Petak, 19.09.2025 | 12:44
IZVOR: cdm.me

DPS Pljevlja: Dario Vraneš da podnese OSTAVKU zbog skandala sa paljenjem vozila Komunalne policije

"Aktuelni predsjednik Opštine Pljevlja Dario Vraneš treba da podnese ostavku zbog skandala sa paljenjem vozila Komunalne policije, ukoliko policijska istraga dokaže, a sve su prilike da hoće, da je on nalogodavac izvršenja ovog krivičnog djela", poručili su iz Opštinskog odbora DPS Pljevlja.




Foto: arhiva, YouTube screenshot/MediaBiro

Oni podsjećaju da je Vraneš nedavno za ovaj skandal, kojim je, ispostavlja se, želio da izvrši dodatni pritisak da se silom na sramotu nastavi sa probijanjem trase za nastavak Omladinske ulice, besramno i bestidno optužio aktiviste DPS-a.

“Zato zahtijevamo od nadležnih organa da do kraja, u što skorijem roku, rasvijetle ovo krivično djelo i sve okolnosti u vezi sa izvršenjem istog, jer građani Pljevalja zaslužuju istinu o tome kakvim se sve sredstvima služi onaj koji je zaposjeo fotelju prvog čovjeka Opštine."

"Ukoliko ovaj osvjedočeni nacionalista i negator države Crne Gore sam ne bude imao svijest I savjest da podnese ostavku kada se dokaže njegova upletenost u ovaj događaj, Klub odbornika DPS-a u SO Pljevlja će inicirati njegovu smjenu,” navodi se u saopštenju.

"U krajnjem, ta će inicijativa dodatno ogoliti poziciju PES-a i Demokrata, koji i o ovom sramotnom događaju tako glasno ćute, koji već dvije i po godine, bez obzira na sva njegova činjenja i nečinjenja, iskazuju apsolutnu lojalnost i poslušnost prema Dariu Vranešu, zbog koje će na narednim izborima platiti cijenu u vidu borbe za opstanak na marginama političkog života u Pljevljima.", zaključuje se u saopštenju.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Svi misle da je za POVRĆE i VOĆE, ali nije - Evo čemu služi donja LADICA u frižideru

Četvrtak, 18.09.2025 | 15:02

Mislite da je dovoljno samo staviti voće i povrće u frižider kako bi ostalo svježe? Stručnjaci upozoravaju da većina ljudi pogrešno koristi donju ladicu friždera, tzv. crisper drawer, i time nesvjesno skraćuje trajnost namirnica.

Botoks pada u zaborav: Maska od DVA SASTOJKA će vas podmladiti bolje od hirurga

Četvrtak, 18.09.2025 | 14:55

Otkrivamo vam jeftinu i efikasnu kombinaciju sastojaka, a to su vazelin i kukuruzni skrob, koji vraćaju koži mekoću, hidrataciju i lagani mat efekat

Andrej Delibašić: Nagrada namijenjena mom ocu ide u HUMANITARNE svrhe

Četvrtak, 18.09.2025 | 15:12

Nagrada oslobođenja Nikšića za 2025. godinu dodijeljena je posthumno crnogorskom fudbaleru Andriji Delibašiću. Njegov sin Andrej Delibašić je danas prilikom preuzimanja nagrade zahvalio na toj časti i kazao da nagrada ide u humanitarne svrhe.

Murinjo PRONAŠAO novi klub, „izdao“ klub u kojem se proslavio

Četvrtak, 18.09.2025 | 15:05

Portugalski fudbalski trener Žoze Murinjo postigao je dogovor sa Benfikom o dvogodišnjem ugovoru, preneli su danas britanski mediji.

ODBIJAN predlog CAAP da se OBUSTAVI dalji tok tendera za dodjelu KONCESIJU za crnogorske aerodrome

Četvrtak, 18.09.2025 | 15:27

Vladina Komisija za koncesije odbila je predlog luksemburško-američke kompanije Corporación América Airports (CAAP) da obustavi dalji tok tendera za dodjelu koncesija za crnogorske aerodrome, saopšteno je Televiziji Vijesti iz tog tijela Vlade.

