Ponedjeljak, 30.06.2025 | 13:42
IZVOR: radiosarajevo.ba

Jul donosi SREĆU odabranima - Ova dva horoskopska znaka biće pod ZAŠTITOM svemira

Jul 2025. donosi snažne astrološke pomake koji neće jednako utIcati na sve znakove Zodijaka. Dok se neki mogu suočiti s izazovima zbog retrogradnih kretanja planeta, drugi će osjetiti kako im se svemir otvara i pruža prilike za uspjeh, rast i unutašnji mir.




Foto: Ilustracija/ Pexels

Blizanci

Za Blizance, jul nosi brojne prilike, naročito u području međuljudskih odnosa i poslovne saradnje. Iako će potreba za komunikacijom biti pojačana, nećete uvijek nailaziti na otvorena vrata – ali vaša sposobnost izražavanja i razmjene ideja ostaće snažna.

Očekuje vas i poboljšano pamćenje te ugodniji emocionalni ton, što će vam dati prednost u odnosu na druge.

Najveća finansijska sreća dolazi u drugom dijelu mjeseca – tada bi se mogla otvoriti vrata novim prilikama, putovanjima i korisnim poznanstvima.

Iako vas okolnosti možda neće uvijek gurati naprijed, vaša unutarnja jasnoća i spremnost na dijalog pomoći će vam da postignete željene ciljeve.

U nastavku pročitajte koja dva znaka će biti posebno podržana nebeskim silama te kako najbolje iskoristiti ovu povoljnu energiju.

Djevica

Djevice će ovog mjeseca biti među najvećim dobitnicima, a za to mogu zahvaliti snažnoj podrški Merkura – svog vladara.

Na poslovnom planu moguće su značajne pobjede, dok će se neki predstavnici znaka napokon riješiti dugotrajnih zdravstvenih poteškoća.

U privatnom životu napokon dolazi do stabilizacije i unutaršnjeg sklada. Merkur će dodatno pojačati vašu organizovanost i usmjerenost na detalje, ali od vas će se tražiti pojačana pažnja na pristojnost i poštovanje u komunikaciji.

Ako već neko vrijeme posmatrate određenu poslovnu priliku, sada je vrijeme da pređete iz razmišljanja u konkretno djelovanje, piše Atma.hr

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Milatović sjutra u posjeti Estoniji

Četvrtak, 14.05.2026 | 18:22

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović, sa suprugom Milenom, boraviće 15. i 16. maja u zvaničnoj posjeti Republici Estoniji, saopšteno je iz predsjednikovog Kabineta.

„Pio“ d.o.o. Ulcinj na čelu sa Mladenom Đurovićem ostvario istorijski preokret: Od dubokih gubitaka do pozitivnog poslovanja

Četvrtak, 14.05.2026 | 23:02

Kompanija „Pio“ d.o.o. Ulcinj, na čelu sa Izvršnim direktorom Mladenom Đurovićem, koja upravlja hotelima „PIO“ u Ulcinju i „Gorske oči“ na Žabljaku pod okriljem Fonda PIO Crne Gore, ostvarila je u 2025. godini impozantne poslovne rezultate, prekidajući višegodišnji trend negativnog poslovanja.

Zašto se Australija takmiči na Evroviziji i šta bi bilo ako pobijedi?

Četvrtak, 14.05.2026 | 20:59

Uoči nastupa Delte Gudrem, koja ove godine predstavlja Australiju na Evroviziji, mnogi se ponovo pitaju kako je moguće da zemlja udaljena više od 14.000 kilometara učestvuje na evropskom muzičkom takmičenju.

MVP: Crna Gora se nije “otcijepila” od Srbije, niti je ikada bila dio nje u smislu u kojem to Vučić pokušava predstaviti

Četvrtak, 14.05.2026 | 23:18

Sa žaljenjem konstatujemo da predsjednik Srbije Aleksandar Vučić i povodom obilježavanja jubileja obnove crnogorske nezavisnosti nastavlja sa retorikom koja ne doprinosi dobrosusjedskim odnosima i međusobnom poštovanju dvije međunarodno priznate države, saopšteno je iz Ministarstva vanjskih poslova (MVP).

