Četvrtak, 16.10.2025 | 21:26
IZVOR: Telegraf.rs/Blic.rs

"Pio sam alkohol prije saobraćajke" Šok priznanje Darka Lazića

Pjevač Darko Lazić priznao je da je u noći kada su on i njegova supruga Katarina imali tešku saobraćajnu nezgodu, konzumirao alkohol.

 




Foto: YouTube screenshot/ Ami G Show

Lazić je otkrio nepoznate detalje saobraćajne nezgode, govorio je o mogućoj kazni zatvora, kao i odnosu sa bivšom nevenčanom supugom Marinom Gagić.

Nakon saobraćajne nezgode pojavio se snimak sa proslave na kojoj Darko pije piće i veseli se, a pjevač nije mogao da porekne da je to veče ipak popio

"Neću da kažem da nisam pio, popio sam, ali na snimku sam sipao energetsko piće da vidim Kaćinu reakciju, da se našalim sa njom. Kasnije sam popio par pića, ne mogu da kažem da nisam. Čekam da vidim ljekarski nalaz, mislim i stojim iza toga da je 1.90 i nešto, to je dvije flaše, to je nemoguće. Nisam toliko popio, popio sam par pića."– rekao je Darko Lazić u emisiji Scena.

Na pitanje šta piše u izvještaju nadležnih, odnosno papirima kojima je mahao nakon što je napustio zdravstvenu ustanovu posle nezgode, odgovorio je:

"Nisam čitao, bio sam bijesan na sebe, taman mi je sve lijepo krenulo, i pjesme, i život i sve, i onda mi se desi ovakva neka glupa priča gdje smo mogli i Kaća i ja da nastradamo. Bio sam tužan i utučen." - priznao je Darko Lazić.

Sudski rasplet i dalje nije poznat, ali Darkova kuma Andreana Čekić izjavila je da bi mu pjevala ispraćaj u zatvor ukoliko dođe do takve kazne.

"To je lijepo sa njene strane, to je ljudski. Andreana je rekla da bi mi pjevala ispraćaj u zatvor. Ako dođe do toga, zakon postoji za sve, postoji i za mene. Ne odlučujem ja, odlučuje sud, kako bude tako će biti ."- rekao je pjevač.

Darku je prije nekoliko godina oduzeta vozačka dozvola, ali posjeduje češku dozvolu, a ima u planu da u nekom trenutku polaže vožnju i u Srbiji.

Darkova bivša vanbračna supruga Marina Gagić, sa kojom ima sina Alekseja, rekla je da nije bila pozvana na rođendansko slavlje Lazićeve i Kaćine nasljednice Srne.

-"To je netačno, kada sam pitao da pusti Alekseja, rekao sam i njoj: "Ako ti želiš, dobrodošla si uvijek sa Aleksejem", rekla je da nema potrebe. Ni Kaća, ni ja, nemamo ništa protiv nje, pozvali smo je. Ona je majka mog djeteta i uvijek će biti pozvana, na njoj je da odluči da li hoće da dođe ili ne. Pozvao sam je i to siguno." - istakao je Darko Lazić.

Darkova djeca, Lorena i Aleksej, bili su zabrinuti zbog saobraćajne nezgode koju je doživio njihov tata.

"Lorena je inteligenta, sve zna, zvala je da me vidi kako sam, da me pita, jako se zabrinula. I Aleksej me je zvao, i on je čuo, pitao me je da mu pokaže ožiljak, da vidi da li se tata mnogo udario. Znaju već sve, rekao sam da nije namjerno i šta da radim ."- istakao je pevač.

Izvor - Telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

Dokumentarac o Melaniji Tramp "priznao poraz", zaradio tek 16 miliona

Ponedjeljak, 09.03.2026 | 13:35

Dokumentarni film "Melania" koji prati život američke prve dame Melania Tramp praktično je priznao poraz nakon vrlo loših rezultata na kino-blagajnama. Film, koji je režirao Brett Ratner, trebao je biti veliki projekat studija Amazon MGM Studios. Dokumentarac prikazuje približno 20 dana iz života Melanije Tramp u periodu prije druge inauguracije njenog supruga, američkog predsjednika Donalda Trampa.

