Petak, 21.03.2025 | 19:25
IZVOR: index.hr/dan.me

Selena sa vjerenikom objavila PRVI ZAJEDNIČKI ALBUM, jedna pjesma posebno privukla pažnju (VIDEO)

Selena Gomez i njen vjerenik Beni Blanko objavili su novu pjesmu pod nazivom “Younger And Hotter Than Me”.




Foto: Instagram screenshot/selenagomez

Selena Gomez i njen vjerenik Beni Blanko objavili su novu pjesmu pod nazivom “Younger And Hotter Than Me”.

"Kad si mlad i slavan, ljudi te obožavaju, svi žele djelić tebe. A onda, vremenom, svi oni pronađu nešto novo, nekog drugog. I ostaneš malo izgubljen – pitaš se hoćeš li preći u sledeće poglavlje svog života ili ćeš nestati u zaboravu. Ogroman je to pritisak, pogotovo kad si klinac", rekao je Beni nakon snimanja spota.

Selena to sve dobro zna. Već s deset godina pojavila se u dječijoj emisiji Barney & Friends, a zatim je postala zvijezda Diznijeve serije "Wizards of Waverly Place".

 Nedavno je u intervjuu za ELLE, povodom izdanja "Women in Hollywood 2024.", progovorila o svojim iskustvima odrastanja pred kamerama.

"Nemam za čim da žalim. Moji roditelji su postavili granice i na tome sam zahvalna. Ali, da mogu da biram sada, vjerovatno ne bih krenula tako rano. Osjećala sam kao da sam zapela. Svi ti silni pritisci nisu mi pomogli da razvijem osjećaj sebe u dvadesetima. To mi je bio težak period i nosim ga sa sobom svaki dan. Danas se trudim da gledam pozitivno, radim na stvarima koje me ispunjavaju. Ali kad bih nekome davala savjet, rekla bih: ‘Sačekaj malo, živi svoj život prije toga‘", izjavila je 32-godišnja pjevačica, piše Index.hr.

Nova pjesma deo je zajedničkog albuma Selene i Benija, "I Said I Love You First", a Selena je na Instagramu podijelila koliko joj znači.

"Ove pjesme hvataju one tiše, nježnije, promišljene djelove nas. "Younger And Hotter Than Me nam je posebno važna", napisala je. Album je izašao u isto vrijeme kao i nova pjesma, a ranije su objavili zajednički singl Scared of Loving You. Na albumu se nalazi ukupno 14 pjesama.

 Blanko i Gomez objavili su vjeridbu u decembru, godinu dana nakon što su javno potvrdili svoju vezu. Blanko je poznati producent koji je sarađivao s pjevačima kao što su Ed Širan, BTS, Eminem, Džastin Biber, Kejti Peri, Kristina Agilera, Keša, Britni Spirs, Rijana, Sia, The Weeknd, Kanje Vest i mnogi drugi…

S Gomez je ranije sarađivao na singlu Soon iz 2023. i pjesmi "I Can‘t Get Enough" iz 2019. godine. Na pitanje o svojoj vezi u intervjuu za naslovnicu The Hollywood Reportera u decembu 2024. Gomez je rekla: "Nikada se nisam osjećala sigurnije u vezi i s ovom osobom vidim budućnost."

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Milatović sjutra u posjeti Estoniji

Četvrtak, 14.05.2026 | 18:22

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović, sa suprugom Milenom, boraviće 15. i 16. maja u zvaničnoj posjeti Republici Estoniji, saopšteno je iz predsjednikovog Kabineta.

„Pio“ d.o.o. Ulcinj na čelu sa Mladenom Đurovićem ostvario istorijski preokret: Od dubokih gubitaka do pozitivnog poslovanja

Četvrtak, 14.05.2026 | 23:02

Kompanija „Pio“ d.o.o. Ulcinj, na čelu sa Izvršnim direktorom Mladenom Đurovićem, koja upravlja hotelima „PIO“ u Ulcinju i „Gorske oči“ na Žabljaku pod okriljem Fonda PIO Crne Gore, ostvarila je u 2025. godini impozantne poslovne rezultate, prekidajući višegodišnji trend negativnog poslovanja.

Zašto se Australija takmiči na Evroviziji i šta bi bilo ako pobijedi?

Četvrtak, 14.05.2026 | 20:59

Uoči nastupa Delte Gudrem, koja ove godine predstavlja Australiju na Evroviziji, mnogi se ponovo pitaju kako je moguće da zemlja udaljena više od 14.000 kilometara učestvuje na evropskom muzičkom takmičenju.

