Predsjednik poslaničkog kluba Demokratske Crne Gore u Skupštini Crne Gore, Boris Bogdanović Komentarisao je na društvenim mrežama hapšenje bivšeg ministra poljoprivrede i ruralnog razvoja Milutina Simovića, kazavši da će sada krenuti „poznata politička predstava“.
Foto: arhiva, Skupstina Crne Gore/ I.Šljivančanin
Kako je naveo, uvijek je isti scenario – prvo laž, onda buka, pa kolektivno zapomaganje“.
"Sad će krenuti poznata predstava: “politički progon”, “montaža”, “osveta”. I isto su to vikali kad je pao Slavko Stojanović, dok nije stao pred sud i priznao da je švercovao cigarete. I isto su urlali za “Veku kraljicu” dok je sud nije dva puta osudio i zauvijek razgolitio taj mit o političkom progonu" kazao je Bogdanović.
"A onda dođu papiri, priznanja, presude i tišina. Ne hapsi se ovdje politika, hapsi se sistem koji je decenijama razarao Crnu Goru" rekao je Bogdanović.
On je naveo da se ne ruše ljudi zato što su nevini, nego zato što su godinama mislili da su iznad zakona.
"Kad pravda konačno dođe, oni je zovu osvetom. A narod zna da je to račun koji je decenijama čekao da bude ispostavljen" naveo je Bogdanović.
KOMENTARI (0)