Četvrtak, 03.07.2025 | 10:22
IZVOR: rtcg.me

TRAGEDIJA - POGINUO fudbaler Diogo Žota

Napadač Liverpula stradao je u saobraćajnoj nesrećeni tokom odmora u Španiji, u četvrtak rano ujutru.




Foto: YouTube screenshot/Liverpool FC

Prvi podaci pokazuju da su 28-godišnji Digo Žota i njegov brat Andre, igrač Penjafijela, poginuli u tragičnoj nesrećeno neposredno poslije ponoći, na 65. kilometru puta A-52 u oblasti Senadilja. Operativna sala pokrajine Kastilja i Leon primila je nekoliko poziva u kojima je predočena nesreće tokom koje je automobi, u kome su se nalazila dvojica mladića, sletio sa puta, a vozilo se zapalilo. Na lice mjesta su poslati Saobraćajna civilna grada, Vatrogasna brigada, Centar za koordinaciju vanrednih situacija zdravstvenih hitnih slučajeva...

"Odatle su poslate Jedinice za hitnu pomoć i medicinsko osoble primarne zdravstvene zaštite centra Mombuej, koji su mogli samo da potvrde smrt dvoje mladih ljudi“, piše lokalani mediji iz Samore.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Aleksandri Radović PREMINUO otac - Poslala emotivnu poruku : "Hvala na životu i vaspitanju"

Četvrtak, 03.07.2025 | 16:26

Teški trenuci za Aleksandru Radović.

Vlada donijela NOVA kadrovska rješenja

Četvrtak, 03.07.2025 | 16:09

Vlada je, na danas održanoj 88. sjednici kojom je predsjedavao premijer Milojko Spajić razmotrila više kadrovskih pitanja

Zašto sa nekim kliknemo na prvu? Pet NEOČEKIVANIH stvari koje bude hemiju među LJUDIMA

Četvrtak, 03.07.2025 | 15:51

Ona nije nešto što možete da planirate, forsirate ili napravite strategiju kako da je izazovete.  

Šaranović – Kondratovič: Reforme u službi bezbjednosti – integritet postaje STANDARD

Četvrtak, 03.07.2025 | 15:26

Crna Gora ostaje odlučna u obračunu sa organizovanim kriminalom i izgradnji snažnih institucija integriteta, poručio je ministar unutrašnjih poslova Danilo Šaranović nakon današnjeg sastanka sa ministrom unutrašnjih poslova Republike Litvanije Vladislavom Kondratovičem, održanog u okviru zvanične bilateralne posjete.

Evropsko prvenstvo BEZ Dubljevića - Kapiten Crne Gore mora na OPERACIJU

Četvrtak, 03.07.2025 | 15:06

Kapiten košarkaške reprezentacije Crne Gore, Bojan Dubljević, definitivno će propustiti predstojeće Evropsko prvenstvo.

Šta više TROŠI STRUJU: Klima koja stalno radi ili često paljenje i gašenje?

Četvrtak, 03.07.2025 | 15:03

Ljetnje temperature u poslednjih nekoliko godina ne ostavljaju mnogo prostora za dilemu – klima-uređaj je od luksuza postao apsolutna potreba. 

Samo ih ostavite na miru: Horoskopski znakovi koji u samoći PRONALAZE SPAS

Četvrtak, 03.07.2025 | 14:36

U današnjem svijetu, gdje stalna komunikacija i društveni pritisci postaju norma, malo je onih koji zaista uživaju u trenucima provedenim u tišini i samoći.

ODLOŽENA Sjednica Ustavnog odbora, nova najkasnije do kraja jula

Četvrtak, 03.07.2025 | 14:27

Predsjednica Ustavnog odbora Jelena Božović poručila je da će planirana sjednica Ustavnog odbora, na kojoj je predviđeno važno glasanje o imenovanju sudija Ustavnog suda, biti odložena zbog iskrslih obaveza i opravdanih razloga pojedinih članova odbora koji neće moći prisustvovati.

Podgorička URA: Glavni grad umjesto da kupuje NOVE AUTOBUSE i uvodi nove linije UKIDA i ove postojeće

Četvrtak, 03.07.2025 | 14:25

Umjesto da je Glavni grad u prethodnih sedam mjeseci mandata nove uprave kupio 50, 100 ili više autobusa i kombi vozila različitih veličina, pa time drastično uvećao broj linija i smanjio razmake dolaska autobusa, svjedočimo nevjerovatnim scenama da gradsko preduzeće „Putevi“ donosi odluku o ukidanju redovnih autobuskih linija i dolasku autobusa na nadrealnih sat i po vremena, saopštili su iz podgoričkog odbora Građanskog pokreta URA.

Janović: Partije koje su protestovale svakog dana UKIDAJU PRAVO o građanima da izraze bunt

Četvrtak, 03.07.2025 | 14:06

Partije i političari koji su došli na vlast tako što nijesu poštovali nijednu instituciju u Crnoj Gori i koji su protestovali svakog dana, sada ukidaju pravo građanima da izraze bunt, kazao je poslanik Demokratske partije socijalista (DPS) Nikola Janović.