Četvrtak, 24.04.2025 | 14:04
IZVOR: dan.online

Jovetić, Savić i Nastasić ŽELJE Partizana

Mijatović i Lazović, žele da vrate bivša tri asa u Humsku.




Foto: arhiva, fscg.me

Partizan će, sasvim izvjesno, ovu tranzicionu sezonu, u kojoj je poslije decenije došlo do promjene rukovodstva, završiti na drugom mjestu Superlige Srbije.

To nije ono što će zadovoljiti navijače, a još manje ih "veseli" činjenica da ni poslije osam godina neće biti nijednog trofeja u klupskim vitrinama.

Zbog toga sportski sektor, na čelu sa Predragom Mijatovićem i Dankom Lazovićem mora da uradi nešto krupno u predstojećem prelaznom roku, kako bi se napravio iskorak.

Možda i bitnije je da taj iskorak bude na evropskoj sceni, te da se nekako "crno-beli" dočepaju učešća u Ligi Evrope ili makar Ligi konferencije, kako bi obezbijedili finansijska sredstva za život.

Da bi to učinili, smatraju u Humskoj, potrebna su im velika imena, a prema pisanju "Mozzartsporta", trojica su se našla na listi želja. 

Riječ o Stevanu Jovetiću, Stefanu Saviću i Matiji Nastasiću, oko kojih će Lazović i Mijatović "opipati" puls i pokušati da iskoriste priliku, ako se ona ukaže, da ih privole nazad u Humsku.

Sva trojica su deca Partizana, koja su izgradila velike karijere, kako na klupskom, tako i na reprezentativnom nivou.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

MVP: Evakuisano 210 osoba sa Bliskog istoka, prijavljeno još 215 za povratak

Utorak, 10.03.2026 | 16:03

Ministarstvo vanjskih poslova Crne Gore saopštilo je da je od početka eskalacije sukoba na Bliskom istoku organizovalo evakuaciju ukupno 210 osoba, dok je za povratak u Crnu Goru trenutno prijavljeno još 215 ljudi.

Budvanski Dom zdravlja na pragu nove ere: Od istorijske rekonstrukcije do uvođenja telemedicine

Utorak, 10.03.2026 | 15:58

Dom zdravlja Budva prolazi kroz jedan od najznačajnijih ciklusa modernizacije od svog osnivanja. Uz investicije vrijedne više od milion eura, uvođenje novih medicinskih tehnologija i jačanje kadrovskih kapaciteta, ova ustanova transformiše se u regionalni centar primarne zdravstvene zaštite.

Kako da usporite gubitak mišićne mase? Ova kombinacija treninga i ishrane je ključna

Utorak, 10.03.2026 | 15:37

Gubitak mišićne mase je prirodan dio starenja, ali kada postane izraženiji i počne da utiče na svakodnevno funkcionisanje, govori se o sarkopeniji.

Vlade usvojila Informaciju o potrebi evakuacije crnogorskih državljana sa Bliskog istoka

Utorak, 10.03.2026 | 15:26

Odluka sa telefonske sjednice Vlade 8. marta.

Vuković Kuč: Pristajemo li na Crnu Goru u kojoj je doušništvo najunosniji poziv?

Utorak, 10.03.2026 | 15:15

Potpredsjednica Demokratske partije socijalista i poslanica u Skupštini Crne Gore Aleksandra Vuković Kuč zapitala je da li društvo pristaje na nadzor bez zazora i na državu u kojoj se, kako je navela, doušništvo smatra najunosnijim pozivom.

Evroposlanik uputio pitanje Komisiji o usklađenosti predloga zakona o unutrašnjim poslovima i ANB-u sa pravom EU

Utorak, 10.03.2026 | 15:08

Predlozi dva zakona izazivaju zabrinutost u pogledu njihove usklađenosti sa standardima osnovnih prava Evropske unije, ukazao je Vladimir Prebilič u poslaničkom pitanju.

Porodica nestalog Vešovića apelovala: Molimo ribolovce i mještane da ukoliko primjete neki trag obavijeste policiju ili nas

Utorak, 10.03.2026 | 14:58

Danas je 25. dan potrage za nestalim Podgoričaninom Miljanom Vešovićem.

Navodni Medenica: Milane, ja ne razaram sektor bezbjednosti, već ga liječim od pošasti zvane Demokrate

Utorak, 10.03.2026 | 14:48

Na društvenim mrežama danas se pojavio još jedan snimak novodog Miloša Medenice koji je u bjekstvu. On je reagovao na jučeršnju izjavu predsjednika DNP-a Milana Kneževića koji je kazao da Miloš Medenica i Mirjana Pajković više razaraju sektor bezbjednosti nego kavački i škaljarski klan zajedno.

Sijarto: Crna Gora primjer uspješnog napretka ka EU

Utorak, 10.03.2026 | 14:42

Ministar vanjskih poslova i trgovine Mađarske Peter Sijarto poručio je da Crna Gora predstavlja najnaprednijeg kandidata za članstvo i primjer da dosljedno sprovođenje reformi i politička posvećenost mogu donijeti konkretne rezultate na evropskom putu.

Broj stranih đaka za godinu povećan za 2.260

Utorak, 10.03.2026 | 14:38

U školskoj 2025/2026. godini u osnovnim i srednjim školama nastavu je pohađalo 7.343 stranih učenika, što je za 2.261 više negu u 2024/2025, kada je upisano 5.082 djece.