Četvrtak, 08.02.2024 | 11:06
IZVOR: Una.rs

Donosimo IDEJE kako da IZNENADITE PARTNERA za Dan zaljubljenih

Razmišljajte o svom partneru i neka taj poseban dan ljubavi bude itekako za pamćenje.




Foto: Ilustracija/ Pixabay.com

Bliži se Dan zaljubljenih, još jedan datum koji zahtjeva da se posvetimo malo više svojim partnerima. I, dok jedni biraju kraći romantični put u Rim, Pariz, Budimpeštu, i druge romantične gradove, drugi pak više vole da ovaj lijepi datum proslave u toplom domu i uz poneki skroman, ali lijep poklončić. 

Za 14. februar muškarci su ipak u većem problemu. Treba svake godine izabrati neki originalan poklon kojim će ponovo osvojiti srce svoje drage.

Romantičan gest

Ukoliko je vaš muškarac jedna romantična duša, a mnoge bi vam na tome pozavidele, onda se i vi potrudite da ga raznježite. Sasvim sigurno bi jako volio kada biste uključili vašu kreativnu stranu i tako izradili neke vaše zajedničke fotografije i ubacili ih u lijepi foto-album. 

Gotovo sve fotografije su na mobilnim telefonima, a album je postao veoma romantičan, pa čak i ekskluzivan način da se podsjetite najlepših trenutaka u vašem životu. 

Garderoba je uvijek pun pogodak

Uglavnom, muškarci vole jednostavne poklone, one koji mogu da im posluže ili koje bi uvijek rado obukli, te tako poklon kao što je majica za trening, šorts za trening, bokserice za spavanje ili košulja mogu biti odličan izbor. 

Film i kokice - uživajte

Ne treba zapostaviti odlazak u bioskop ili na kolače. Bisokop je uvijek dobar izbor, izdvojite dva sata za vas dvoje i uživajte u kokicama i grickalicama dok gledate novi film. 

Odlazak u poslastičarnicu je uvijek in, a pogotovo sada kada postoje i zdravije varijante poput sirovih torti i kolača, pa možda idealan dejt za Dan zaljubljenih može biti upravo odlazak na isprobavanje novih poslastica u gradu. 

Gedžeti su ono što muškarci žele 

Većina muškaraca voli tehnologiju i gedžete, tako da nove slušalice za telefon, smart maska za telefon ili novi zvučnici za kompjuter - sigurno su dobar odabir za poklon. 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Ministri i danas pred poslanicima, nastavak rasprave u parlamentu

Četvrtak, 09.04.2026 | 08:25

Skupština Crne Gore danas nastavlja rad, a više ministara odgovaraće na pitanja poslanika.

Saobraćajna nesreća u Baošićima, poginuo motociklista

Četvrtak, 09.04.2026 | 08:20

U saobraćajnoj nesreći u Baošićima juče je poginuo motociklista S.V.

Sudski savjet danas odlučuje o razrješenju Popović

Četvrtak, 09.04.2026 | 08:07

Sudski savjet danas će odlučivati o zahtjevu predsjednice Vrhovnog suda Valentine Pavličić za razrješenje predsjednice Apelacionog suda Mirjane Popović.

Povodom Svjetskog dana Roma, zgrada Skupštine Glavnog grada i most Milenijum večeras su osvijetljeni bojama romske zastave

Srijeda, 08.04.2026 | 21:46

Povodom Međunarodni dan Roma, Glavni grad Podgorica obilježio je ovaj datum simboličnim osvjetljenjem značajnih objekata u gradu.

Vujošević će biti sahranjen u Aleji zaslužnih građana

Srijeda, 08.04.2026 | 21:20

Duško Vujošević biće sahranjen u utorak, 14. aprila, u Aleji zaslužnih građana na Novo groblje.  

Vremenska prognoza - ČETVRTAK u znaku ovih temperatura

Srijeda, 08.04.2026 | 21:43

U četvrtak se očekuje pretežno sunčano vrijeme, uz malu, tek ponegdje i umjerenu, uglavnom visoku povremenu oblačnost.

Bolt se poklonio Đokoviću: "Teže je osvojiti 24 grend slema, nego trčati 9.58"

Srijeda, 08.04.2026 | 21:57

Pitanje o tome ko je najveći sportista svih vremena uvijek izaziva oprečna mišljenja, ali kada o tome govori Jusein Bolt, njegove riječi imaju posebnu težinu.

Irinej: SPC osniva crkveni univerzitet

Srijeda, 08.04.2026 | 21:34

Mitropolit novosadski i bački Irinej izjavio je da Srpska pravoslavna crkva (SPC) osniva crkveni univerzitet, da na to imaju pravo vjerske zajednice u drugim državama, a da su postojeći državni univerziteti u Srbiji doživjeli “kataklizmu”.

EU izdvojila 14,6 miliona eura za podršku ženama u Ukrajini od početka rata

Srijeda, 08.04.2026 | 21:22

Od početka ruske invazije na Ukrajinu, Evropska unija (EU) je izdvojila više od 14 miliona eura za podršku ukrajinskim ženama kroz programe usmjerene na osnaživanje, liderstvo i borbu protiv rodno zasnovanog nasilja, izjavila ambasadorka EU u Ukrajini Katarina Maternova.

Politiko: Mađari bi glasali i za kozu ako bi se takmičila protiv Orbana

Srijeda, 08.04.2026 | 21:09

Malo ko van uskih političkih krugova u Mađarskoj je čuo za Petera Mađara sve dok nije pokrenuo žestoku kritiku vlade, uz tajni audio-zapis svoje supruge, tadašnje ministarke pravde Judit Varge.