Nedjelja, 27.04.2025 | 09:27
IZVOR: b92.net

Konačno progovorila - Hejli Biber stavila tačku na glasine o RAZVODU

Hejli Biber se rijetko oglašava o svom mužu Džastinu Biberu, ali je sada odlučila da prekine glasine o razvodu koje kruže posljednjih mjeseci.




Foto: justinbieber, Instagram screenshot

Osnivačica brenda Rhode proglašena je inovatorom godine u oblasti ljepote na dodjeli nagrada Daily Front Row Fashion Los Angeles Awards 2025. godine, gdje je, preuzimajući nagradu, uputila zahvalnost svom suprugu na podršci, piše Miror.

Na scenu je izašla u elegantnoj plavoj haljini bez naramenica i crnim cipelama, a 28-godišnja manekenka pohvalila je Džastina za podršku koju joj je pružao u razvoju njenog brenda.

Nakon što je opisala Rhode kao "osjećaj, način života, mjesto i svijet otvoren za sve koji se u njemu pronalaze", Hejli je rekla o svom suprugu.

"Želim da se zahvalim svom mužu što je od početka podržavao ovaj moj san i što me uvijek bodri. Hvala ti", poručuila je ona.

Takođe je zahvalila prijateljima koji su joj bili "najveći navijači", kao i "nevjerovatnim kupcima" svog brenda.

Hejlin komentar o Džastinu, uslijedio je samo nekoliko sati nakon što je i sam pjevač odgovorio na spekulacije o njihovom braku. 

Na društvenim mrežama je poručio: "Iskreno, da sam na vašem mjestu, i ja bih bio ljubomoran na mene i Hejli kako živimo punim plućima. Nama ide odlično, i razumijem zašto to nekima teško pada."

Iako često izražava nezadovoljstvo zbog paparaca koji ih prate, Džastin je naglasio da nema namjeru da napusti Los Anđeles.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Real aktivirao otkupnu klauzulu: U tim stiže mladi Španac za 60 MILIONA EURA

Subota, 17.05.2025 | 14:53

Prethodnih mjeseci se spekulisalo da će Din Hujsen pojačati Real Madrid, a sada je stigla i zvanična potvrda.

CNP: Predstava “Naličje” 19. maja na Cetinju

Subota, 17.05.2025 | 14:05

Predstava “Naličje”, autorski projekat reditelja Borisa Liješevića, biće izvedena u ponedjeljak, 19. maja u Kraljevskom pozorištu “Zetski dom” na Cetinju s početkom u 20h.

Bečić - Spriječena likvidacija u Kotoru, uhapšeni osumnjičeni

Subota, 17.05.2025 | 12:25

Čestitam Upravi policije koja je efikasnom akcijom spriječila novi pokušaj likvidacije, saopštio je potredsjednik Vlade Aleksa Bečić.

UP - Krivična prijava protiv osumnjičenog za izazivanje požara u Danilovgradu

Subota, 17.05.2025 | 12:02

Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Centar“, Odjeljenja bezbjednosti Danilovgrad, rasvijetlili su krivično djelo izazivanje opšte opasnosti i podnijeli krivičnu prijavu protiv jedne osobe, saopšteno je iz Uprave policije (UP).

Bar - Obustava saobraćaja na Bulevaru JNA

Subota, 17.05.2025 | 11:34

U subotu, 17.maja u periodu od 22h pa do 04h narednog dana doći do potpune obustave saobraćaja na Bulevaru JNA u Baru, zbog izvođenja radova na izgradnji kanalizacionog kolektora, saopšteno je iz te Opštine.

Nevjerovatna cifra - Rijedak plavi dijamant prodat za 21,5 MILIONA DOLARA

Subota, 17.05.2025 | 11:48

Aukcijska kuća „Sotbi“ na aukciji u Ženevi, prodala izuzetno rijedak južnoafrički plavi dijamant za 21,5 miliona dolara.

Za ova četiri horoskopska znaka, od juna počinje NAJBOLJE POGLAVLJE U ŽIVOTU

Subota, 17.05.2025 | 11:08

Konačno se završava dugotrajan period izazova, obilježen promjenama, nesigurnošću i ličnim iskušenjima. Od juna 2025. godine počinje novo astrološko poglavlje za sledeća 4 znaka.

Da li jedete KRASTAVAC i PARADAJZ zajedno u salati? Evo kako to utiče na vaš organizam

Subota, 17.05.2025 | 10:47

Krastavci, paradajz, mirođija, so i biber po ukusu, malo biljnog ulja – jednostavna, ukusna i veoma popularna salata već nekoliko godina izaziva brojne kontroverze.

Spajić na inauguraciji pape Lava XIV

Subota, 17.05.2025 | 10:25

Predsjednik Vlade Milojko Spajić će predvoditi od danas do 19. maja crnogorsku delegaciju na ceremoniji inauguracije pape Lava XIV.

"On dobro čuva svoje tijelo..." Alkaras vjeruje da Đoković može i na OI 2028. godine

Subota, 17.05.2025 | 09:53

Karlos Alkaraz i Novak Đoković igrali su 2024. godine finale na Olimpijskim igrama u Parizu. Napravili su pravi spektakl, a Španac se nada da će Srbin biti na Igrama i 2028. godine.