za razmjenu poruka

Srijeda, 20.05.2026 | 17:24

Uprava policije apeluje na građane da budu oprezni zbog aktuelnih lažnih poruka koje se šire u ime Vlade Crne Gore, a čiji je cilj krađa ličnih i bankovnih podataka.  

Uefa odobrila novi koncept kvalifikacija, biće primijenjen nakon EP 2028.

Srijeda, 20.05.2026 | 17:19

Novi koncept takmičenja za muške reprezentacije od 2028. godine odobren je danas na sjednici Izvršnog komiteta UEFA.

Šarec : Kneževićeve poruke su pozivi na gerilski politički rat, Vučić nastupa kao neko ko je uvrijeđen što susjed ima bolja kola

Srijeda, 20.05.2026 | 17:12

Izvjestilac Evropskog parlamenta za Crnu Goru Marjan Šarec ocijenio je, gostujući u današnjoj Drugačijoj radio vezi, da je to što danas proslavu 21. maja organizuju upravo oni koji su se protivili obnovi crnogorske nezavisnosti neka vrsta istorijske karme.

Vajc: Crna Gora je na dohvat ruke EU članstva

Srijeda, 20.05.2026 | 17:05

Predsjedavajući Delegacije Parlamentarnog odbora za stabilizaciju i pridruživanje EU–Crna Gora, Tomas Vajc, poručio je da Crna Gora predstavlja primjer napretka u regionu Zapadnog Balkana, ističući njen reformski put, otvorenost i proevropsko opredjeljenje građana.

Sve je spremno za trodnevni spektakl: Postavljena najveća bina ikada viđena u glavnom gradu

Srijeda, 20.05.2026 | 16:46

Sve je spremno za trodnevni spektakl povodom obilježavanja 20 godina od obnove nezavisnosti Crne Gore.

Angažovane pojačane policijske snage tokom praznika u cilju očuvanja stabilnog javnog reda i mira i bezbjednosti građana

Srijeda, 20.05.2026 | 16:37

Uprava policije najavila je pojačano prisustvo službenika širom Crne Gore tokom obilježavanja 20 godina od obnove nezavisnosti, uz posebne mjere na javnim okupljanjima procijenjenim kao bezbjednosno rizična, kako bi praznični dani protekli mirno i bez incidenata.  

Kos: Crna Gora uskoro piše zajedničku istoriju sa Evropskom unijom

Srijeda, 20.05.2026 | 16:17

Evropska komesarka za proširenje Marta Kos poručiće večeras u Podgorici, povodom 20 godina obnove crnogorske nezavisnosti, da Evropska unija prepoznaje napredak Crne Gore i da je već počela izrada Ugovora o pristupanju.

Rukometašice OTP Group Budućnost pobjednice su Kupa Crne Gore

Srijeda, 20.05.2026 | 16:14

Izabranice Zorana Abramovića savladale su u "Bemaks areni", u finalnom meču OTP Group Budućnost I rezultatom 37:20.