Agencija za kontrolu kvaliteta visokog obrazovanja (AKOKVO) odobrila je izdavanje sertifikata o akreditaciji doktorskog akademskog studijskog programa "Arhitektura i urbanizam" na Arhitektonskom fakultetu u Podgorici Univerziteta Crne Gore.
Foto: ucg.ac.me
Kako je saopšteno, studijskim programom, u trajanju od tri godine (šest semestara), obima 180 ECTS kredita, omogućen i najviši stepen obrazovanja iz oblasti arhitekture i urbanizma na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta crne Gore.
"Otvaranje doktorskih studija predstavlja snažan podsticaj unapređenju istraživačke izvrsnosti u oblastima arhitekture i urbanizma u Crnoj Gori. Razvijen je na platformi dostizanja prepoznatljivosti u okviru Evropskog prostora visokog obrazovanja i Evropskog istraživačkog prostora", zaključeno je u saopšteno je Univerziteta Crne Gore.
KOMENTARI (0)