Srijeda, 02.04.2025 | 11:51
IZVOR: kolektiv.me

Novi filmovi na repertoaru bioskopa CINEPLEXX

Novi filmovi na repertoaru bioskopa Cineplexx.




Foto: Cineplexx

CINEPLEXX TIME - Svake prve nedjelje u mjesecu bioskop Cineplexx organizuje akciju Cineplexx time, u okviru koje se najgledaniji filmovi iz prethodnog perioda nalaze na repertoaru po specijalnoj cijeni ulaznice od 2,50€.

U nedjelju, 6. aprila, u okviru akcije, naći će se sljedeći filmovi: komedija Bridžit Džons: Luda za njim, Marvelov hit Kapetan Amerika: Vrli novi svijet, ljubavna drama Požuda i domaći film Poslednji krug momci, kao i filmovi za djecu: sinhronizacija koja je sve oduševila Princeza koju je oteo zmaj koji otima princeze, zatim filmska adaptacija popularnog dječijeg stripa Dogmen kao i šarmantna ekspedicija Meda Pedington u džungli.

PORODIČNI DAN: MINECRAFT - SUBOTA 5.4, OD 12 DO 17 ČASOVA

U titlovanoj i originalnoj verziji.

Porodični dan Minecraft donosi na veliko platno epsku avanturu uz kreativne radionice, poklone i nezaboravno bioskopsko iskustvo!
Na Porodičnom danu Minecraft, naše mališane očekuje kreativna radionica od 12 do 17 časova, crtanje po licu od 12 do 14 časova, kao i sjajni pokloni uz kupljenu ulaznicu – poster iz filma, Aqua Viva, Oreo i časopis Mali Politikin Zabavnik.

Kada četvoro autsajdera kroz portal upadne u Overworld – svijet u kojem je sve izgrađeno od blokova – moraju brzo naučiti njegova pravila i suprotstaviti se zlim Piglinima i zombijima kako bi pronašli put kući. U glavnoj ulozi briljira Džek Blek kao legendarni graditelj Stiv, dok mu se na ovom nesvakidašnjem putovanju pridružuju Džejson Momoa, Ema Majers, Danijel Bruks i Sebastijan Judžin Hansen.
Pod režiserskom palicom Džareda Hesa (Napoleon Dynamite, Nacho Libre), film donosi njegov prepoznatljiv humor i jedinstvenu viziju, osiguravajući nezaboravno iskustvo za fanove svih uzrasta. Uz obilje vizuelnih referenci na igru, očekujte scene udaranja drveća, korišćenja Ender Pearlova, građenja impresivnih struktura i interakcije sa poznatim kockastim stvorenjima – od simpatičnih pčela do neustrašivih zombija.

Žanr: Akcija, Avantura, Porodični film

Na redovnom repertoaru ove sedmice naći će se i film POPLAVA :

Dobitnik Oskara za najbolji dugometražni animirani film 2025. godine i mnogih drugih nagrada, Poplava je jedinstveni animirani film koji bez ijedne riječi oduševljava gledaoce svih uzrasta.

Film prati mačku koja spas od poplave nalazi na jednom čamcu. Na izazovnom putovanju kroz novi svijet pridružuju joj se razne životinje.

Animacijski revolucionaran, istinski prekrasan i dirljiv film, Poplava je vizuelni i zvučni spektakl koji bez riječi priča priču o neumoljivoj prirodi i opstanku. Nevjerovatno animiran, posebno u podvodnim scenama i impresivnim prizorima ptičjih borbi, ovaj film nadilazi uobičajenu etiketu "filma za cijelu porodicu" i ostavlja snažan utisak na gledaoce svih uzrasta.

Savladavanje strahova od nepoznatog, saradnja, saosjećanje i odgovornost prema prirodi neke su od tema koje će pokrenuti ova animacija.

Žanr: Fantazija, Avantura, Animirani

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

„Pio“ d.o.o. Ulcinj na čelu sa Mladenom Đurovićem ostvario istorijski preokret: Od dubokih gubitaka do pozitivnog poslovanja

Četvrtak, 14.05.2026 | 23:02

Kompanija „Pio“ d.o.o. Ulcinj, na čelu sa Izvršnim direktorom Mladenom Đurovićem, koja upravlja hotelima „PIO“ u Ulcinju i „Gorske oči“ na Žabljaku pod okriljem Fonda PIO Crne Gore, ostvarila je u 2025. godini impozantne poslovne rezultate, prekidajući višegodišnji trend negativnog poslovanja.

