Vaterpolo

Crnogorski vaterpolisti na turniru u Dizeldorfu

Utorak, 16.08.2022 | 16:36

Seniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore od 18. do 20. avgusta učestvovaće na turniru u Dizeldorfu, u sklopu priprema za Evropsko prvenstvo u Splitu, saopšteno je iz Vaterpolo plivačkog saveza.

VELIKI TRIJUMF - Crnogorski vaterpolisti pobijedili Španiju

Ponedjeljak, 15.08.2022 | 13:00

Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore pobijedila je danas Španiju 11:8, u utakmici trećog kola D grupe Svjetskog prvenstva za igraće do 18 godina u Beogradu.

SP u vaterpolu: Juniori ubjedljivi protiv Kanade

Subota, 13.08.2022 | 14:14

Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore savladala je Kanadu 23:3 u meču drugog kola grupe D na Svjetskom prvenstvu u Beogradu.

"Ajkule" OSVOJILE pehar na Kritu

Nedjelja, 31.07.2022 | 20:55

Vaterpolisti Crne Gore osvojili su Samarcidis kup.

"Ajkule" poražene od Srbije - Zauzeli šesto mjesto

Srijeda, 27.07.2022 | 17:15

Naši vaterpolisti poraženi su na kraju takmičenja u Svjetskoj ligi.

Gojković: "Sami smo sebe doveli u ovu situaciju, svaki meč do kraja je DRAGOCJEN"

Ponedjeljak, 25.07.2022 | 22:11

Selektor vaterpolo reprezentacije Crne Gore Vladimir Gojković je poručio da je Francuska zasluženo slavila i plasirala se u polufinale Svjetske lige.

"Ajkule" bez POLUFINALA: Francuska UBJEDLJIVA u drugom poluvremenu

Ponedjeljak, 25.07.2022 | 21:18

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore je predala krunu u Svjetskoj ligi.

Vaterpolisti Crne Gore PORAŽENI od Španije 12:10

Nedjelja, 24.07.2022 | 19:16

Vaterpolisti Crne Gore izgubili su od Španije 12:10 poslije peteraca u posljednjem kolu finalnog turnira Svjetske lige, pa će u sjutrašnjem četvrtfinalu igrati protiv domaće Francuske.

Gojković: Odličan tempo do kraja, Mršić: Želimo da ODBRANIMO TITULU

Petak, 22.07.2022 | 20:52

Selektor vaterpolo reprezentacije Crne Gore Vladimir Gojković je bio zadovoljan načinom na koji su njegovi izabranici otvorili Super finale Svjetske lige u Strazburu.

SVJETSKA LIGA: "Ajkule" ubjedljive protiv Srbije

Petak, 22.07.2022 | 19:14

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore je pobjedom otvorila Super finale Svjetske lige u Strazburu.

"Ajkule" brane ZLATO u Svjetskoj ligi: Vidjećemo sa čime RASPOLAŽEMO

Nedjelja, 17.07.2022 | 11:22

Od naznaka na Svjetskom prvenstvu do potvrde koja je prije nekoliko dana stigla na adresu Vaterpolo i plivačkog saveza – "ajkule“ će na završnom turniru Svjetske lige u Strazburu ipak braniti prošlogodišnje osvojeno zlato.

Naši vaterpolisti idu na Super finale Svjetske lige

Srijeda, 13.07.2022 | 15:42

Vaterpolisti Crne Gore igraće Super finale Svjetske lige u Strazburu.

Marko Petković: Ova ekipa ima veliki potencijal da za par godina bude jedna od najjačih reprezentacija na svijetu!

Subota, 09.07.2022 | 09:23

Crnogorska vaterpolo reprezentacija zauzela je osmu poziciju na nedavno završenom Svjetskom prvenstvu koje je održano u Mađarskoj.

Gojković nakon utakmice: Došlo je do emotivnog PRAŽNJENJA, nijesmo se oporavili posle četvrtfinala

Nedjelja, 03.07.2022 | 14:53

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore je nastup na Svjetskom prvenstvu završila na osmom mjestu.

Crna Gora poražena od domaćina: Osmo mjesto na Svjetskom prvenstvu za naše "Ajkule"

Nedjelja, 03.07.2022 | 14:07

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore je zazuela osmo mjesto na Svjetskom prvenstvu u Budimpešti.

Crna Gora se oprašta od Svjetskog prvenstva - još jedan DUEL sa Mađarima

Nedjelja, 03.07.2022 | 10:36

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore danas završava nastup na Svjetskom prvenstvu.