U četvrtka nas očekuje pretežno sunčano vrijeme, sa povećanom oblačnošću, saopšteno je iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.
Foto: Ilustracija/Pixabay.com
"Pretežno sunčano. Ujutru, na sjeveru, po kotlinama magla ili povećana niska oblačnost. Od sredine dana postepeno naoblačenje, u popodnevnim satima ponegdje na zapadu moguća kratkotrajno kiša, a tokom noći mjestimično kiša, pljuskovi i grmljavina. Vjetar južnih smjerova, slab do umjeren, na sjeveru ponegdje pojačan, tokom noći u skretenju na sjeverni i sjeveroistočni, u pojačanju", naveli su iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.
Jutarnja temperatura vazduha od 1 do 14, najviša dnevna od 14 do 24 stepena.
I u Podgorici petežno sunčano, poslijepodne postepeno naoblačenje.
"A tokom noći kiša i grmljavina. Vjetar slab do umjeren, promjenljivog smjera, kasno tokom noći u skretanju na sjeverni. Jutarnja temperatura vazduha oko 12, najviša dnevna 24 stepena", kazali su iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.
KOMENTARI (0)