Dejvid Bekam priznaje da njegov opsesivno kompulzivni poremećaj (OCD) ponekad ide na živce članovima porodice.
Foto: YouTube screenshot/ Jimmy Kimmel Live
“Veoma sam organizovan do te mjere da je svaki dan prilično naporan”, kazao je Dejvid (49) na panel diskusiji u Majamiju, održanoj povodom lansiranja njegovog novog brenda.
Svjestan je Bekam kome to najviše smeta.
“Povremeno nervira moju ženu. Ponekad nervira moju djecu”, s osmijehom je dodao Beks.
Međutim, otac četvoro djece, koje dijeli sa suprugom Viktorijom Bekam, rekao je da članovima porodice često kaže da “bez tate ništa ne bi bilo uredno”.
“I ništa ne bi bilo organizovano, sigurno bi zaboravljali stvari”, našalio se Dejvid.
Suvlasnik fudbalskog kluba Inter iz Majamija o problemima sa mentalnim zdravljem govorio je i u Netfliksovom dokumentarcu “Bekam”, koji je objavljen 2023.
“Imam ovaj opsesivno kompulzivni poremećaj gdje moram da imam sve u pravoj liniji ili sve mora da bude u paru”, objasnio je u jednoj od epizoda serije od četiri dijela.
“Staviću limenke Pepsija u frižider i ako ih bude previše onda ću neke staviti negdje u drugi orman… Sve mora da bude savršeno”, ranije je kazao.
KOMENTARI (0)