(FOTO/VIDEO) Pucano na Rijaninu kuću, uhapšena jedna osoba

Ponedjeljak, 09.03.2026 | 11:08

Na kuću pop zvijezde Rijane u Beverli Hilsu u Los Anđelesu pucano je iz automatske puške, dok se pjevačica nalazila unutra sa porodicom.

Sem Asgari o hapšenju Britni Spirs: Svako može da pogriješi

Subota, 07.03.2026 | 13:04

Bivši suprug pop zvijezde Britney Spears, Sam Asghari, oglasio se nakon vijesti da je pjevačica uhapšena zbog vožnje pod uticajem alkohola i droga. Asgari je kratko poručio da svako može napraviti grešku, ali je naglasio da je trenutno fokusiran na druga pitanja.

Kruz Bekam nije zatvorio vrata bratu Bruklinu: Nadam se pomirenju

Petak, 06.03.2026 | 17:46

Kruz Bekam želi da obnovi odnos sa starijim bratom Bruklinom Bekamom usred trenutne porodične svađe.

Seka Aleksić otkrila želju: "Voljela bih djevojčicu"

Petak, 06.03.2026 | 12:20

Pjevačica Seka Aleksić iskreno je govorila o porodici, ali i planovima za njeno proširenje te želji da jednog dana dobije djevojčicu.

Udruženje naftnih kompanija CG: Ozbiljan rizik od prekida snabdijevanja gorivom; pojedine pumpe već bez goriva

Nedjelja, 08.03.2026 | 16:22

Udruženje naftnih kompanija Crne Gore (UNKCG) upozorilo je da postoji ozbiljan rizik od prekida snabdijevanja gorivom Crne Gore zbog toga što su cijene goriva, naročito eurodizela kod dobavljača više za 30 odsto od cijena koje sada važe.  

Helikopterska evakuacija sa Sinjajevine: Povrijeđena žena hitno prebačena u Urgentni centar

Nedjelja, 08.03.2026 | 19:47

Operativno-komunikacioni centar 112 Direktorata za zaštitu i spašavanje primio je danas u 13:30 časova poziv u kojem je prijavljeno da je žena zadobila povredu kičmenog stuba na Sinjajevini, nakon čega je organizovana hitna helikopterska evakuacija do Urgentnog centra Crne Gore.

Skok cijena goriva potresa region: Vlade najavljuju hitne mjere

Nedjelja, 08.03.2026 | 15:13

Regionalne vlade suočavaju se s rastućim pritiskom zbog skoka cijena nafte i naftnih derivata, pa širom jugoistočne Evrope najavljuju različite mjere kako bi ublažile udar na građane i privredu.

Zašto bi svako domaćinstvo trebalo da ima orhideju?

Nedjelja, 08.03.2026 | 16:36

Orhideje pročišćavaju vazduh, te bi iz tog razloga, primarno, trebalo da ih imate u domu. Takođe, njihova prisutnost može značajno da smanji stres. I to nije sve...

Crveni krst - Ruže kao podsjetnik na borbu za ravnopravnost

Nedjelja, 08.03.2026 | 17:17

Povodom 8. marta, volonteri Crvenog krsta i ove godine obradovali su sugrađanke ružama i čestitkama, podsjećajući da Međunarodni dan žena nije samo praznik pažnje, već i simbol dugogodišnje borbe za ekonomsku, socijalnu i političku ravnopravnost žena, koja traje i danas.

Abazović: Okupimo sve, osim kriminalaca i nacionalista

Ponedjeljak, 09.03.2026 | 14:43

Nakon velikih nada da Crnu Goru očekuju progres i stabilnost, nesnalaženje aktuelne vlasti dovelo je do razočaranja, ocijenio je lider GP URA Dritan Abazović u razgovoru za "Dan".

