Gotovo da ne funkcioniše služba koja je u ime Glavnog grada zadužena da rješava eksproprijacije za saobraćajnice i kao rezultat toga nerada imamo situaciju najgore realizacije kapitalnog budžeta iz godine u godinu, saopštio je Klub odbornika DPS-a u Skupštini Glavnog grada.
Foto: DPS
Kako su kazali, možda razlog svega toga jeste činjenica da ta Služba Glavnog grada radi od 8 h do 14 h, zahvaljujući odluci direktorice, ili pak to samo dokazuje koliko se Saša Mujović ne pita kao gradonačelnik.
“Nevjerovatno zvuči i činjenica da je gradonačelnik Mujović povjerio Milici Kadović, Gojku Peroviću (zaštitnik imovinsko pravnih interesa Glavnog grada) i Snežani Raičević (zamjenica direktora Agencije za izgradnju i razvoj Podgorice), da završe nacrt programa uređenja prostora za tekuću godinu i da nakon 6 mjeseci kašnjenja isti kadrovi od povjerenja gradonačelnika ne prisustvuju javnoj raspravi. Šamar gradonačelniku i svim zainteresovanim građanima Glavnog grada, koji ostaju uskraćeni za odgovore od strane lica koji su pripremali nacrt programa”, navodi se u saopštenju.
Kako zaključuju iz DPS-a Glavnog grada, "postavlja se pitanje da li kadrovi DF-a ispostavljaju bilo kakav izvještaj o svom radu i da li smije gradonačelnik da stane na put neradu, ili čak lošoj namjeri direktorice Milice Kadović?"
KOMENTARI (0)