Električni automobili gube domet na hladnoći, ali hibridi imaju još jedan veliki problem

Četvrtak, 14.05.2026 | 18:06

Istraživanje pokazalo kako ekstremne temperature utiču na EV i hibridne automobile.

Nikolić: Dok Vučić ponovo osporava smisao 21. maja, najviši državni zvaničnici na to odgovaraju ćutanjem

Petak, 15.05.2026 | 16:35

Dvadeset godina nakon obnove nezavisnosti, Crna Gora je međunarodno priznata, građanska i evropska država — upravo zato što su o njenoj budućnosti odlučivali njeni građani, a ne politički centri moći van nje, saopštio je predsjednik Kluba poslanika Demokratske partije socijalista u Skupštini Crne Gore, Andrija Nikolić.   

Politiko: U Evropi samo Poljaci jasno podržavaju američko vojno prisustvo

Petak, 15.05.2026 | 16:24

Većina Evropljana protivi se vojnim bazama SAD u njihovim zemljama, osim Poljske gdje većina podržava veće američko prisustvo, pokazalo je novo istraživanje.

Pavličić: Žene u pravosuđu izložene pritiscima i onlajn nasilju, sudovi moraju brže reagovati na govor mržnje

Petak, 15.05.2026 | 16:13

Žene u pravosuđu izložene su pritiscima i onlajn nasilju, uključujući lične napade i diskreditaciju, a sudovi moraju brzo reagovati na govor mržnje i štititi dostojanstvo profesije, istakla je predsjednica Vrhovnog suda Crne Gore, Valentina Pavličić.

Radović u Puli: Inovacije moraju biti u službi stabilnosti i povjerenja

Petak, 15.05.2026 | 16:10

Guvernerka Centralne banke Crne Gore Irena Radović učestvovala je na Regionalnom sastanku guvernera centralnih banaka, koji je 14. i 15. maja održan u Puli, u organizaciji Hrvatske narodne banke.

Pronađeno tijelo Nešovića pored auto-puta u Šimanovcima

Petak, 15.05.2026 | 16:00

Tijelo Aleksandra Nešovića Baje, zbog čijeg je nestanka uhapšen načelnik beogradske policije Veselin Milić pronađeno je pored auto-puta kod Šimanovaca, saznaje Danas od više izvora iz policije.

EPCG u prvom kvartalu 2026. ostvarila rast dobiti od 257 odsto

Petak, 15.05.2026 | 15:50

Elektroprivreda Crne Gore ostvarila je u prvom kvartalu 2026. neto dobit od 36,47 miliona evra, što je za 257 odsto više u odnosu na isti period prethodne godine, saopštili su iz Elektroprivrede Crne Gore (EPCG) .  

GP URA: Osnovni sud u Ulcinju presudio u korist Abazovića po tužbi Bemaksa

Petak, 15.05.2026 | 15:37

Osnovni sud u Ulcinju presudio je u korist lidera GP URA Dritana Abazovića po tužbi kompanije Bemaks, odnosno Ranka Ubovića i Aca Mijajlovića, piše u saopštenju URA-e.

Moguće predstavljanje Murinja iduće nedjelje, Amorim odbio klupu Benfike

Petak, 15.05.2026 | 15:21

Portugalski mediji prenose da je Žoze Murinjo postigao dogovor sa Real Madridom i da bi već naredne sedmice mogao zvanično da bude predstavljen na „Santjago Bernabeuu“.  

Čelnici Junajteda ponudili novi ugovor Keriku

Petak, 15.05.2026 | 15:17

Suvlasnik Mančester junajteda Džim Retklif dao je dozvolu da se Majklu Keriku ponudi dvogodišnji ugovor. Čelnici "đavola" su vrlo zadovoljni igrama i rezultatima tima od dolaska nekadašnjeg veziste, pa će po svemu sudeći dobiti dugoročniji ugovor.     

Ibrahimović u Kišinjevu: Crna Gora spremna za predsjedavanje Komitetom ministara Savjeta Evrope

Petak, 15.05.2026 | 15:09

Potpredsjednik Vlade i ministar vanjskih poslova Ervin Ibrahimović poručio je na Konferenciji ministara vanjskih poslova Savjeta Evrope u Kišinjevu da je Crna Gora spremna da od novembra 2026. preuzme šestomjesečno predsjedavanje Komitetom ministara ove organizacije.