Ponedjeljak, 07.04.2025 | 10:32
IZVOR: zadovoljna.nova.rs

Savršen mejkap trik za 'punije usne' - Tajna koju morate ZNATI!

Za ovaj bjuti trik nisu potrebni klasični proizvodi za usne, a traje cijeli dan.




Foto: Ilustracija/ Pixabay

Kad pomislimo na punije usne, prva asocijacija su nam najčešće olovka za usne, sjaj i karmin. Međutim, trik za savršeno naglašene usne zapravo je skriven među proizvodima koje svakodnevno koristite, ali ne nužno za usne. Upravo zato ovaj trik osvaja bjuti svijet — jednostavan je, brz, a daje efekat poput profesionalnog šminkanja bez dodatnog trošenja.

Poznate su već čari konturisanja i različiti načini da se vizuelno povećaju usne, ali ovaj trik ide korak dalje. Kombiuje sve ono što već znamo i koristi proizvode koje već imamo u svojoj kozmetičkoj torbici.

Dakle, umjesto klasične olovke za usne, posegnite za tankom četkicom i bronzerom. Lagano sjenčanje oko usana stvoriće prirodnu sjenku i vizuelno ih povećati. Karmin ili sjaj zamenite omiljenim rumenilom ili hajlajterom, čime ćete usnama dati blagi sjaj i svjež izgled, piše Žena.hr.

Naravno, ključ svega je dobra priprema – kako bi rezultat bio postojan, a usne izgledale glatko, prije svega nanesite balzam za usne i pustite da se upije. Tek tada nanesite ostatak proizvoda i uživajte u punijem, prirodnom izgledu usana.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Bez svijeća i hemije: Jednostavni trikovi da vam dom miriše najljepše tokom praznika

Nedjelja, 28.12.2025 | 19:25

Ako u ovo doba godine bacite pogled na vodiče za poklone, gotovo je izvjesno da ćete prvo naići na mirisne svijeće.

Stvarno najbolji: Dembele dobio i nagradu "Globe Soccer Awards"

Nedjelja, 28.12.2025 | 19:06

Sezona nestvarne dominacije Pari Sen Žermena je krunisana nagradama "Frans fudbala" i Fife, a sada je stavljena i tačka na "Globe Soccer Awards" u Dubaiju, gdje su "sveci" pokupili sva najvažnija priznanja.

Jasna Đoković, pionirka i senatorka našeg ženskog fudbala: Kako je igrati za Crnu Goru – ponos, čast i privilegija

Nedjelja, 28.12.2025 | 18:45

Jasna Đoković je jedna od pionirki i senatorki našeg ženskog fudbala – sa loptom od djetinjstva, kada je to bio “zabranjen sport”, a ponosnih 13 godina članica naše nacionalne selekcije.

Snažna oluja zahvatila nordijske zemlje, tri osobe poginule u Švedskoj

Nedjelja, 28.12.2025 | 18:42

Treća osoba je preminula u Švedskoj nakon što je snažna zimska oluja zahvatila nordijske zemlje, izazvavši poremećaje u saobraćaju i prekide u snabdijevanju električnom energijom.

Za devet mjeseci više od 230.000 eura za varijabilu

Nedjelja, 28.12.2025 | 18:30

U 15 ministarstava Vlade Crne Gore, kroz dodjelu varijabilnog dijela zarade, podijeljeno skoro 358 neto minimalnih zarada.

Način na koji govorimo može da otkrije poremećaj ličnosti – navode istraživači

Nedjelja, 28.12.2025 | 18:05

Da li je moguće uočiti disfunkciju ličnosti iz nečijeg svakodnevnog govora i upotrebe riječi?

Preminuo književnik Miodrag Mijo Raičević

Nedjelja, 28.12.2025 | 17:51

Književnik Miodrag Mijo Raičević preminuo je danas je u Beogradu, u 71. godini. Raičević je u književnosti bio poznat i pod pseudonimom T. H. Raič.

Matković: Svaki igrač daje maksimum, to nas raduje pred Evropsko prvenstvo

Nedjelja, 28.12.2025 | 17:41

Crnogorski vaterpolisti u ponedjeljak od 19 sati igraju protiv Italije prijateljski meč u sklopu priprema za Evropsko prvenstvo.

U Nikšiću promovisana izabrana djela Mitropolita Amfilohija

Nedjelja, 28.12.2025 | 17:26

U organizaciji Crkvene opštine Nikšić i Izadavačko-informativne ustanove „Svetigora“, u Parohijskom domu, održano je veče posvećeno izabranoj pisanoj zaostavštini jednog od najvećih intelektualaca, teologa, besjednika u cijelom pravoslavnom svijetu 20. og i 21. og vijeka – Mitropolita Amfilohija, njegovom teološkom, misaonom i književnom djelu.

U Danilovgradu uhapšen osumnjičeni za nasilje u porodici, kasnije pretresom pronađen dinamit

Nedjelja, 28.12.2025 | 17:04

U Danilovgradu je uhapšen M.J. (45) osumnjičeni za nasilje u porodici, saopštili su iz Uprave policije, dodajući da je kasnije pretresom pronađen i 41 komad eksploziva – dinamita.