Mugoša saopštio RAZLOG zbog kojih opozicija NIJE podržala Deklaraciju

Petak, 19.09.2025 | 14:33

U ime opozicije sam na sjednici POSP-a saopštio razloge zbog kojih nismo podržali Deklaraciju poslanika vlasti u crnogorskom parlamentu i poslanika Evropskog parlamenta, saopštio je poslanik SD-a Boris Mugoša.

Abazović u Pekingu: Crna Gora je naredna članica EU - Zajednički da GRADIMO mostove između Istoka i Zapada

Petak, 19.09.2025 | 14:24

Crna Gora ima toliko toga da ponudi svijetu, kazao je predsjednik Građanskog pokreta URA

ZAVRŠENA anacija klizišta na Dobrakovu

Petak, 19.09.2025 | 14:12

Sanacija klizišta Dobrakovo završena je i obezbijeđeno je nesmetano odvijanje saobraćaja na ovom putnom pravcu. Riječ je o klizištu koje se nalazi između dva granična prelaza, na jednom od najvažnijih putnih pravaca koji povezuje Crnu Goru i Srbiju.

Konzumacija ove NAMIRNICE na prazan želudac može poboljšati ZDRAVLJE SRCA

Petak, 19.09.2025 | 13:48

Nar je voće poznato po bogatom nutritivnom sastavu i osnažujućem djelovanju na organizam, sve više se ističe kao prirodni saveznik zdravlja. Njegova svakodnevna konzumacija, posebno ujutro na prazan želudac, može donijeti brojne koristi za cjelokupno zdravlje, a posebno za srce i probavni sistem.

Monika Beluči i Tim Barton RASKINULI vezu: Objavili ZAJEDNIČKO saopštenje

Petak, 19.09.2025 | 13:26

Monika Beluči je ponovo slobodna.

Advokat porodice: Komisija iz Slovenije utvrdila PROPUSTE u liječenju Drite Tafe

Petak, 19.09.2025 | 13:14

Komisija za vanrednu eksternu provjeru Ljekarske komore Slovenije utvrdila je da je bilo propusta prilikom liječenja preminule porodilje iz Ulcinja Drite Tafe.    

Postoji JEDNO pravilo - Evo kada treba UNIJETI biljke da prežive ZIMU

Petak, 19.09.2025 | 13:03

Kako su dani kraći, a temperature lagano padaju, važno je obratiti pažnju na potrebe biljaka koje imamo na balkonu, terasi ili u dvorištu.

DPS Pljevlja: Dario Vraneš da podnese OSTAVKU zbog skandala sa paljenjem vozila Komunalne policije

Petak, 19.09.2025 | 12:44

"Aktuelni predsjednik Opštine Pljevlja Dario Vraneš treba da podnese ostavku zbog skandala sa paljenjem vozila Komunalne policije, ukoliko policijska istraga dokaže, a sve su prilike da hoće, da je on nalogodavac izvršenja ovog krivičnog djela", poručili su iz Opštinskog odbora DPS Pljevlja.

Sunce se „budi“ – Naučnici otkrili važne PROMJENE na površini Sunca

Petak, 19.09.2025 | 12:36

Sunce, naša zvijezda koja je inače sinonim za postojanost, u posljednje vrijeme pokazuje iznenađujuće ponašanje koje je zaintrigiralo naučnu zajednicu.

Katarina Živković progovorila o TEŠKOM periodu u životu: „Jednom mjesečno sam doživljavala nervne slomove“:

Petak, 19.09.2025 | 12:13

Pjevačica Katarina Živković se pre nešto više od godinu dana ostvarila u najlepšoj životnoj ulozi, ali je sada otkrila da njen put do majčinstva nije bio nimalo lak.