Utorak, 15.04.2025 | 20:32
IZVOR: kolektiv.me

Bivša mis Crne Gore Anđela Vukadinović i ove godine POKLANJA HALJINE za polumaturu i maturu

Za plemenitost ne treba puno novca, dovoljno je imati samo volje i osjećaja za druge što svijedoči i primjer Anđele Vukadinović koja je riješila da obraduje djevojke za matursko i polumatursko veče.




Ustupljena fotografija; Foto: privatna arhiva

Anđela je pripremila veliki broj kvalitetnih haljina, kako bi usrećila one djevojke koje nisu u mogućnosti sebi da priušte željenu odjevnu kombinaciju.

Zainteresovane djevojke mogu da kontaktiraju Anđelu Vukadinović na instagram profilu, a ona će u najbržem mogućem roku stupiti u kontakt sa njima.

"Anđela ovim putem poziva i salone za uljepšavanje da joj se pridruže u akciji da zajedničkim snagama djevojkama koje nisu u mogućnosti uljepšaju noć koja će im zasigurno ostati u sjećanju tokom čitavog života. Da podjsetimo i to da je Anđela u toku svog mandata organizovala rekordan broj humanitarnih akcija u svojoj zemlji i kao sto je obećala isto je nastavila i u narednom periodu. Anđela je istu akciju organizovala i minule godine gdje je omogucila preko 70 djevojaka da zasijaju u jednoj od najznačajnijih noći u njihovom životu", navodi se u saopštenju Anđelinog tima.

Ustupljena fotografija; Foto: privatna arhiva

KOMENTARI (6)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.
Sada
16.04.2025 00:01

Draga Andjela proslu godinu si obukla za maturu moju sestru i drugaricu .Sve najbolje . Jedna je Miss Andjela Vukadinovic . Srecno

4 0
Perica
16.04.2025 00:28

Draga Andjela svaka cast na humanosti . Uvjek ces biti nasa prava Crnogorska Miss.

3 0
Marsrel
16.04.2025 00:29

Divna, predivna Andjela Vukadinovic

3 0
Bokica
16.04.2025 08:37

Bravo Andjela , ljepotice naša .

3 0
Yes
16.04.2025 16:54

Lijepa -Prelijepa .❤️❤️❤️

1 0
Lea
17.04.2025 08:37

Humanost na prvom mjestu . Sve sta si obecala ispunila si . Dostojna svoje titule Miss Crne -Gore em lijepa , em pametna a sto je najbitnije humana . Andjela djevojka velikog srca ❤️

0 0

Koprivica: Povlačim kandidaturu za v.d. KIC-a Budo Tomović

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 10:42

Dragan Koprivica povukao je kandididaturu za v.d. direktora KIC-a "Buda Tomovića".

Premijerski sat 27. novembra

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 10:31

Zakazana posebna sjednica parlamenta.

Država ima kapacitet da sama razvija aerodrome

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 10:17

Ponude na tenderu za davanje crnogorskih aerodroma u koncesiju su apsolutno mogle da budu bolje, ocijenila je u intervjuu Pobjedi ministarka saobraćaja Maja Vukićević.

Šimun danas pred poslanicima: Odgovaraće na pitanja o ostavci i zdravstvenom sistemu

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 10:00

Prva tačka današnjeg radnog dana Skupštine je Druga posebna sjednica Drugog redovnog zasijedanja u 2025. godini (osmi dan), na kojoj će ministar zdravlja Vojislav Šimun odgovarati na poslanička pitanja.

Zadržavanje osumnjičenom za mamljenje djeteta u cilju vršenja krivičnih djela protiv polne slobode

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 09:55

Saslušan u Osnovnom državnom tužilaštvu u Bijelom Polju.  

Ramos spreman za novi ugovor u Montereju

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 09:51

Monterej je, prema navodima, započeo zvanične pregovore sa Serhiom Ramosom o produžetku ugovora nakon decembra 2025. godine. Iako još nije postignut dogovor, obje strane su zainteresovane za nastavak saradnje dok Monterej ulazi u odlučujuću fazu Aperture.

Bjelopoljcu zadržavanje zbog sumnje da je tukao žensku osobu

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 09:39

On se sumnjiči za nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici. 

Nenezić: Bar i Crna Gora na udaru umivenih, ideološki prilagodljivih neofašista, jasno im poručiti da nismo isti

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 09:31

Bar je uvijek bio primjer očuvanja i poštovanja istorije, a sa ponosom se može reći da je to i danas, kazao je predsjednik lokalnog parlamenta.

Nikšić: Dvije škole evakuisane zbog dojave o bombama

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 09:22

Zbog dojave o postavljenim eksplozivnim napravama, učenici i nastavno osoblje nikšićke Gimnazije "Stojan Cerović“ i Prve srednje stručne škole evakuisani su jutros iz tih objekata.

Širom Crne Gore jutros izmjerene temperature ispod nule

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 09:20

Više mjesta u Crnoj Gori u novi dan je ušlo sa temperaturama ispod nule.