Srpski teniser, Novak Đoković savladao je danas Amerikanca Tomija Pola u egzibicionom meču pred Vimbldon.
Foto: YouTube screeenshot/Tennis TV
Đoković je slavio nakon tri seta – 6:3, 6:7, 7:5.
Đoković je u prvom setu napravio jedan brejk, dok je na drugoj strani Pol prijetio, imao brejk šanse, ali nijednu nije uspio da iskoristi.
U drugom setu nije bilo brejka, dok je u taj-brejku Đoković propustio meč loptu, a na drugoj strani je Pol svoje šanse iskoristio i izjednačio.
U trećem setu se igralo do sedam poena, kao u taj-brejku. Đoković je ključni poen osvojio za 4-2 i na kraju stigao do pobjede.
Vimbldon počinje u ponedjeljak, a Đoković u prvom kolu igra sa Kinezom Žibingom Vuom.
KOMENTARI (0)