Bečić: Istorijski rast povjerenja u vojsku i policiju potvrda uspjeha reformi u sektoru bezbjednosti

Četvrtak, 14.05.2026 | 21:11

Potpredsjednik Vlade Crne Gore za bezbjednost i odbranu i koordinator Biroa za operativnu koordinaciju organa obavještajno-bezbjednosnog sektora Aleksa Bečić saopštio je da istraživanje javnog mnjenja, koje su predstavili evropski partneri, pokazuje drastičan i istorijski rast povjerenja građana u Vojska Crne Gore i Uprava policije Crne Gore, ocjenjujući da je to rezultat reformi, profesionalizacije i zdravog institucionalnog odnosa u sektoru bezbjednosti i odbrane.  

Vremenska prognoza - PETAK donosi OVE temperature

Četvrtak, 14.05.2026 | 21:23

U petak se očekuje promjenljivo oblačno vrijeme, povremeno i mjestimično kiša, ili pljusak sa grmljavinom.

Dinar: Ništa nije riješeno, nemamo što da izgubimo u Kopru

Četvrtak, 14.05.2026 | 20:32

Selektor "lavova" Didije Dinar kazao je nakon poraza od Slovenije u "Morači" u prvom meču baraža za Svjetsko prvenstvo, da je zadovoljan izdanjem svoje ekipu. 

Vujović: Cetinje je prostor iz kojeg se vijekovima slala poruka da Crna Gora pripada Evropi

Četvrtak, 14.05.2026 | 21:33

Cetinje, kao grad koji čuva temelje crnogorskog identiteta, slobodarske tradicije i evropskog duha, simbolično je mjesto proslave Dana Evrope i poruke da su sloboda izražavanja, nezavisnost medija, zaštita kulturne baštine i očuvanje kulturne raznolikosti stubovi evropske budućnosti Crne Gore. To je poručila ministarka kulture i medija dr Tamara Vujović na proslavi Dana Evrope na Cetinju.  

Stanišić: Glas mladih iz Crne Gore da se čuje gdje se oblikuje evropska budućnost

Četvrtak, 14.05.2026 | 19:21

Skupština kao ključni prostor demokratskog dijaloga, u prethodnih godinu dana snažno se otvara prema građanima, mladima, civilnom sektoru i međunarodnim partnerima, uz jasnu poruku da parlament mora biti mjesto susreta institucija i društva. To je poručio generalni sekretar Skupštine Crne Gore, Boban Stanišić, otvarajući Forum o studentskom građanskom učešću „Vrijednosti koje grade demokratiju!“.     

Pokret za Podgoricu: Kompletan Upravni odbor FK Budućnost da podnese ostavku i preuzme odgovornost

Četvrtak, 14.05.2026 | 20:45

Pokret za Podgoricu saoppštio je kako smatra da je, nakon niza loših rezultata i stanja u kojem se trenutno nalazi FK Budućnost, neophodno da kompletan Upravni odbor kluba podnese ostavku i preuzme odgovornost za situaciju u kojoj se klub nalazi.

Milatović sjutra u posjeti Estoniji

Četvrtak, 14.05.2026 | 18:22

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović, sa suprugom Milenom, boraviće 15. i 16. maja u zvaničnoj posjeti Republici Estoniji, saopšteno je iz predsjednikovog Kabineta.

Radević Zirojeviću: Institucija je država a Vaš svaki nastup ulica

Četvrtak, 14.05.2026 | 17:57

Državna sekretarka u Ministarstvu odbrane Sandra Radević kazala je da je Institucija država a svaki nastup poslanika Evropskog saveza Nikole Zirojevića ulica. Ona je reagovala na saopštenje Zirojevića u kojem je optužio ministra odbrane Dragana Krapovića da izbjegava sjednicu skupštinskog Odbora za bezbjednost i odbranu.

MEP: Na Cetinju obilježen Dan Evrope

Četvrtak, 14.05.2026 | 17:21

Cetinje, grad u kojem je evropska diplomatija ostavila dubok trag i danas ostaje jedno od ključnih mjesta crnogorske državne i kulturne istorije. U tom duhu Prijestonica je obilježila Dan Evrope programom posvećenim mladima, umjetnosti i zajedničkim evropskim vrijednostima, saopšteno je iz Ministarstva evropskih poslova.