U većem Podgorice ponovo je došlo do prekida snabdijevanja električnom energijom.
Foto: Ilustracija/Pixabay
Naime, bez struje je dio centra glavnog grada.
Takođe, do prekida u snabdijevanju električnom energijom došlo je i na Zlatici, javljaju naši čitaoci.
„Zbog ispada KB “Gorica2” bez napajanja električnom energijom su: Stara Zlatica, dio Zlatice prema strelištu, Zagorič (osim dijela naselja uz pružni prelaz – Ul. Nikole Tesle, Ludviga Kube, Rovačke i Petra Miljanića i dijela naselja uz veliku trafostanicu (PG 1) – Ul. Piperska), brdo Gorica, Malo brdo, dio Momišića (od Vezirovog mosta prema Paladi, naselje pored Vezirovog mosta – Ul. Gavra Vukova, naselje oko Ars Medike, Ul. Bregalnička, dio Ul. VII omladinske brigade i dio Ul. vladike Danila), centar grada (Ul. Vaka Đurovića, stadion Budućnosti i dio grada oko stadiona, Ul. 19. decembar, dio Ul. Beogradske prema stadionu, Bulevar Ivana Crnojevića, Ul. Balšića, Ul. Hercegovačka, Ul. Miljana Vukova, zgrade oko restorana Radovče, zgrada Kerbera u Ul. Novaka Miloševa, Ul. Slobode, Trg Nezavisnosti, Ul. Njegoševa, Ul. Bokeška, Ul. Vučedolska, Bulevar Stanka Dragojevića, Ul. Karađorđeva, gradski parlament, zgrada UN Montenegro na Milenijumu)
Mosor, dio Zlatice, dio Rogama, Smokovac, Peuta, Gornja i Donja Vrbica, Repetitor Sjenice i dio Meduna“, stoji u objavi CEDIS-a na društvenim mrežama.
Podsjećamo, i tokom jučerašnjeg dana je veći dio Podgorice bio bez struje.
KOMENTARI (0)