Paket ulaznica za dvomeč protiv Kluža u prodaji

Ponedjeljak, 09.03.2026 | 14:29

Košarkaški klub Budućnost Voli obavještava javnost da je u toku prodaja paketa ulaznica za dvomeč protiv Kluža, koji naš tim očekuju u okviru Evrokupa i AdmiralBet ABA lige u Mtel dvorani „Morača".

Radulović: Aerodromi spremni za ljetnju sezonu, Crna Gora povezana sa nikad više destinacija

Ponedjeljak, 09.03.2026 | 14:20

Crnogorski aerodromi spremni su za predstojeću ljetnju turističku sezonu, poručio je ministar pomorstva i koordinator radom Ministarstva saobraćaja Filip Radulović tokom posjete Aerodromu u Golubovcima.

Mugoša: Vlada može kroz privremenu korekciju akciza korigovati rast cijena goriva

Ponedjeljak, 09.03.2026 | 14:07

U konačnoj cijeni goriva koju plaćaju građani oko 50% učestvuju dažbine državi (akcize, PDV u čiju osnovicu za obračun ulaze i akcize, naknada državi za strateške rezerve nafte), naveo je poslanik SD Boris Mugoša.

Nastavak unapređenja službi ZHMP: U nova vozila uloženo više od 130.000 eura

Ponedjeljak, 09.03.2026 | 13:51

Ministar zdravlja Crne Gore Vojislav Šimun predao je ključeve novih vozila predstavnicima Zavoda za hitnu medicinsku pomoć (ZHMP), u prisustvu direktora Vuka Nikovića, pomoćnika direktora Miloša Šaponjića i direktora Fonda za zdravstveno osiguranje Crne Gore Aleksandra Ružića, saopštili su iz ZHMP, dodajući da je u nova vozila uloženo više od 130.000 eura.

Krivična prijava protiv Rožajca, osumnjičen za prodaju droge

Ponedjeljak, 09.03.2026 | 14:41

Policija je nakon sprovedenih vještačenja u Forenzičkom centru u Danilovgradu podnijela krivičnu prijavu Višem državnom tužilaštvu u Bijelom Polju protiv S.M. iz Rožaja, saopšteno je iz Uprave policije.

Dokumentarac o Melaniji Tramp "priznao poraz", zaradio tek 16 miliona

Ponedjeljak, 09.03.2026 | 13:35

Dokumentarni film "Melania" koji prati život američke prve dame Melania Tramp praktično je priznao poraz nakon vrlo loših rezultata na kino-blagajnama. Film, koji je režirao Brett Ratner, trebao je biti veliki projekat studija Amazon MGM Studios. Dokumentarac prikazuje približno 20 dana iz života Melanije Tramp u periodu prije druge inauguracije njenog supruga, američkog predsjednika Donalda Trampa.

Spriječiti sljepilo na vrijeme: KCCG obilježio Međunarodnu nedjelju borbe protiv glaukoma

Ponedjeljak, 09.03.2026 | 13:25

Klinika za očne bolesti Kliničkog centra Crne Gore (KCCG) uspješno je realizovala akciju preventivnog mjerenja očnog pritiska.

Sijarto: EU treba odmah da ukine zabranu uvoza ruske nafte i gasa

Ponedjeljak, 09.03.2026 | 13:17

Vlada Mađarske predložiće Evropskoj uniji da odmah ukine zabranu korišćenja ruske nafte i gasa u svim zemljama EU kako bi se spriječila nestašica energije i nagli rast cijena zbog rata na Bliskom istoku, izjavio je danas ministar spoljnih poslova i trgovine Peter Sijarto poslije hitnih sastanaka savjeta za odbranu i energetsku bezbjednost.

Borba za opstanak u ABA ligi; SC Derbi gostuje Megi

Ponedjeljak, 09.03.2026 | 13:12

SC Derbi večeras gostuje Megi u 2. kolu plej-auta ABA lige, rivalu protiv kojeg ima negativan skor u ABA ligi - dvije pobjede i šest poraza.