MVP: Crna Gora se nije “otcijepila” od Srbije, niti je ikada bila dio nje u smislu u kojem to Vučić pokušava predstaviti

Četvrtak, 14.05.2026 | 23:18

Sa žaljenjem konstatujemo da predsjednik Srbije Aleksandar Vučić i povodom obilježavanja jubileja obnove crnogorske nezavisnosti nastavlja sa retorikom koja ne doprinosi dobrosusjedskim odnosima i međusobnom poštovanju dvije međunarodno priznate države, saopšteno je iz Ministarstva vanjskih poslova (MVP).

Električni automobili gube domet na hladnoći, ali hibridi imaju još jedan veliki problem

Četvrtak, 14.05.2026 | 18:06

Istraživanje pokazalo kako ekstremne temperature utiču na EV i hibridne automobile.

Đurašković, Jovanović i Satler u akciji „Čuvaj da te čuva“

Petak, 15.05.2026 | 17:00

Gradonačelnik Cetinja Nikola Đurašković zajedno sa predsjednikom Opštine Budva Nikolom Jovanovićem, ambasadorom Evropske unije u Crnoj Gori Johanom Satlerom, dekanom Aleksandrom Radomanom, saradnicima i studentima Fakulteta za crnogorski jezik i književnost učestvovao je u akciji čišćenja i uređenja lokacija duž putnih pravaca Budva–Cetinje i Cetinje–Podgorica, organizovanoj u okviru kampanje „Čuvaj da te čuva“.  

Zenović: Vlada očekuje završetak Ugovora o pristupanju EU ubrzo nakon zatvaranja posljednjeg poglavlja

Petak, 15.05.2026 | 16:46

Glavni pregovarač Crne Gore sa EU Predrag Zenović na sjednici skupštinskog Odbora za evropske integracije odgovarao je na pitanja poslanika

Nikolić: Dok Vučić ponovo osporava smisao 21. maja, najviši državni zvaničnici na to odgovaraju ćutanjem

Petak, 15.05.2026 | 16:35

Dvadeset godina nakon obnove nezavisnosti, Crna Gora je međunarodno priznata, građanska i evropska država — upravo zato što su o njenoj budućnosti odlučivali njeni građani, a ne politički centri moći van nje, saopštio je predsjednik Kluba poslanika Demokratske partije socijalista u Skupštini Crne Gore, Andrija Nikolić.   

Politiko: U Evropi samo Poljaci jasno podržavaju američko vojno prisustvo

Petak, 15.05.2026 | 16:24

Većina Evropljana protivi se vojnim bazama SAD u njihovim zemljama, osim Poljske gdje većina podržava veće američko prisustvo, pokazalo je novo istraživanje.

Pavličić: Žene u pravosuđu izložene pritiscima i onlajn nasilju, sudovi moraju brže reagovati na govor mržnje

Petak, 15.05.2026 | 16:13

Žene u pravosuđu izložene su pritiscima i onlajn nasilju, uključujući lične napade i diskreditaciju, a sudovi moraju brzo reagovati na govor mržnje i štititi dostojanstvo profesije, istakla je predsjednica Vrhovnog suda Crne Gore, Valentina Pavličić.

Radović u Puli: Inovacije moraju biti u službi stabilnosti i povjerenja

Petak, 15.05.2026 | 16:10

Guvernerka Centralne banke Crne Gore Irena Radović učestvovala je na Regionalnom sastanku guvernera centralnih banaka, koji je 14. i 15. maja održan u Puli, u organizaciji Hrvatske narodne banke.

Pronađeno tijelo Nešovića pored auto-puta u Šimanovcima

Petak, 15.05.2026 | 16:00

Tijelo Aleksandra Nešovića Baje, zbog čijeg je nestanka uhapšen načelnik beogradske policije Veselin Milić pronađeno je pored auto-puta kod Šimanovaca, saznaje Danas od više izvora iz policije.

EPCG u prvom kvartalu 2026. ostvarila rast dobiti od 257 odsto

Petak, 15.05.2026 | 15:50

Elektroprivreda Crne Gore ostvarila je u prvom kvartalu 2026. neto dobit od 36,47 miliona evra, što je za 257 odsto više u odnosu na isti period prethodne godine, saopštili su iz Elektroprivrede Crne Gore (EPCG) .  

GP URA: Osnovni sud u Ulcinju presudio u korist Abazovića po tužbi Bemaksa

Petak, 15.05.2026 | 15:37

Osnovni sud u Ulcinju presudio je u korist lidera GP URA Dritana Abazovića po tužbi kompanije Bemaks, odnosno Ranka Ubovića i Aca Mijajlovića, piše u saopštenju URA-e.

Moguće predstavljanje Murinja iduće nedjelje, Amorim odbio klupu Benfike

Petak, 15.05.2026 | 15:21

Portugalski mediji prenose da je Žoze Murinjo postigao dogovor sa Real Madridom i da bi već naredne sedmice mogao zvanično da bude predstavljen na „Santjago Bernabeuu“.