Tenis

Kirjos još uvijek ne može da preboli ovaj poraz od Đokovića - „Dvije noći nisam spavao“

Srijeda, 03.04.2024 | 14:04

Australijski teniser, Nik Kirjos, prisjetio se finala Vimbldona 2022. godine protiv Novaka Đokovića koje je izgubio 4:6, 6:3, 6:4, 7:6.

Dimitrov: Siner je sada NAJBOLJI IGRAČ PLANETE

Utorak, 02.04.2024 | 08:50

Deveti teniser svijeta Grigor Dimitrov (32) poručio je da je mladi Italijan Janik Siner trenutno najbolji igrač planete.

LEGENDARNI TENISER želi da trenira Novaka Đokovića - "Bila bi mi ČAST"

Ponedjeljak, 01.04.2024 | 19:23

Nakon rastanka Novaka Đokovića i Gorana Ivaniševića, krenula je licitacija sa imenom novog trenera najboljeg tenisera svijeta.

Đoković više NIJE prvi favorit na Rolan Garosu - Ovo su NAJNOVIJE KVOTE

Ponedjeljak, 01.04.2024 | 12:55

Završen je i poslednji Masters na betonu, što znači da je sve spremno za početak šljake i pripreme za Rolan Garos, drugi Grend slem turnir u godini, gdje titulu brani Novak Đoković koji je slavio protiv Kaspera Ruda u finalu prethodne godine.

"U poslednjih šest mjeseci, Janik Siner je najbolji igrač na planeti"

Ponedjeljak, 01.04.2024 | 11:19

Italijanski teniser je trijumfom završio Masters u Majamiju gde je u finalu Grigoru Dimitrovu prepustio samo četiri gema (6:3, 6:1).

WTA lista: Danka tek 249., veliki skok šampionke Majamija

Ponedjeljak, 01.04.2024 | 09:20

Danka Kovinić i dalje žestoko nazaduje na WTA listi – trenutno je 249. igračica planete, što je za osam pozicija slabiji plasman u odnosu na prošlu sedmicu.

Đoković započeo 419. NEDJELJU na vrhu ATP liste, Siner prestigao Alkaraza

Ponedjeljak, 01.04.2024 | 07:24

Novak Đoković i dalje sigurno drži prvo mjesto na ATP listi.

TITULA za Sinera: "Srušio" Dimitrova i OSVOJIO Majami

Nedjelja, 31.03.2024 | 23:12

Italijanski teniser Janik Siner pobjednik je ovogodišnjeg Masters turnira u Majamiju.

Kolins ne odustaje od PENZIJE uprkos OSVAJANJU Majamija - "NE MIJENJAM odluku"

Nedjelja, 31.03.2024 | 09:25

Danijel Kolins je sinoć iznenađujućom pobjedom protiv Elene Ribakine u finalu Mastersa u Majamiju, osvojila najveći trofej u svojoj karijeri.

SENZACIJA u Majamiju - 53. teniserka svijeta OSVOJILA MASTERS

Nedjelja, 31.03.2024 | 08:22

Američka teniserka Danijel Kolins osvojila je titulu na turniru u Majamiju.

Đoković će za TRENERA angažovati ženu? "Novak će uraditi najbolje za njega"

Subota, 30.03.2024 | 12:46

Pred Novakom Đokovićem narednih dana i nedelja je velika odluka, da li će angažovati novog trenera i ko bi to mogao biti.

Dimitrov - I dalje vjerujem u sebe, FINALE je samo višnja na torti

Subota, 30.03.2024 | 11:35

Grigor Dimitrov je plasmanom u finale Mastersa u Indijan Velsu pokazao da je u izuzetnoj formi.

IZNENAĐENJE u Majamiju: Siner SAVLADAO Medvedeva i izborio FINALE

Petak, 29.03.2024 | 21:43

Treći teniser svijeta Janik Siner prvi je finalista mastersa u Majamiju.

Đoković: Ivanišević je prijatelj za CIJELI ŽIVOT, možda nastavim BEZ TRENERA

Petak, 29.03.2024 | 19:27

Novak Đoković je iznenadio svijet prekidom saradnje sa Goranom Ivaniševićem. Za pet godina zajedno su osvojili devet grend slem titula, svaki od turnira iz Masters serije i taj broj doveli do rekordnih 40.

Alkaraz o Dimitrovu: Učinio je da se osjećam kao da ponovo imam 13 GODINA

Petak, 29.03.2024 | 09:47

Karlos Alkaras istakao je koliko je bio nemoćan protiv Grigora Dimitrova.

VIDEO - Iznenađenje u MAJAMIJU - Dimitrov "srušio" Alkaraza i izborio POLUFINALE

Petak, 29.03.2024 | 07:18