Nedjelja, 23.03.2025 | 10:53
IZVOR: klix.ba

Džef Bezos i Loren Sančez OTKRILI lokaciju VJENČANJA i poslali pozivnice

Osnivač Amazona i jedan od najbogatijih ljudi na svijetu Džef  Bezos i njegova  vjerenica  Lauren Sančez, poslali su pozivnice za svoje dugo očekivano vjenčanje koje će se održati ovog ljeta, nakon dvije godine vjeridbe.




Foto: YouTube screenshot/ Extra TV

Prema pisanju stranih medija, Bezos planira uložiti 500 miliona dolara kako bi organizovao spektakularno vjenčanje na obali Italije, koje će se održati u junu 2025. godine.

Iako su ranije kružile glasine da će se par vjenčati u Koloradu, Bezos je ubrzo demantovao te glasine.

Na društvenoj mreži X, Bezos je odgovorio na objavu koja je podijelila članak New York Posta, u kojem se citira izvor Daily Maila.

"Ova cijela priča je potpuna laž i ništa od ovoga se ne događa. Stara izreka kaže 'ne vjeruj svemu što pročitaš' sada je istinitija nego ikad. Laži mogu obići cijeli svijet prije nego što istina dođe do ljudi. Zato budite oprezni i ne budite naivni", napisao je Džef.

Među gostima naći će se i osobe koje su bile prisutne na njihovoj vjeridbi održanim na luksuznoj jahti u augustu 2023. godine, a očekuje se dolazak poznatih imena poput Bila Gejtsa, Leonarda Di Kaprija, Kris Džener, jordanske kraljice Ranije, te mnogih drugih. Par je svoju vezu zvanično objavio u januaru 2019. godine, nakon što je Bezos najavio razvod od svoje supruge MacKenzie Skot, s kojom ima četvoro djece. U isto vrijeme, i Lauren  se razvodila od svog supruga Patrika Vhitesela, s kojim je bila u braku 13 godina i ima dvoje djece. Takođe, iz veze s bivšom NFL zvijezdom Tonojem Gonzalezom ima sina.

Osim nadolazećeg vjenčanja, Sanče će predvoditi žensku ekspediciju u svemir. Sanče je prije više od dvije godine u intervjuu za Wall Street Journal pričala o svojoj želji da ode u svemir sa drugim ženama. Tada je rekla da će njenih pet članova posade biti žene koje prave razliku u svijetu, i koje imaju uticaja i imaju šta da poruče.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Saobraćajna nezgoda kod Kliničkog centra, jedna osoba povrijeđena

Petak, 26.12.2025 | 22:06

U saobraćajnoj nezgodi koja se večeras dogodila u Podgorici, na raskrsnici Ljubljanske ulice i Ulice dr Ljubomira Rašovića, kod Kliničkog centra, jedna osoba je povrijeđena, saopšteno je iz policije.

Digitalna transformacija rada auto škola ulazi u završnu fazu

Petak, 26.12.2025 | 21:52

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija (MPNI) u saradnji sa Mašinskim fakultetom Univerziteta Crne Gore i Five grupom, u skladu sa ranijim najavama, sprovelo je digitalizaciju rada auto škola, saopšteno je iz ovog Vladinog resora.

Nenezić: Vukićević potvrdila da nema izgradnje novog pravca željezničke pruge kroz Bjeliše

Petak, 26.12.2025 | 21:42

Potpredsjednik Skupštine opštine Bar i poslanik Socijaldemokrata, Branislav Nenezić kazao je da je ministarka saobraćaja Maja Vukićević jasno potvrdila da ministarstvo nema u planu izgradnju novog pravca željezničke pruge kroz Bjeliše, već samo rekonstrkuciju postojeće trase, za koje je obezbijeđen grant.

Bojović: Mujović će ispuniti obećanje - Podgorica da bude grad za našu djecu

Petak, 26.12.2025 | 21:28

Funkcioner Pokreta Evropa sad (PES) Vlade Bojović poručio je da je siguran da će gradonačelnik Saša Mujović ispuniti svoje glavno obećanje - da Podgorica bude grad u kojem želimo da odrastaju naša djeca.

Tri žene izbodene nožem u metrou u Parizu, uhapšen osumnjičeni

Petak, 26.12.2025 | 21:23

Tri žene su povrijeđene, nakon što je ih je napao muškarac naoružan nožem na liniji 3 pariskog metroa.

Konatar: Fiskalne mjere i loša organizacija uzrokovali ozbiljne probleme u sezonskom turizmu

Petak, 26.12.2025 | 21:17

Tenderi za plaže, visoke cijene i administrativni propusti nijesu dali očekivane rezultate, saglasni su gosti emisije „Okvir“ na TVCG. Dok neki ukazuju na blagi rast broja turista, drugi ističu probleme u pripremi plaža i opšti utisak nespremnosti sektora za sezonu.

VIDEO: Almas i Darko Rundek u duetu na novom singlu "Ožiljak"

Petak, 26.12.2025 | 21:03

Pjesma predstavlja najavni singl Almasovog novog studijskog albuma, na kojem intenzivno radi i koji označava novu kreativnu etapu njegovog stvaralaštva.

Hrvatski ministar pravde: Očekujemo da Crna Gora izruči Kovačevića

Petak, 26.12.2025 | 20:38

Ministar pravde Hrvatske Damir Habijan očekuje od Crne Gore očekuju da izruči Milorada Kovačevića koji je danas uhapšen u Zeti.

Proširena lista ljekova: Dostupnije savremene i inovativne terapije za onkološke i hronične pacijente

Petak, 26.12.2025 | 20:29

Na predlog Ministarstva zdravlja Vlada je na jučerašnjoj sjednici usvojila novu Odluku o utvrđivanju osnovne i doplatne liste ljekova.

Svemir im šalje vjetar u leđa: Četiri znaka Zodijaka ostvaruju svoje najveće želje u januaru

Petak, 26.12.2025 | 20:23

Januar 2026. otvara vrata novim prilikama za četiri horoskopska znaka čije se želje sada mogu pretvoriti u stvarnost.