Košarkaš Denvera Nikola Jokić govorio je poslije poraza od Njujorka u Medison Skver Gardenu.
Foto: YouTube screenshot/ Denver Nuggets
Niksi su u noći između srijede i četvrtka pobjedili Jokićeve Nagetse sa 121:112 za petu uzastopnu pobjedu.
Sa skorom 32-16, zaostaju za aktuelnim šampionom Bostonom na drugom mjestu u Istočnoj konferenciji.
"Oni igraju zaista dobro. Dobro su vođenii, pojačali su tempo i znaju šta rade. Oni su zaista dobar tim", rekao je Jokić, trostruki MVP NBA lige.
"Mislim da su oni favoriti – ne favoriti, ali mislim da su u pet najboljih kandidata za titulu", poručio je Jokić.
Nikola Jokić je odigrao drugi najgori poenterski meč ove sezone, upisao je 17 poena (6/15 iz igre, 3/7 za tri), zabilježio šest skokova i isto toliko asistencija.
"Brzi faulovi su me usporili, ali tim je igrao dobro. Imali smo dobrih momenata, tim je igrao dobro, ali takve stavri se dešavaju. Kako da popravimo izgubljene lopte od večeras? To se već pet utakmica dešava...Hemija u timu je dobra, svi volima dai gramo jedni sa drugima i da činimo jedni druge boljima. Nadam se da ćemo biti još bolji", rekao je Jokić.
Jokić je novinarima objasnio da faulove gleda kao benefit da pomogne ekipi.
"Faul je dobra opcija da se zaustavi koš. Sve što treba da uradiš je da zaustaviš njihov ritam, bilo da je faul ili da šutneš loptu. Da li mi je neko to rekao? Ne, samo šutnem loptu", dodao je Jokić.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Registruj se na meridianbet.me i započni igru uz fantastičnih 100 eura bonusa dobrodošlice!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOMENTARI (0)